Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobre wieści

dobro wydarzenia wzorowa realizacja

215 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 16:00

Od czasu do czasu czytam fora dotyczące wydarzeń w naszej okolicy i mam wrażenie, że dzieje się u nas okrutnie źle. Wszyscy wszystko krytykują. Zrobisz coś - źle, nie zdobisz - źle. Pesymizm na każdym kroku. Ludzie bądźcie dla siebie mili. Temat założyłem,aby pokazać, że jest wiele fajnych rzeczy, którymi można się cieszyć i dzielić się tą radością z innymi. Zapewne za chwilę ktoś "najmądrzejszy" co wszystko widział i wszędzie był skrytykuje ten pomysł. Chodzi mi jednak o to abyście pisali, że jest coś fajnego co warto pokazać innym, a to fajna impreza w Domu Kultury, a to zawody sportowe, a to cokolwiek innego co według Was jest fajne. Pozdrawiam i życzę optymizmu.

#2 ~c.d.~

~c.d.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 16:11

Od czasu do czasu czytam fora dotyczące wydarzeń w naszej okolicy i mam wrażenie, że dzieje się u nas okrutnie źle. Wszyscy wszystko krytykują. Zrobisz coś - źle, nie zdobisz - źle. Pesymizm na każdym kroku. Ludzie bądźcie dla siebie mili. Temat założyłem,aby pokazać, że jest wiele fajnych rzeczy, którymi można się cieszyć i dzielić się tą radością z innymi. Zapewne za chwilę ktoś "najmądrzejszy" co wszystko widział i wszędzie był skrytykuje ten pomysł. Chodzi mi jednak o to abyście pisali, że jest coś fajnego co warto pokazać innym, a to fajna impreza w Domu Kultury, a to zawody sportowe, a to cokolwiek innego co według Was jest fajne. Pozdrawiam i życzę optymizmu.

,Mieszkańcu, nadawaj, opisuj, ciesz się. Na co czekasz ?

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 16:58

I już się pierwszy "optymista" odezwał. Nie o to chyba chodziło. Zgorzkniali niech piszą w innej rubryce. Cieszmy się dzieci mają ferie. Dom Kultury i Pływalnia organizują zajęcia.

#4 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 17:20

Ja cieszę się, że jeszcze mam pobory...

#5 ~działacz kulturalny~

~działacz kulturalny~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 17:30

Ja się cieszę, że świetlana przyszłość nas czeka. Będzie mediateka!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:37

Ja sie ciesze bo jestem z Ciesz.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 19:13

mam dobrą wiadomość - jak podają portale na fb dyrektor urzędu pracy dostał od starosty nagrody w wysokości 11 tyś zł w ubiegłym roku.

:)

Gratulujemy! 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 19:27

Ja sie cieszę że żona z koleżankami będzie miała gdzie ćwiczyć jak otworzą mediateke.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 21:33

mam dobrą wiadomość - jak podają portale na fb dyrektor urzędu pracy dostał od starosty nagrody w wysokości 11 tyś zł w ubiegłym roku.

Gratulujemy! 

bardzo dobre wieści, dobrze że ktoś założył taki temat :) Gratulujemy Panu staroście takiej decyzji  ;)  :D

#10 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 22:50

Ja też się ciesze, że pracowitych i zasłużonych ludzi, w Mońkach godnie się nagradza.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:03

Gratulujemy! 

Dodajmy nagrody dyrektorów ZSOiZ oraz Poradni P-P i cieszmy się. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:13

podobno Bażej nie chciał...  ale....  :D  :lol:  :P

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:14

Ja się cieszę że będzie nowa Pani Komendant na Policji mawiają na mieście że już co poniektorzy chodzą na baczność :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 15:56

11 tysięcy nagrody od starosty??? To dobra wiadomość, widać ze starosta chyba oszczędza

#15 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 16:58

Zasłużonych należy nagradzać. Ja się cieszę!

#16 ~Gosc56~

~Gosc56~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:23

Zasłużonych należy nagradzać. Ja się cieszę!

Chciałbym dowiedzieć czym to tak się zasłużył.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:50

Całe miasto powinno się cieszyć że mamy takiego wspaniałego dyrektora skoro jest tak dobrze wynagradzany przez starostę.
11 tysiecy polskich złotych dodatkowo w jednym roku! Brawo Panie Starosto!!!

#18 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:53

Chciałbym dowiedzieć czym to tak się zasłużył.

Proszę bardzo. Otóż, z bardzo dobrym efektem walczy z bezrobociem, szkoli i przekwalifikuje bezrobotnych, pozyskuje nowe miejsca pracy i środki medialne na walkę z bezrobociem w mieście, gminie, a również powiecie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:57

Za swoje to robi?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 17:57

Nie ma wypłaty co miesiąc ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0