Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dyrektor szkoły w Knyszynie

362 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 09:41

Konkurs odbył się w maju. Od tego czasu burmistrz nie potrafi podać powodu, dla którego nie powołuje dyrektora.
Ponieważ NIE MA takiego powodu. Dlatego TWORZY powody.
Teraz chce wciągnąć nauczycieli. Wcześniej rodziców. Mały człowieczek.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 09:58

Wstyd i hańba co się dzieje w tym naszym pożal się Boże mieście królewskim!! Gdzie są radni???Dlaczego pozwalają na takie rzeczy??Dlaczego i wszystkim decyduje i intryguje tylko Przewodnicząca?Czy aż tak bardzo się jej ludzie boicie??Jak długo jeszcze trzesc gminą będą dwie osoby??

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:04

Przecież to prawda. Szuka jelenia pośród nauczycieli.

Byłeś przy tym, widziałeś, czy może powtarzasz niesprawdzone informacje czyli plotki.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:17

Wstyd i hańba co się dzieje w tym naszym pożal się Boże mieście królewskim!! Gdzie są radni???Dlaczego pozwalają na takie rzeczy??Dlaczego i wszystkim decyduje i intryguje tylko Przewodnicząca?Czy aż tak bardzo się jej ludzie boicie??Jak długo jeszcze trzesc gminą będą dwie osoby??

Poczytaj fora z innych miejscowości. Takie same wylewanie błota. Nie ważne czy rządzi ten czy tamten, na forum wylewa się fala krytyki i słuszna, i nie. Nasze miasto nie odbiega normą od innych. Gdybyśmy opierali się jedynie na pseudo informacjach podawanych na forach, to okazałoby się, że w każdej miejscowości jest bardzo źle, a rządzący są do niczego.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:28

Byłeś przy tym, widziałeś, czy może powtarzasz niesprawdzone informacje czyli plotki.

Tak. Bylem przy tym.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:34

Konkurs odbył się w maju. Od tego czasu burmistrz nie potrafi podać powodu, dla którego nie powołuje dyrektora.
Ponieważ NIE MA takiego powodu. Dlatego TWORZY powody.
Teraz chce wciągnąć nauczycieli. Wcześniej rodziców. Mały człowieczek.

Wiem od radnego z mojej ulicy, co było wczoraj na radzie.
To jest wsadzanie na siłę chowańskiego na dyrektora szkoły.
Od prawie trzech miesięcy nasze władze miasta nic nie robią bo zajmują się wyszukiwaniem powodowów by nie powołać dyrektora.
Ale tego powodu burmistrz nie potrafi podać.
Ludziom mówi, że powoła kogoś w szkole i zrobi nowy konkurs.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:21

Poczytaj fora z innych miejscowości. Takie same wylewanie błota. Nie ważne czy rządzi ten czy tamten, na forum wylewa się fala krytyki i słuszna, i nie. Nasze miasto nie odbiega normą od innych. Gdybyśmy opierali się jedynie na pseudo informacjach podawanych na forach, to okazałoby się, że w każdej miejscowości jest bardzo źle, a rządzący są do niczego.

Zgodzę się z Tobą,wszędzie jest jakieś bagienko,ale żeby uprawiac taką prywatne i załatwiać swoje porachunki nie licząc się z niczym i nikim?Tego naprawdę nie widziałem nigdzie. To już tak daleko zaszło,ze strach pomyśleć do czego będę jeszcze zdolni obecni rządzący żeby spełnić swoje ambicje. Liczę tylko na to,że zostaną wyciągnięte daleko idące konsekwencje takiego postępowania. Zarówno nękanie,mobbing jak również niedopełnienie obowiązków są na szczęście karalne.

#48 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:28

Zgodzę się z Tobą,wszędzie jest jakieś bagienko,ale żeby uprawiac taką prywatne i załatwiać swoje porachunki nie licząc się z niczym i nikim?Tego naprawdę nie widziałem nigdzie. To już tak daleko zaszło,ze strach pomyśleć do czego będę jeszcze zdolni obecni rządzący żeby spełnić swoje ambicje. Liczę tylko na to,że zostaną wyciągnięte daleko idące konsekwencje takiego postępowania. Zarówno nękanie,mobbing jak również niedopełnienie obowiązków są na szczęście karalne.

A przy okazji wychodzi, jak bardzo burmistrz lekceważy radnych, nauczycieli, rodziców i wyborców. Przez trzy miesiące nie podawać powodu, dlaczego nie powołuje dyrektora. A teraz latać, namawiać nauczycieli na chwilowe stanowisko.
Bo będzie robił nowy konkurs. Najpierw niech mu się uda unieważnić stary i obronić to w sądzie. Dno, panie burmistrzu.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:46

Tak. Bylem przy tym.

To co konkretnie widziałeś?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:47

To mało widziałeś.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:01

To mało widziałeś.

A to usprawiedliwienie tego, co dzieje się w Knyszynie, wokół konkursu na dyrektora?
Bezczelny wpis.

#52 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:03

To co konkretnie widziałeś?

Burmistrz namawia na objęcie stanowiska pełniącego obowiązki dyrektora szkoły, do czasu nowego konkursu.
A czy już unieważnił stary konkurs?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:59

Ktora informacja jest pseudo?
Czy to, że burmistrz lata i szuka nauczyciela na Stanowisko pełniącego dyrektora szkoły?
Czy ta, że mówi wszystkim, że bedzie nowy konkurs?
Czy ta, że nie udzielił informacji, o powodzie niepowołania dyrektora?
Czy ta, że chce wsadzić chowanskiego do szkoły od dupy strony, bo boi się otwarcie?

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 13:44

To mało widziałeś.

W takim razie ja też mało widziałam,bo takie coś nie mieści mi się w głowie. I przekonuje się jeszcze bardziej w tym,ze już WIĘCEJ nie chcę widzieć w wydaniu obecnej władzy.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 14:49

Ktora informacja jest pseudo?
Czy to, że burmistrz lata i szuka nauczyciela na Stanowisko pełniącego dyrektora szkoły?
Czy ta, że mówi wszystkim, że bedzie nowy konkurs?
Czy ta, że nie udzielił informacji, o powodzie niepowołania dyrektora?
Czy ta, że chce wsadzić chowanskiego do szkoły od dupy strony, bo boi się otwarcie?

Nie wiem, która jest pseudo. Mieszkam w Knyszynie i do mnie takie informacje nie docierają. Zastanawia mnie jednak to, skąd ty tyle wiesz.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 14:53

W takim razie ja też mało widziałam,bo takie coś nie mieści mi się w głowie. I przekonuje się jeszcze bardziej w tym,ze już WIĘCEJ nie chcę widzieć w wydaniu obecnej władzy.

Ja także widocznie mało widziałam, bo pojąć trudno, co władza odstawia, jak jej władza do głowy uderzy. Panu burmistrzowi już podziękujemy. Chamstwo i brak przyzwoitości mają swoje granice.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 15:05

Ja także widocznie mało widziałam, bo pojąć trudno, co władza odstawia, jak jej władza do głowy uderzy. Panu burmistrzowi już podziękujemy. Chamstwo i brak przyzwoitości mają swoje granice.

Będą wybory, masz prawo postawić krzyżyk przy swoim kandydacie. Zresztą już kampania wyborcza się zaczęła, bo na facebooku powstała "Przyjazna Gmina Knyszyn", Jest niby oddolna inicjatywa mieszkańców, a tak naprawdę to jednego z kandydatów na burmistrza w zbliżających się wyborach.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 15:17

Będą wybory, masz prawo postawić krzyżyk przy swoim kandydacie. Zresztą już kampania wyborcza się zaczęła, bo na facebooku powstała "Przyjazna Gmina Knyszyn", Jest niby oddolna inicjatywa mieszkańców, a tak naprawdę to jednego z kandydatów na burmistrza w zbliżających się wyborach.

I bardzo dobrze,że powstała!Każdy chyba chciałby żyć wreszcie w gminie przyjaznej A nie "wschodzacej" na corax wyższe szczeble chamstwa i nieprzyzwoitosci. Na szczęście zabronić kampani nie możecie chociaż pewnie chętnie byście to zrobili!

#59 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 15:29

A ja wiem, o co w tym wszystkim chodzi.
Nie zapominajcie w jakiej sytuacji znalazł się chmiel.
Jemu nie ma kto robić kampanii. On sam nie skleci ani programu, ani ulotki, plakatów. Facebook leży, nie ma kto zdjeć cykać.
Pewnie chowanski powiedział, że zrobi mu kampanię ale ceną jest stołek w szkole.
A jesli nie to sam wystartuje i zrobi swoją kampanię. Dlaczego teraz chmiel dostał przyspieszenia? Właśnie teraz, po tej tragedii.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 15:30

I bardzo dobrze,że powstała!Każdy chyba chciałby żyć wreszcie w gminie przyjaznej A nie "wschodzacej" na corax wyższe szczeble chamstwa i nieprzyzwoitosci. Na szczęście zabronić kampani nie możecie chociaż pewnie chętnie byście to zrobili!

Jako zwykły mieszkaniec nie mam zamiaru komukolwiek i cokolwiek zabraniać, ale śmieszą mnie takie akcje, bo powtarzają się metody poprzedników. Wystarczy zmienić nazwę ze "Wschodzącego Knyszyna" na " Przyjazną Gminę" i od razu robi się lepiej Tylko komu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych