Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działają źle i opieszale :: zobacz komentowany artykuł

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~taktojest~

~taktojest~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 16:57

Tak to jest w Suwałkach , bata na nich niema.Bardzo dobrze morze się ktoś w końcu weźmie za tą Suwalską inspekcję,a nie będą się czuli bezkarnie,jak do tej pory

#2 ~smiać się chce na inspekcj~

~smiać się chce na inspekcj~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 17:08

Tak powiedziała pani inspektor Kaczanowska cytuję "Natomiast sprawa rynny jest już załatwiona. Woda musi gdzieś spływać." , to znaczy że niech spływa do sąsiada fajnie w Suwałkach robimy jak nam wygodniej , a nie jak przepisy mówią.

#3 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 19:26

Morze w końcu panowie w ratuszu zainteresują się Suwalskim inspektorem

#4 ~suchy ustęp~

~suchy ustęp~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 13:43

Prponuje dla Pana stanisława nie walczyć z wiatrakami tylko apeluje nie rób pan z siebie idioty i nie mieszaj gówna z popiołem. Do końca nie jest tak jak pan twierdzi. Uszanowania dla małżonki

#5 ~chuda 19~

~chuda 19~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 15:52

człowieku nie ośmieszaj się tak to bywa że kto w wode pluje to potem się napije.Ty podkablowałeś i oberwałeś :lol:

#6 ~......~

~......~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 17:13

Znająć sytuację tej sprawy bliżej wiadome jest ze obelgi pod adresem Nadzoru Budowlanego są bezpodstawne .Kapując na innych o nieprawidłowosciach w sprawach budynków Nadzór Budowlany postanowił sprawdzić legalność zabudowań tego Pana.Okazało się ze nie wszystko jest zgodne z prawem .Tem artykuł jest to zemsta za wydane decyzję tj.rozbiórka niektórych zabudowań tego Pana.
Zdjęcie zamieszczone w tym artykule przedstawia sylwetkę typowego kapusia.
KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA!!!!!!!!!!!!

#7 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 00:09

Szanowny panie nie poddaję się pan, walczy pan do końca ja znam takich przypadków wiele , i wiem że pan nie jest pierwszy. a takie wypowiedzi to świadczą jedynie o kulturze człowieka.
A jeżeli chodzi o rynnę to pan walczy bo tak być nie może żeby ktoś panu podwórko zalewał . A jeśli chodzi o ścieki to jak tu pani z nadzoru powiedziała że inwestor się odwołał śmiać się chce " jakie się odwołał to powinien być więzień za to jednych ludzi się karze a drugich nie " to panu kazali kibel zburzyć a tu odwołania pisze inwestor . Walczy pan do końca morze w końcu ludzie się zastanowią nim coś zrobią .

#8 ~~Ewa~~

~~Ewa~~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 00:37

Nareszcie ktoś się bierze za takich , ma pan rację nie poddaję się pan , ja bym proponowała wystąpić do sądu o zamurowanie tych okien, sama osobiście taką sprawę wygrałam i nie jest to wcale takie trudne , a jeśli chodzi o rynnę to też pan tego nie zostawia nie jest to tak że ktoś morze dla pana podwórko zalewać ,są inne rozwiązania.Ja osobiście ni rezygnowałam i wiem że się opłaciło,panu też to proponuję.A dla osób wypowiadających się cokolwiek na takie tematy to proponuję poczytać lekturę prawa budowlanego , bo z takich wypowiedzi to tylko śmiać się chce jak się czyta.

#9 ~..........~

~..........~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 09:51

Najlepiej jest komentować gdy się nie zna całej sytuacji .Tak się składa ze znam tego Pana i jego sąsiadów.Mogę tylko powiedzieć tyle:

1.Rynna o której ten Pan się wypowiada nie zalewa wcale jego posesji i niech nie robi z siebie takieg bezbronnego rolnika
2.Ścieki o których jest mowa wcale nie płyną na jego grunty ponieważ jest to niemożliwe.
3.Ten pan wybudował się 10 lat po tym jak jego sąsiad już tam mieszkał.

#10 ~.....................~

~.....................~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 10:55

Według mnie to jest bezsensu,czy jak pan budował dom to wiedział,że obok mieszka pana brat.Pan nie tylko ma ze swoim najbliższym sąsiadem problemy.Pozdrowienia!!!!!

#11 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 11:29

Tak się składa że ja znam tą sprawę i bardzo dobrze znam pana Stanisława i wiem że ma on rację także panie Stanisławie nie poddaję się pan .Pozdrowienia

#12 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 11:35

Nieważne czy dom stał czy nie prawo to jest prawo , a jeśli ktoś pisze głupoty to niech się zastanowi ja również widziałam to i jest dokładnie tak jak pan Stanisław piszę. I myślę że pan Stanisław ma rację ktoś w końcu powinien zrobić porządek z takimi , a nie czują się bez karnie.

#13 ~............~

~............~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 11:42

Pewnie tępić takich , a nie samowolka jakaś nawet swoich gówien pozbierać nie potrafią tylko na pola wylewają .

#14 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 11:55

Takich przykładów jest wiele ma pan całkowitą rację nie powinno się popuszczać takim ludziom. Z takimi trzeba walczyć , a nie cicho siedzieć , szacuneczek panie Stanisławie

#15 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 12:10

100% Racji dla sąsiada nie poddawać się i walczyć o swoje.Pozdrowienia

#16 ~.....................~

~.....................~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 12:23

Moim zdaniem jeszcze nikogo za niewinność nie ukarali.A pan Dzik da sobie z tym spokój i tak nie wygra. :)

#17 ~~znajomy~~

~~znajomy~~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 12:35

Panie dzik nie słucha pan głupot to jest do wygrania , przywiozę dla pana książkę praw budowlanych , i dla mego poprzednika też radzę poczytać .Tępić takich a nie głowę w piasek chować

#18 ~~EWA~~

~~EWA~~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 12:38

Panie Stanisławie walczy pan to jest do wygrania ja terz podobną sprawę wygrałam t wierzę że i pan wygra. Nie popuszczać

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 13:44

Co wy tak pana Stanisława bronicie.Wy stawiacie się po stronie Dzika ale nikt nie pomysli o jego sąsiadach których o wszystko obwinia.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 13:45

Co wy ludzie za gupoty wypisujecie ma czowiek racje trzeba walczy o swoje a nie karzdemu popuszczac.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych