Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drezyny Olecko - Gołdap

drezyna olecko gołdap pociąg kolej tory

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 22:19

Witam wszystkich.
Jak powszechnie wiadomo Olecko jest porzucone pod względem przewozów kolejowych. Przez wiele lat mnie to smuciło, ale teraz wpadł mi pomysł do głowy jak to wykorzystać i spełnić swoje marzenia :)
A mianowicie, nie wiem jak duża jest szansa przywrócenia przewozów pasażerskich lub towarowych na linii Olecko - Gołdap, ale myślę że bardzo nikła i dobrze, bo dzięki temu jesli ktoś chciałby się dołączyć możnaby zorganizować ciekawą akcję. Akcja polegałaby na ruchu społecznym, oczyszczeniu linii z samosiejek, tak aby możnabyło jeździć po niej drezynami rowerowymi. Myślę, że bez większego problemu można uzysakć poparcie władz miasta i powiatu. PKP Polskie Linie Kolejowe też z chęcią odstąpią/ pozwolą na prowadznie prac na tym odcinku torów. Dużo jest do zorganizowania, ale myślę, że gdybyśmy teraz pomału zaczęli działać, to na wiosnę mielibyśmy fajną trasę na rower :)
Piszcie co na ten temat myślicie, ewentualnie dajcie znać rodzinie, znajomym, jeśli wiecie, że ktoś interesuje się tematem kolejowym i byłby chętny podjąć współpracę.
Pozdrawiam, Wydra :)

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drezyna, olecko, gołdap, pociąg, kolej, tory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych