Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry dietetyk w białymstoku

dietetyk poradnia dietetyczna

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 apollo3000

apollo3000

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:04

Witajcie,
Znacie jakiegoś dobrego dietetyka w Białymstoku, chcę zrzucić trochę zbędnych kilo przed urlopem, Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki.

#2 Mat

Mat

Jeszcze tu zajrzę

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:09

Witajcie,
Znacie jakiegoś dobrego dietetyka w Białymstoku, chcę zrzucić trochę zbędnych kilo przed urlopem, Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki.

Zamiast wydawać kasę na dietetyka, to zrób tak jak ja. Kup dobry dres i codziennie wieczorem jogging. Efekt murowany, na kolację jogurt 0% z otrębami, śniadanie i obiad w mniejszej ilości niż zawsze. A jak cieplej się zrobi: ROWER !!!

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 20:08

Witajcie,

Pan Tomek Remus, mój mąż schudł dzięki niemu 30kg.

#4 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 16:25

Polecam Poradnię abc dieta. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Przede wszystkim Pani dietetyk umie tłumaczyć i poswięca na wizytę duzo czasu... super

#5 Agaga27

Agaga27

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2013 - 11:08

Witam, ja byłam w Naturhaousie bo dostałam zaporszenie do skrzynki, miałam duże problemy z mobilizacją oraz przygotowaniem czegoś smacznego i dostałam przepisy na smacznego kurczaka czy sałatkę z moim ulubionym tuńczykiem. Co do mobilizacji przyjeżdzam do Pani dietetyk co tydzień i konsultujemy moje postępy/ i moje grzechy! na reszcie wiem co zrobić kiedy mam ochotę na coś czego mi nie można i wcale nie rezygnuje przez to z odchudzania ... bardzo się ciesze i nawet majówka mi nie była straszna... :) jak tak dalej pójdzie to zacznę zmieniać ubrania w mojej szafie :D

#6 ~beta~

~beta~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:05

Tylko jeść a nieżreć, połowę porcji i wszystko dojdzie do normy, dużo warzyw, chudego mięsa i ryb. Zapomnieć o słodyczach, chlewie, ziemniakach

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 11:46

Tylko jeść a nieżreć, połowę porcji i wszystko dojdzie do normy, dużo warzyw, chudego mięsa i ryb. Zapomnieć o słodyczach, chlewie, ziemniakach

zwłaszcza chleWie ;)

#8 AniaKub

AniaKub

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:49

Witajcie,

Po przeczytaniu forum na gazeta.pl zdecydowałam się skorzystać z gabinetu Centrum Dietetyki Stosowanej w Białymstoku i nie żałuje.  byłam na razie tylko na pierwszym spotkaniu. Było tak fajnie że aż dziwnie :)

jak można po godzinie zmienić całokowiecie swoje podejście do jedzenia, odchudzania więc dlatego postanowiłam tu napisać. Polecam wszystkim. Ja byłam akurat u p. Remigiusza

#9 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 14:10

Ja polecam Instytut Profilaktyki i Zdrowia, działa od czerwca, ceny nie są duże, a Pani dietetyk bardzo miła i co najważniejsze pomocna. Ważę 110 kg przy wzroście 167 cm. Już widzę pierwsze efekty.

#10 ~rio~

~rio~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 07:03

Witam, ja byłam w Naturhaousie bo dostałam zaporszenie do skrzynki, miałam duże problemy z mobilizacją oraz przygotowaniem czegoś smacznego i dostałam przepisy na smacznego kurczaka czy sałatkę z moim ulubionym tuńczykiem. Co do mobilizacji przyjeżdzam do Pani dietetyk co tydzień i konsultujemy moje postępy/ i moje grzechy! na reszcie wiem co zrobić kiedy mam ochotę na coś czego mi nie można i wcale nie rezygnuje przez to z odchudzania ... bardzo się ciesze i nawet majówka mi nie była straszna... :) jak tak dalej pójdzie to zacznę zmieniać ubrania w mojej szafie :D

Tam ,spoko ale drogo, 300 zł na miech, lepiej na siłownie dać 70-80  i masz 2x wiekszy spadek tłuszczu i porady też.

#11 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 21:18

Cztery lata temu zapisałem się na wizytę do Centrum dietetyki stosowanej na ul. Przejazd i dziś nie wiem co to otyłość, polecam bo za niewielkie pieniądze można  całkowicie zmienić orientacje dotyczącą odchudzania i zdrowego odzywiania i całej machinerii związanej z przyjmowaniem pokarmu. Możnao tym pisać i pisać ale jak mówił p. Remigiusz to temat rzeka. Mam nadzieje że tym wpisem pomoge osobom potrzebującym fachowej pomocy bo warto!

POLECAM

#12 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 16:33

Również polecam Centrum Dietetyki Stosowanej na ul.Przejazd. Świetne podejście do pacjenta, świetne efekty nawet po pierwszych dwóch tygodniach ;) Ich pacjentką jestem od czerwca tego roku - widać niezłą zmianę! Ja trafiłam do p. Radka - również świetny lekarz ;)

#13 anetawnor1987

anetawnor1987

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 10:44

Chodze teraz do centrum Dietetyki Stosowanej przy tej taniej aptece na ul. Przejazd, jest tam dwóch Panów i jak na raziwe wrażenia pozytywne, luzna  atmosfera,  w prawdzie z dietą troche oszukuje ale efekty nawet są :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 15:27

Na Kopernika schudniesz ....

#15 ~selena1313~

~selena1313~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 11:01

Bardzo jestem zadowolony z diety jaką mi ustalono w centrum Naturhouse Piastowska. Ja chciałem przytyć i powoli mi się to w końcu udaje. W końcu mam BMI w normie, ale jeszcze te 2 kg chciałbym zdobyć.

#16 ~3kilo mniej w miesiąc~

~3kilo mniej w miesiąc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 19:39

2,5 litra wody, dużo warzyw, 0 chleba i słodyczy !

#17 Inenubilable

Inenubilable

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:27

Nie do końca to co napisałeś/napisałaś działa... Stosowałam wiele różnych diet i niestety nic nie działało... Dopiero jak skorzystałam z usług trenera personalnego, którego po długich poszukiwaniach odnalazłam, dieta i treningi znim zaczeły przynosić jakieś efekty. Nie każdy ma taki metabolizm, że wystarczy mu to co napisane jest wyżej i trzeba wtedy specjalistycznej diety...

#18 magdakoepke

magdakoepke

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:36

Ja chodzę do centrum dietetyki stosowanej na ulicy przejazd do Pana Radosława i jak na razie jest super - 10kg mnie, Zobaczymy co będzie za pół rok ale na razie super!!!

#19 magdakoepke

magdakoepke

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:37

Ja chodzę do centrum dietetyki stosowanej na ulicy przejazd do Pana Radosława i jak na razie jest super - 10kg mnie, Zobaczymy co będzie za pół rok ale na razie super!!!

opssssss przepraszam za błędy

10kg mniej :)

za pół roku :)

#20 ~Zadowolona Pacjentka~

~Zadowolona Pacjentka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 19:53

Najlepszy dietetyk to p.Patrycja Ł, pracuje w Medicover dokładna i bardzo miła. Polecam gorąco

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych