Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drukarka dla studenta

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~oliwia~

~oliwia~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 12:10

U mnie też nie ma juz fotografa ;/ jakoś pół roku temu kupowałam taką drukarkę na electro.pl i powiem Wam, że to świetne rozwiązanie. Nigdzie nie trzeba chodzić i szukać. Jak chce wydrukować jakieś zdjęcie to raz dwa i gotowe.

#22 ~gałązka~

~gałązka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 21:52

U mnie też nie ma juz fotografa ;/ jakoś pół roku temu kupowałam taką drukarkę na electro.pl i powiem Wam, że to świetne rozwiązanie. Nigdzie nie trzeba chodzić i szukać. Jak chce wydrukować jakieś zdjęcie to raz dwa i gotowe.

Drukujesz na oryginałach czy zamiennikach?

#23 ~modern~

~modern~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:33

Ja zdjęcia drukuję na zamiennikach ale muszę przyznać, że bardzo  ładnie wychodzą.

#24 ~toula~

~toula~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 20:34

Przyznam szczerze, że  ie próbowałam jeszcze drukować zdjęć ale grafikę drukuję i wychodzi bardzo przyzwoicie :)

#25 ~dorka~

~dorka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:29

Można drukować, ja próbowałam i jest ok. Większą ilość nosze do punktu ale grafika ogólnie dobrze się drukuje za zamiennikach.

#26 ~porzeczka~

~porzeczka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 11:22

Dobre zamienniki na pewno sobie poradzą ze zdjęciami i grafiką. Ja też od czasu do czasu drukuję i przyznaję, że całkiem nieźle wychodzi.

#27 ~kodek~

~kodek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 14:54

Właściwie jak zamienniki są dobre to nie widać różnicy w porównaniu z oryginalnymi. A zawsze jest chociaż połowę taniej.

#28 ~maszrum~

~maszrum~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 12:13

Wystarczy kupić drukarkę brothera a do niej pasują wysokiej jakości zamienniki od active jet. Zamienniki są na prawdę super opłacalne.

#29 ~omex~

~omex~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 21:12

Tym bardziej dla studenta ;) Ale ogólnie dobre zamienniki są w porządku, tańsze, wydajne i niczym się nie odróżniają od oryginału.

#30 ~slawek~

~slawek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 16:23

Dobry zamiennik będzie i tańszy i tak samo dobry, opłaca się dla każdego kupić ten zamiast płacić duże pieniądze za oryginał. Przynajmniej do mojej drukarki oryginały są mega drogie.

#31 ~praszka~

~praszka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:37

Pewnie tego nie zrobią bo tylko straty mieliby na tym, ja juz wolałabym kupić innej firmy drukarkę niż rezygnować ze swoich zamienników ;)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 21:34

Do drukowani to się średnio opłaca :/ kserowanie tak ale nie drukowanie, szczególnie w kolorze. Sam szukam czegoś na studia, najchętniej jaieś atramentówki

#33 ~majak~

~majak~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 16:37

Może brother albo hp, maja niezłe drukarki,  pomyśl o zamiennikach bo to taniej i wcale nie gorzej drukują.

#34 szczep

szczep

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2017 - 10:47

Również zastanawiam się nad kupnem, modeli drukarek jest cała masa, pytanie w których zamienniki są najbardziej opłacalne? 

Wszyscy polecają mi Brothera, ma ktoś doświadczenie w zamiennikach do niego? Jak według was będzie się spisywać np coś takiego: https://tonery.rdstu...7055-p-372.html

#35 ~klomek~

~klomek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 15:02

Według mnie warto kupować zamienniki , zauważalnie różnią się jedynie ceną.

#36 ~loleeek~

~loleeek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 13:28

No pewnie, zamienniki są spoko i ile kasy oszczędzasz :)

#37 ~flowera~

~flowera~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 15:56

Ja lubię active jety, ich tonery sa mega dobre i tak samo bardzo wydajne. Tylko tej marki juz od lat kupuję.

#38 RandallDup

RandallDup

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2018 - 08:25

Canada vs Norway Live Stream

#39 ~groszekk~

~groszekk~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 13:22

Ja ktoś potrzebuje wydrukować grafikę to active jety są do tego idealne, wydruk pierwsza klasa.

#40 ~palemka9~

~palemka9~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 13:47

Zgadzam się, mi super drukują grafikę, nawet zdjęcia próbowałam wydrukować i wyszło całkiem fajnie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych