Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

dodatkowe zarobki

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adelka~

~adelka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 13:40

czy dorabiacie sobie jakoś w dodatkowy sposób? Chce się czymś takim zająć , bo jestem na macierzyńskim i mam sporo wolnego czasu,a le nie wiem co by to miało być.... za dużo możłiwości.... :)

#2 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 09:50

próbowałam różnych, na prawdę bardoz różnych sposobów, ale najlepiej chyba wychodzi mi mlm i polecanie znajomym produktów usług, jak się nie ma doświadczenia to najlepiej zacząc od kosmetyków a potem na jakieś inne formy polecania

#3 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:10

ja teraz się zastanawiam na przystąpieniem do moneysaveapp - miałąbym polecać tańszych dostawców usług, np. prądu czy telefonu.Zapowiada się nieźle, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :)

#4 Grafen

Grafen

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:34

Spróbuj dostać się jako konsultantka avon albo coś w tym stylu. Zaraianie przez internet klikając w reklamy to porażka.

#5 ~lisiczka~

~lisiczka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:08

to juz nie jest moneysaveapp tylko lepsza oferta. a avon, przynajmniej w moim przypadku, szybko się wyczerpuje, bo nikt nie chciał zamawiac co chwilę jakichś kosmetyków, tylko okazyjnie. a to bez sensu się kłopotać dla 3 kremów

#6 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 17:17

Z dorabianiem jest różnie. Większe sumy trudno, mniejsze można przez klikanie w różne reklamy. Proponuje sprawdzony serwis. Jeden wypróbowałam sama i mogę polecić.

przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zapro szenie?it=1c30fc9d40d8465d9aba9a2f103ffe19

#7 ulakoszula

ulakoszula

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:14

Jeśli umiesz dobrze jakiś jeżyk obcy, to zawsze możesz robić tłumaczenia :)

#8 louise

louise

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2015 - 11:03

to przede wszystkim zależy od tego co potrafisz ;) klikanie w reklamy to słaby pomysł, za dużo sobie na tym nie dorobisz...z polecaniem kosmetyków lepiej, ale może skoro będziesz miała czas t to porobisz sobie jakieś kursy - np. z marketingu internetowego ;) może po urlopie macierzyńskim znajdziesz dzięki temu nową pracę ;)

#9 karik

karik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 14:44

Ja byłem copywriterem, można całkiem sporo zarobić, ale trzeba mieć pewne umiejętności.

#10 monikaa

monikaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2016 - 10:23

czy dorabiacie sobie jakoś w dodatkowy sposób? Chce się czymś takim zająć , bo jestem na macierzyńskim i mam sporo wolnego czasu,a le nie wiem co by to miało być.... za dużo możłiwości.... :)

u mnie zawsze był problem  dopasowaniem pracy do zajęć,

i poszukałam pracy z domu i się problem sam rozwiązał.

Poczytaj tutaj: http://www.netcamsolutions.online/

#11 Justinka

Justinka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 12:29

Ja tam jestem freelancerem. Mam stronę, dopiero stawiam pierwsze kroki. 

#12 ~rte~

~rte~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 10:57

Dochodowym zajęciem jest sprzedaż ubezpieczeń. Cuk oferuje partnerom korzystne warunki współpracy, a dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:52

Dochodowym zajęciem jest sprzedaż ubezpieczeń. Cuk oferuje partnerom korzystne warunki współpracy, a dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć.

I w cuk otrzymuje się prowizję wyższą o 8%,oraz wsparcie w pozyskiwaniu klientów poprzez ogólnopolskie kampanie reklamowe.

#14 ~Robert134~

~Robert134~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 10:06

Znalazłem informację, że na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej CUK potrzeba około 15 tys. Z tego przeczytałem to zapewniają spore wsparcie. Ciekawy pomysł. 

#15 ~Artek~

~Artek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 13:05

Franczyza tak, pod warunkiem że partner jest solidny i że trzeba za dużo inwestować. CUK ma dobre warunki, można niskim kosztem otworzyć multiagencję ubezpieczeniową cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia

#16 ~Arekq9r8~

~Arekq9r8~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 18:42

Warto się też moim zdaniem przyjrzeć tej formie prowadzenia działalności. Dostaje się spore wsparcie na początek a sam biznes nie wymaga zbyt dużych nakładów.  cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-punkt

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych