Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drogi blues zamiast disco polo :: zobacz komentowany artykuł

163 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ja to ja~

~Ja to ja~
  • Goście

Napisano 24 luty 2008 - 09:43

Kłamiesz suwalczaku. Gazeta Współczesna niczego takiego nie napisała, że policja nachodzi rodziców tych dzieci w domach. Nie rozumiesz nawet tekstu który czytasz. Jesteś jak widzę mądry niesłychanie.

#42 ~Miłośnik bluesa~

~Miłośnik bluesa~
  • Goście

Napisano 24 luty 2008 - 15:24

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Bardzo dobry pomysł z tym festiwalem bluesowym.
Nie wiem co ma wspólnego likwidacja szkoły z festiwalem. W tej szkole ma być ten festiwal? Nie słyszałem o takich planach. Rozumując jak niektórzy, to nigdy w Suwałkach nic nie będzie można zorganizować, bo zawsze będzie szkoda szmalu. Bo zawsze bedzie mozna przeznaczyć forsę na inny cel. Zamiast iść do kina, to mozna kupić 4 bochenki chleba i dać to do kuchni domu dziecka. Paranoja. A ile szmalu kosztuje taki festiwal w Sopocie czy Eurowizji?

#43 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 24 luty 2008 - 20:52

A "Rawa Blus" i Ireneusz Dudek?

#44 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 12:38

Kłamiesz suwalczaku. Gazeta Współczesna niczego takiego nie napisała, że policja nachodzi rodziców tych dzieci w domach. Nie rozumiesz nawet tekstu który czytasz. Jesteś jak widzę mądry niesłychanie.

nie umiesz czytac?to po co przychodzi do domu pytac o akcje protestacyjna ktora zorganozowali rodzice ?zani zarzucisz komus klamstwo to sie zastanow koles!!!!!!!

#45 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 12:46

chyba nie czytasz calej Wspolczesnej a tylko dodatek suwalski?w aktualnosciach z 23 luty mozesz przeczytac/rodzice pytaja dlzczego nachodzi nas policja/czy twoim zdaniem przyjscie policji do domu rodzicow.ktorzy protestowali przeciw likwidacji Osrodka nie jest nachodzeniem?czy policja nie ma juz czym sie zajmowac?zastanow sie!!!!!!!!!!!!

#46 ~Teraz ja~

~Teraz ja~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 19:41

Opole, miasto prawie dwa razy większe od Suwałk wydaje niesamowitą kasę na festiwal.
Nie ma lepszej promocji miasta jak festiwale muzyczne. Nie ma! I niech przeciwnicy w końcu to pojmą.
Jestem oczywiście za festiwalem.

#47 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 19:52

Opole, miasto prawie dwa razy większe od Suwałk wydaje niesamowitą kasę na festiwal.
Nie ma lepszej promocji miasta jak festiwale muzyczne. Nie ma! I niech przeciwnicy w końcu to pojmą.
Jestem oczywiście za festiwalem.

Opole na festiwalu zarabia.festiwal fnansuje Min.Kultury i sponsorzy.I to chodzi!gajewskiemu najlatwiej dac finanse z kasy Miasta,!!!!!!!!

#48 ~Nie kołtun~

~Nie kołtun~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 21:43

Kołtunizm i słoma wyłazi z butów niektórym. Jedno jest pewne. Józek G. zna się na muzyce. Wie co czyni.

#49 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 22:35

Kołtunizm i słoma wyłazi z butów niektórym. Jedno jest pewne. Józek G. zna się na muzyce. Wie co czyni.

kazdy sadzi po sobie koles!gajewski moze sie zna na muzyce ale nie na finansach!

#50 ~Nie kołtun~

~Nie kołtun~
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 23:46

He, he, he,...
Uderz w stół, a nożyce się odezwął. I się odezwały. Przestań koleś się kompromitować.

#51 ~Super~

~Super~
  • Goście

Napisano 26 luty 2008 - 10:42

W Suwałkach może powstać coś naprawdę twórczego, to znajdą się narzekacze gotowi wszystko popsuć. Postęp tworzy postęp. Nie zpominajmy o tym.

#52 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 26 luty 2008 - 17:40

W Suwałkach może powstać coś naprawdę twórczego, to znajdą się narzekacze gotowi wszystko popsuć. Postęp tworzy postęp. Nie zpominajmy o tym.

postep ale z rozsadkiem koles!inaczej to jest chaos!

#53 ~Super~

~Super~
  • Goście

Napisano 26 luty 2008 - 22:22

Suwalczaku,
a gdzie Ty się chłopie uchowałeś?
Nie lubisz bluesa, to daj chociaż spokój innym.
Widzę, że jesteś fanem disco polo i ja to szanuję. Ty uszanuj gusta innych.
Jeżeli pan Gajewski Ci nie pasi, to za dwa lata sam startuj w wyborach. Będziesz mógł się wykazać.

#54 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 27 luty 2008 - 12:44

Suwalczaku,
a gdzie Ty się chłopie uchowałeś?
Nie lubisz bluesa, to daj chociaż spokój innym.
Widzę, że jesteś fanem disco polo i ja to szanuję. Ty uszanuj gusta innych.
Jeżeli pan Gajewski Ci nie pasi, to za dwa lata sam startuj w wyborach. Będziesz mógł się wykazać.

w przeciwienstwie do ciebie nie jestem fanem gajewskiegi,disco polo tez.twoj poziom dyskusji pokazuje poziom tobie podobnych towarzyszy!dyskusje na takim poziomie uwazam za zakonczono towarzyszu!

#55 ~Super~

~Super~
  • Goście

Napisano 27 luty 2008 - 13:58

O jakim Ty "fanostwie" pleciesz? Co ma festiwal wspólnego z tym czy ja lubię, czy nie prezydenta Gajewskiego. Ani On mnie grzeje, ani ziębi. Jeżeli jednak coś mu wychodzi, to dlaczego nie mam tego pochwalić?

#56 ~Heny~

~Heny~
  • Goście

Napisano 28 luty 2008 - 22:09

Konkretna data jest znana?
W którym miejscu to będzie?

#57 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 01:36

Konkretna data jest znana?
W którym miejscu to będzie?

jutro w gabinecie gajewskiego!

#58 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 10:32

Popieram pomysł zorganizowania festiwalu bluesowego w Waszym mieście; jeśli "wypali" pomysł kołtuny siedzące "przed kompem" nagle zauważą, że przy okazji takiego festiwalu nie tylko miasto , ale i oni bedą mogli zarobić... baza noclegowa, turystyczna, coż to, Suwalszczyzna nie ma się czym pochwalić, tylko gderaniem i słuchaniem wsiowej muzy ?! Ruszcie dupy, i Wy , dawne komuchy, i Wy, barany spod znaku "dawnej"solidarności, zobaczcie, jak Wam kasa spod nosa ucieka...Jątrzcie się dalej w swoim smrodku. Albo do roboty!!!

p.s.Wiadomo, że Gajewski robi to z myśla o przyszłych wyborach, ale czemu w związku z tym nie skorzystać ? Nie zarobić ? Nie podnieść prestiżu miasta ? Nie zaistnieć "mocniej" na mapie kulturalnej Polski, ale i też Unii Europejskiej ? Przecież jak dobrze pójdzie, na taki festiwal przyjadą fani bluesa z całej Europy! A jak myślicie, cfaniaki, CO ich przyciągnie ? Nazwiska wykonawców ? Nie tylko.Głównie Wasze przepiękne tereny , Wasz krajobraz.... Po to przyjadą, żeby zobaczyc to, czego u siebie nie mają !!! A będą musieli gdzies spać, jeść, ktoś będzie musiał im zorganizować wycieczki, spływy, oprowadzić, poopowiadać. A może mają zobaczyć buraków w dresikach , co sobie mordy obijają pod budą z wódą ?! Hę ?! Dziwne słowo - ta agroturystyka, hehe, prawda ?

Pomyślcie i przestańcie się kłócić.

#59 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 10:48

Zapomniałem, to nie Gajewski jest tak naprawdę pomysłodawcą , to człowiek, który że się tak wyrażę "głęboko" siedzi w bluesie, w Waszym bluesowym światku, on tylko "zapodał" mówiąc żargonowo, pomysł Gajewskiemu. A specjalnie nie napiszę imienia i nazwiska , a sami się domyślcie.A nie siedzicie na d...ch i ględzicie. He he ehe, pozdrowienia z Białegostoku.

p.s. Ja osobiście nie znam Pana ..........., ale przynajmniej wiem, o KOGO chodzi. Więcej takich ludzi by się Wam przydało .

#60 ~~beterus~~

~~beterus~~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2008 - 08:47

Popieram pomysł w 100%, niech Suwałki nie kojarzą się tylko z tandetą i mrozem (co i z tym nawet ostatnio nie za bardzo). Tylko musi być duża reklama takiego przedsięwzięcia i nie tylko w tv Suwałki ale gdzie się tylko da, radio, gazeta tv ogólnokrajowa. Pamiętam takie koncerty bluesowe w Brodnicy, były super. Ale jak już ma się coś takiego odbyć to od razu musi być w 100% ok, bo już później fama pójdzie, że taki koncert jest, że jest super to ludziska będą tłumnie przyjeżdżać. Bo wbrew pozorom fanów tej muzyki jest dużo. Niech w końcu coś się dzieje WIELKIEGO w tym mieście.

W 100 % Sejny popierają tą inicjatywę , bo przeciż to będzie działać na cały region i region poiwinien wesprzeć inicjatywę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych