Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drukarka dla studenta

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:26

Da się jakoś tanio kupić w miarę dobrą drukarkę dla studenta, głównie drukowanie prac zaliczniowych, kserowanie.

#2 ~antonii~

~antonii~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:08

Na drukarce nie ma co tak bardzo oszczędzać, bo do tych najtańszych może być potem problem z tanimi zamiennikami, za jakieś 400 zł kupisz urządzenie brothera - np. j105, 552DW, do tych modeli jest spory wybór zamienników -markowe actisy, active jety ale też tańsze z allegro, choć o ich jakości się nie wypowiem

#3 ~kermitu~

~kermitu~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 22:43

samsung sobie kup wielofunkcyjny. Dla studenta, najlepsza. Masz skaner, masz drukarkę a i zdjęcie na tym wydrukujesz i przede wszystkim wydajne. Wejdz sobie na avans.pl tam poprzeglądaj te sprzęty.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 09:17

też się podłączę pod pytanie, co byście polecili do 500 zł maks,najchętniej coś z brothera lub hp bo chyba najłatwiej zamienniki znaleźć

#5 ~bogslaw~

~bogslaw~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 10:36

To zalezy czy potrzebujesz druku w kolorze czy nie, jeśli nie to lepiej kup laserówkę, dosyć popularny jest hp p1102w, kosztuje mniej niż twój budżet i na pewno sporo zamienników jest m.in. actisy, active jety.

#6 ~hever~

~hever~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 05:43

Nie ma sensu moim zdaniem kupowanie drukarki w kolorze bo jest to drogie urzadzenie. O wiele tańsza i bardziej wydajna jest drukarka drukująca na czarno biało. Szczególnie dla studenta, który drukuje dość sporo. Tak wiec polecam wybrać się do rtv Euro agd. Jakiś czas kupowalem tam drukarkę. Mają tam w dobrej cenie laserówki ( poza tym jest mozliwość brania na raty 0% z czego skorzystałem).

Tonery do laserówki kupisz w śmiesznie niskiej cenie. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 13:01

też by mi się coś przydało na studia w październiki, możęcie jakiś model ze skanerem, ksero i wifi polecić? Tylko zeby zamienniki byy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 19:37

a jakiś konkretny model, zeby już zamienniki były dostępne

#9 michalduda

michalduda

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 18:29

U nas w biurze mamy Epson WorkForce M105 i sobie chwalimy. Do mniejszych wydruków używamy drukarki od Samsunga. Jak zastanawiasz się nad drukarką, to zawsze patrz na koszty eksploatacji, bo one często przewyższają już po 3 miesiącach użytkowania koszty zakupu urządzenia.

#10 ~Harre~

~Harre~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 15:21

Lenka teraz zamienniki to są praktycznie każdej drukarki znanej bardziej na rynku, hp, czy brother, samsung czy moze canon. Szczerze dla studenta polecam brother bo sa tanie i wytrzymale, a zeby dłużej sie trzymala to zamienniki trzeba mądrze dobierac, obadaj sobie firme asarto, bo obecnie sa najbardziej chwalonymi zamiennikami ;]

#11 ~Lucy~

~Lucy~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:09

Ja własnie korzystam z zamienników Asarto, no trzeba przyznać, że jakość jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że na długo wystarczą, to pierwszy zakup tych tuszy :) I tak widzę znaczną poprawę, czerń jest bardzo głęboka.

#12 ~larok~

~larok~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 21:32

mi się dobrze spisują actisy, nie są drogie ale jakość jakoś mocno nie odstaje od oryginałów, studentowi wystarczy na pewno w zupełności do drukowania notatek

#13 ~pogodek~

~pogodek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 20:17

A ja mam active jety, do mojej drukarki na szczęście pasuję i oczywiście duuuuużo taniej mi wychodzi a na studiach drukujemy całe sterty...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 17:48

co dla studenta będzie bardziej opłacalne laserówka czy atrament?? Nie chcę wydawać za dużo na start

#15 ~malaga7~

~malaga7~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:48

Zależy co będziesz drukować, ja brałabym laserówkę, toner na długo wystarcza, pomyśl też o zamiennikach .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:56

Drukarka typu Kempa jest najlepszą na świecie drukarką, nigdy się nie zacina, choć lepiej nie wpuszczać jej do domu, a używanie jej to grzech. :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 21:31

jakie laserówki polecacie do domu?? Zastanawiam się nad czymś brothera tylko który model się opłaca?

#18 ~kserra~

~kserra~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 21:45

Ten model jest dobry Brother HL-1210WE , pomyśl o zamiennikach bo to zmniejsza znacznie koszty użytkowania :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:59

Pewnie do tej drukarki znajdziesz actisy i active jety, one sięd osyć szybko pojawiają do nowych modeli

#20 ~kaszka~

~kaszka~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 11:51

Tez mam brothera i dla mnie drukarka jest super. A co do zamienników to masz racje, te za grosze mogą zepsuć drukarkę. Warto też zwrócić uwagę na firmę , bo to też jest istotne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych