Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:02

Zablokujcie najlepiej wszystkjie artykuły !!!

#2 ~kolumb~

~kolumb~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:31

Może gdyby to był New York Times to bym się zalogował, a tak to podziękuję 'redaktorom' ze współczesnej i nie będę odwiedzał portalu. Radzę innym zrobić podobnie, może wrócą po rozum do głowy!

#3 ~Moderator~

~Moderator~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:41

Nie rozumiem dlaczego tak się denerwujecie. WSZYSTKIE ARTYKUŁY są ZA DARMO. Chcemy jednak, by użytkownicy założyli konta i zobaczyli na czym polega system Piano. Dlatego przy niektórych tekstach pojawia się symbol kluczyka. Rejestracja trwa MNIEJ NIŻ MINUTĘ. Wystarczy podać e-mail

#4 ~Kresowiak~

~Kresowiak~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:52

A potem będziecie handlować naszymi danymi.
Reklamy już czekają."Permanentna inwigilacja, nie wytrzymam..."

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 07:55

Nie rozumiem dlaczego tak się denerwujecie. WSZYSTKIE ARTYKUŁY są ZA DARMO. Chcemy jednak, by użytkownicy założyli konta i zobaczyli na czym polega system Piano. Dlatego przy niektórych tekstach pojawia się symbol kluczyka. Rejestracja trwa MNIEJ NIŻ MINUTĘ. Wystarczy podać e-mail

Baju baju ...
Tak samo jak Piano mialo dotyczyc tylko "dobrych" artykulow za ktore miala nalezec sie autorowi placa za dobra robote.
I co? Ano ..
Kto glupi ten uwierzyl.

#6 ~yeti~

~yeti~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:05

moderatorze ... wy lepiej nauczcie się dobrze fachu (wy jako współczesna ale i poranny) bo jest po prostu pustka, jak tak spojrzeć na dwa portale, to 50 % materiałów to jest to samo, mało tego tak samo jest napisane ... w większym stopniu przeniosę się na forum na Interię, niż mam zapłacić nawet 5 złotych za dostęp ... powód nuda nie ma co czytać, was w ogóle nie ma "na mieście" ... przykład od tygodnia jest dziura w kierunku centrum na dąbrowskiego, i co czekacie aż będzie śmiertelny wypadek lub karambol ???!!!

#7 ~Moderator~

~Moderator~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:13

Kresowiak: Żadnymi danymi nie będziemy handlować, bo żadnych przy rejestracji nie wymagamy. Tylko e-mail.
Gość: I dotyczą dobrych artykułów. Czy autor, który ujawnia kolesiostwo w ZMK nie wykonał dobrej roboty?
Yeti: Każdy może uczestniczyć w tym, co znajduje się na naszym portalu. Opinie można wysyłać za pomocą sugestera, który jest po prawej stronie portalu. Informacje można wysyłać na wspolczesna24@wspolczesna.pl

Piszesz, że nie ma nas "na mieście". Jesteśmy, ale nie wszędzie. Kupując abonament w Premium wspierasz rozwój Gazety Współczesnej i www.wspolczesna.pl. Dzięki temu będzie nas więcej i dotrzemy w więcej miejsc, poruszymy więcej tematów.

#8 ~DO moderatora obywatel~

~DO moderatora obywatel~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:17

Z całym szacunkiem dla współczesnej, ale z tego co widać to poranny odwiedza więcej gości - a widać to postach w tematach, może czas zacząć działać na własną rękę, ... uruchomcie swoich redaktorów bo przepadniecie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:18

Gość: I dotyczą dobrych artykułów. Czy autor, który ujawnia kolesiostwo w ZMK nie wykonał dobrej roboty?

hahaha a wykonal???
Jesli tak to chyba roznimy sie w pojmowaniu "dobrej roboty".
Jesli tak to czym rozni sie artykul o kolesiostwu w ZMK od innych zamieszczanych przez was? Wedlug mnie niczym - to taki sam poziom, niski poziom.

#10 Polite Boy

Polite Boy

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2904 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:23

Zablokujcie najlepiej wszystkjie artykuły !!!

Na razie artykuł jest jeszcze za darmo. Wystarczy zarejestrować się w systemie PIANO.
Konto założone tam otwiera drogę także do pozostałych 41 portali biorących udział w projekcie.
Myślę, że warto zobaczyć, jak to działa.

#11 ~Wpisz swoje imię~

~Wpisz swoje imię~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:23

jak się domyślam moderujesz również na porannym ... czy często wam zdarza się blokowanie IP swoich gości bez powodu ???!!!

#12 ~Ku Klux Klan~

~Ku Klux Klan~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:30

Na razie artykuł jest jeszcze za darmo. Wystarczy zarejestrować się w systemie PIANO.
Konto założone tam otwiera drogę także do pozostałych 41 portali biorących udział w projekcie.

bez kitu ... nie dam ani grosza za dostęp, przestanę wchodzić na współczesną i poranny, nie będę płacił za dostęp do artykułów w postaci galerii 5 zdjęć z opisem po jednym zdaniu oraz za teksty przesłane przez internautów współpracujących z wami bez dokładnego sprawdzenia sprawy, i za zdjęcia z archiwum lub zdjęcie przykładowe …

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:37

Wiazaloby sie to niejako z akceptacja warunkow tego systemu. A tej akceptacji nie ma. Ja nie chce patrzec jak dziala to piano. Chce zeby to piano ... upadlo.

#14 ~Yeti~

~Yeti~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:49

Wiazaloby sie to niejako z akceptacja warunkow tego systemu. A tej akceptacji nie ma. Ja nie chce patrzec jak dziala to piano. Chce zeby to piano ... upadlo.

i tu popieram twoje słowa - NIE dla PIANO

#15 ~Moderator~

~Moderator~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:53

Wpisz swoje imię: Twoje domysły są błędne. Gazeta Współczesna i Kurier Poranny to ta sama firma (Media Regionalne), jednak na rynku lokalnym jesteśmy konkurencją. Oznacza to, że za oba portale odpowiadają dwa różne zespoły ludzi.

Nikt nie każe płacić i nie będzie kazał płacić za galerię z 5 zdjęciami.

Gość: Nie zmuszamy do płacenia i NIE BĘDZIEMY zmuszać, zachęcamy do DARMOWEGO sprawdzenia

#16 ~internautka~

~internautka~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:02

Moderatorze, a ja poprosze o wyjasnienie co to znaczy dobry artykuł i czym sie różni od tego, jak rozumiem niedobrego (czyli bez tego calego piano).

#17 ~leśniczy~

~leśniczy~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:05

Lepiej zajmijcie się tematem odpadów z robieranych przez ZMK budynków. Firma która to wygrywa nie ma uprawnień do gosporadowania odpadami i dlatego wszytko wędruje do lasu

#18 ~Euzebiusz~

~Euzebiusz~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:09

Mamy w Białymstoku Centralne Biuro Antykorupcyjne, mamy Wydział do Walki z Korupcją KWP, mamy Zespół do Walki z Korupcją KMP..... Ja sie pytam, co te instytucje robią? Dlaczego nie pracują? Biorą całkiem niezłą kaskę..... Duże paszczki do jedzenia, małe rączki do robienia.......

#19 ~Moderator~

~Moderator~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:12

Internautko: Tu nie chodzi o to że jeden jest dobry, a drugi zły. Artykuły PREMIUM to przede wszystkim reportaże, porady prawne i informacje dotyczące rolnictwa + dostęp do innych artykułów na 41 innych portalach. Pozostałe artykuły będą nadal darmowe.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:17

Gość: Nie zmuszamy do płacenia i NIE BĘDZIEMY zmuszać, zachęcamy do DARMOWEGO sprawdzenia

A ja juz odpowiedzialem jakie jest moje stanowisko wobec i piano i sprawdzania jak on dziala.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych