Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drukarka dla studenta

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~atorka~

~atorka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 11:02

Ja raz spróbowałam wydrukować zdjęcia właśnie na tych zamiennikach no i zdjęcia były ok.

#42 lotos

lotos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 15:25

zamienniki są złe, zależy też jak są eksploatowane/jakiego tuszu używamy itd

#43 ~moderka~

~moderka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:11

jak się kupi dobry zamiennik, znanego producenta to nie będzie rozczarowania, uważałbym z takimi no name bo często są kiepskie

#44 ~emotka~

~emotka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 18:09

Przekonałam się o tym na własnej skórze i od rej pory kupuje zamienniki tylko sprawdzonych marek , a te wspomniane powyżej wypadają wysoko w rankingach.

#45 ~stuuu~

~stuuu~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 22:34

Ja też je sobie chwalę, bardzo dobre są dla mojej drukarki i zawsze wszystko jest super wydrukowane.

#46 ~sammek~

~sammek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 03:20

Bo to dobra marka :) Nie  mają awarii, drukarka je dobrze przyjmuje, a wydruk jest dobry.

#47 ~hudak~

~hudak~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 11:04

moze mi ktoś powiedzieć czym się różnią active jety od actisów? Które lepsze do drukowania takiego normalnego w domu?

#48 ~bernt henen~

~bernt henen~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 15:01

acti to wersja budżetowa, na pewno w domu się sprawdzi jak niedrukujesz w jakiejś mega jakości i nie drukujesz grafik, active jet to wyższa półka i mają jakość jak oryginały

#49 ~Klaudiusz~

~Klaudiusz~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 07:06

Studia to był czas! Ja miałem starego Hp od razu na górze był skaner i można było kopiować. Więc i dobry interes sie na tym robiło. A co do zamienników to wszyscy je praktycznie stosują. 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:50

bo zamienniki są śmiesznie tanie i nie znam ani jednego przypadku żeby komuś drukarkę zepsuly, chyba że kupuje jakieś naprawdę podejrzane, jak się kupi sprawdzonego producenta to problemów na pewno ne będzie ale za to ile kasy się zaoszczędzi

#51 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:51

Najlepsza drukarka dla studenta, to taka co nie generuje wysokich kosztów. Warto sprawdzić sobie niedrogie zamienniki asarto, które są bardzo wydajne i jeszcze nie psują drukarek, jak co niektóre tusze no name. 

#52 ~jabka~

~jabka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 16:23

Pewnie, że się opłaca bardziej zamienniki, active jet jest sporo tańszy od oryginału do mojej drukarki i na prawdę super się na nich wszystko drukuje.

#53 ~melisska~

~melisska~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 18:09

Zamienniki jak najbardziej i active jety sa godne polecenia, ja drukuje duzo grafiki i dla mnie lepszych nie ma, cena dobra , jakość pierwszorzędna.

#54 ~betyk~

~betyk~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 10:49

to jest dobra opcja jak się nie ma za dużo do drukowania i nic pilnego, jak mam coś do wydrukowania w środku nocy to wolę jednak mieć drukark pod ręką, taniej i szybciej, a jak się drukuje na zamiennikach to już w ogól wydruk tani jak barszcz

#55 ~lisicak~

~lisicak~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:50

Zastanawiam się w co lepiej teraz inwestować? Czasami zdarza mi się drukować w kolorze, ale też bywa tak że nic nie jest drukowane przed dłuższy czas, nie wiem na co się zdcydować

#56 ~pointo~

~pointo~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 18:00

Zastanawiam się w co lepiej teraz inwestować? Czasami zdarza mi się drukować w kolorze, ale też bywa tak że nic nie jest drukowane przed dłuższy czas, nie wiem na co się zdcydować

lepsza będzie laserówka, kup sobie jakiegoś brothera moż nie nie jest najtańszy ale za to potem  z zamiennikami nie będzie problemu, activejety łatwo znajdziesz

#57 ~pointo~

~pointo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 21:03

Chcesz tanio drukować szukaj drukarki po tuszach, wchodzisz na stronę sklepu z tuszami i patrzysz które tusze i zamienniki są najtańsze i do jakich drukarek pasują potem z tych drukarek wybierasz która ci najbardziej pasuje. Ja tak zrobiłem i kupiłem brothera dcp-J315W zamienniki za 10 szt. 28 zł. 

Chcesz tanio drukować szukaj drukarki po tuszach, wchodzisz na stronę sklepu z tuszami i patrzysz które tusze i zamienniki są najtańsze i do jakich drukarek pasują potem z tych drukarek wybierasz która ci najbardziej pasuje. Ja tak zrobiłem i kupiłem brothera dcp-J315W zamienniki za 10 szt. 28 zł. 

nie boisz się że te zamienniki ci popsują drukarkę? 10 szt za 28 zł, cyzli sztuka po niecałe 3 złote, nie wiem czy można się spodziewać jakiejś sensownej jakoci

#58 ~42rek~

~42rek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 21:17

co polecacie z takich lepszych zamienników? Tanich super tanich nie chcę brać pod uwagę, ne przekonują mnie w ogóle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych