Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dyrektor szkoły w Knyszynie

362 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 13:56

Kto został dyrektorem szkoły w Knyszynie? Wiadomo już?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 14:50

Wiadomo: Adam Śledziewski.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 11:17

Gratulacje

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 13:06

NO I :-| NADAL_PO_RZĄDZI.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 06:14

Czy to prawda, że w ostatniej chwili członków komisji zmienili? Jeżeli tak było, to jaki powód? Czy zgodne z przepisami prawa? Czy członkowie komisji mieli odpowiednio dużo czasu by mogli mertorycznie przygotować się do pracy w komisji? Na ile dni zgodnie z prawem, przed wyborem dyr powołuje się komisję?

#6 ~dzannet157~

~dzannet157~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 07:08

Czy to prawda, że w ostatniej chwili członków komisji zmienili? Jeżeli tak było, to jaki powód? Czy zgodne z przepisami prawa? Czy członkowie komisji mieli odpowiednio dużo czasu by mogli mertorycznie przygotować się do pracy w komisji? Na ile dni zgodnie z prawem, przed wyborem dyr powołuje się komisję?

Wszystko jest na stronie biuletyn informacji publicznej Knyszyn.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 07:20

Kto zmienił. Dwuglowy. Czyli mamy juz wojnę burmistrz - zastępca?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 07:57

Oj, ,,dobry" termin zmiany członków komisji.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 07:58

A jakie to ma znaczenie. Przecież i tak wybrali komisję ze strony urzędu jaką chcieli.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 08:14

A jakie to ma znaczenie. Przecież i tak wybrali komisję ze strony urzędu jaką chcieli.

Co nie zmienia faktu, że są niejasności w innej kwestii.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 08:29

Ktoś nie umie z godnością przegrać.
A tak wogóle, to samo startowanie zastępcy jest dziwne. Sami organizują konkurs, wybierają członków komisji ze strony urzędu. A potem co? Sam sobie ustali warunki pracy? To chore.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 08:47

A tak wogóle, to samo startowanie zastępcy jest dziwne. Sami organizują konkurs, wybierają członków komisji ze strony urzędu. A potem co? Sam sobie ustali warunki pracy? To chore.

O godności z reguły wypowiadają się ci, którzy sami ją gdzieś w pewnym momencie zatracili. Dla mnie, bacznego obserwatora tych wydarzeń niejasności są , bo lubię klarowne sytuacje. Czas pokaże czym to wszystko zaowocuje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 11:45

O godności z reguły wypowiadają się ci, którzy sami ją gdzieś w pewnym momencie zatracili. Dla mnie, bacznego obserwatora tych wydarzeń niejasności są , bo lubię klarowne sytuacje. Czas pokaże czym to wszystko zaowocuje.

To podziel się tymi niejasnosciami. Bo dla mnie jest jasne. Niezależna komisja zaglosowala jak uznała za stosowne.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 11:45

To podziel się tymi niejasnosciami. Bo dla mnie jest jasne. Niezależna komisja zaglosowala jak uznała za stosowne.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 11:47

Powtarza się sytuacja sprzed 5 lat. Jak Chowanski przegrywa to oszustwo i niejasności. Jakby wygrał to wszystko w porządku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 11:47

Powtarza się sytuacja sprzed 5 lat. Jak Chowanski przegrywa to oszustwo i niejasności. Jakby wygrał to wszystko w porządku.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 11:55

Sam dwugłowy wybrał sobie ludzi do komisji z urzędu, którzy na niego głosowali, a teraz ma niejasności. Żenada

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 15:15

Myślę, że z czasem wyjdą na światło dzienne, sytuacji to raczej nie zmieni, ale smród pozostanie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 06:38

Myślę, że z czasem wyjdą na światło dzienne, sytuacji to raczej nie zmieni, ale smród pozostanie.

Jak smród się rozleje to po obu stronach.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 07:14

Jak smród się rozleje to po obu stronach.

Być może, ale wtedy już nikt nikomu nie wmówi, że my to jesteśmy cacy, a tamta strona be.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych