Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działają źle i opieszale :: zobacz komentowany artykuł

88 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karol43~

~Karol43~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 14:07

Ludzie jeśli coś piszecie to proszę sprawdzajcie pisownie wyrazów w slowniku.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 14:21

Ludzie jak juz cos piszecie to piszcie o czymś o czym macie pojęcie i wiecie coś na ten temat.Pan Stanisław taki wielce pokrzywdzony a że chodzi na wszystkich kabluje a sam nie jest wporządku wobec prawa to nikt tym się nie przejmuje.Ten człowiek byl juz we wszystkich urzędach w jakich mógł tylko być.Wszędzie go wyśmiano bo nie rozumie polskiego prawa i uwarza ze musi być tak jak on chce a nie jak stanowią przepisy.Jest na przegranej pozycji i nawet takie artykuły w gaziecie mu nie pomogą.Robi z siebie pośmiewisko i z innych.Niema wcale wstydu.

#23 ~znam dwóch~

~znam dwóch~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 15:44

Ludzie nie piszcie takich głupot bo pan Stanisław nie jest taki jak opisuję go znam go bardzo dobrze i wiem że na tego człowieka złego słowa powiedzieć nie można.A koro karzą jego to i sąsiadowi powinni do dupy się dobrać bo pani inspektor sama się wypowiedziała że inwestor się odwołał to znaczy że taki święty też nie jest . Wiem że w tej sprawie żaden nie jest święty , i powinni zrobić tam teraz i z jednym i z drugim wszystko zgodnie z prawem a nie jeden musi burzyć a drugi się cieszyć.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:07

Skoro nie chciał legalizować swoich zabudowań to musiał zburzyć.Proste i logiczne.Zawsze istnieje możliwośc zalegalizowania samowoli budowlanej.Tylko dla pana Stanisława się nie chciało.Bo po co niby.Lepiej chodzić i gadać jaki to on biedny i pokrzywdzony.a że dla brata dojazd do podwórka zabrał to juz jakoś tym się nie chwali.

#25 ~znajomi~

~znajomi~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:11

Ludzie nie piszcie takich głupot bo znam obydwu panów i wiem że nikt tu nie jest bez winy,ale żeby się podpuścić do takich rzeczy żeby człowieka oczerniać to aż śmiać się chce każdy kto zna pana Stanisława to wie że on nie jest zdolny do takich rzeczy a ten kto wypisuje takie głupoty to świadczy tylko o jego kulturze i zachowanie.Ma pan rację walczy pan o swoje , każdy na do tego prawo , nie powinien się pan tak łatwo poddawać trzeba walczyć do końca szczęścia życzę.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:14

Skoro nie chciał legalizować swoich zabudowań to musiał zburzyć.Proste i logiczne.Zawsze istnieje możliwośc zalegalizowania samowoli budowlanej.Tylko dla pana Stanisława się nie chciało.Bo po co niby.Lepiej chodzić i gadać jaki to on biedny i pokrzywdzony.a że dla brata dojazd do podwórka zabrał to juz jakoś tym się nie chwali.

I miał rację powinien jeszcze wystąpić o likwidację okien bo ma do tego prawo,nikt na nikogo nigdy nie winnie nie napada

#27 ~[[[[[[[[~

~[[[[[[[[~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:20

Ludzie co wy za głupoty wypisujecie żeby tak oczerniać drugiego człowieka

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:30

Nie poddaję sie pan trzeba walczyć o swoje ma pan całkowitą rację. Popieram pana pozdrowienia

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 16:33

Najlepszym rozwiązaniem było by poznać wersję obu stron a nie tylko jednej.Pani redaktor powinna również wysłuchać co ma do powiedzenia druga strona tj.sąsiedzi.takie jest moje zdanie.

#30 ~Ignacy56~

~Ignacy56~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 17:11

Cieknące rynny i szambo to tylko pewnie przykrywka! o co temu człowiekowi naprawde chodzi?????

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 17:38

Powinni ukarać go i nie pytać tak jak pana dzika

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 17:41

Pewnie zgadzam się z panem za szambo też powinni ukarać a nie jeszcze dać możliwość odwołania tępić takich co gówna na pola leją

#33 ~znam ich~

~znam ich~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 17:54

A poco jeszcze pytać ukarać powinni bez gadania a nie jeszcze pytać, przecież widać tą rynnę ,a za szambo to kryminał powinni dać ,ja to jeszcze bardziej za te okna się dobierała .Zgadzam się z panem dzikiem i ma w zupełności rację też bym walczyła o swoje.Takich ludzi powinno być więcej na świecie a nie znieczulica , każdy tylko głowę w piasek by chował.

#34 ~Wierzący 21~

~Wierzący 21~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 19:08

Bracia! co wam jest,co się z wami dzieje?!Jedliście tą samą pierś matki,chodziliście w jednych spodniach,spaliście w jednym łóżku.A teraz ludzka zazdrość i zawiść doprowadza was do bezsensownej kłótni i śmiesznego sporu.Zastanówcie się nad swoim postępowaniem.Wasi świętej pamięci rodzice przewracają się w grobie.Zakończcie ten spór to jest chańba i wstyd dla nazwiska.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 19:10

Ochrona środowiska się jeszcze powinna dobrać do tego szamba , a nie pobłażać .

#36 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 19:14

Prawda za te szambo to ukarać powinni

#37 ~Julitta~

~Julitta~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 21:54

jestem bardzo ciekawa gdzie wylewa się szambo pana stanisława.bo zamiast dbać o swoje to szuka złego u innych,Wspólczucia dla sąsiadów.

#38 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 22:58

Zna tutejszych ludzi doskonale i zaręczam panią że pana Stanisława szambo na pewno nie wylewa się nigdzie , a nawet jak ktoś chce se wylewać to niech se wylewa ale na własne pole czy podwórko.Znam pana Stanisława i wiem że nie jest to człowiek który czepia się kogoś bez bezpodstawnie.Jest to dobry spokojny i uczynny człowiek.Tylko że tak to u nas jest jak ktoś u pomnie się o swoje to ludzie głupoty wypisują To jest ich sprawa , ale sądzę że pan Stanisław ma rację powinien dochodzić swego, a nie cicho siedzieć.Panie Stanisławie trzymamy kciuki za pana.Nie poddaje się pan.Pozdrowienia

#39 ~znam całą miejscowość~

~znam całą miejscowość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 23:21

jestem bardzo ciekawa gdzie wylewa się szambo pana stanisława.bo zamiast dbać o swoje to szuka złego u innych,Wspólczucia dla sąsiadów.

Proponuję przejechać się do pana Stanisława i zobaczyć a nie głupoty wypisywać, ja byłem i widziałem, współczucia dla pani widzę że pani również się nie orientuje gdzie się powinno szambo wylewać.Proponuję pani zamiast głupoty pisać to zasięgnąć informacji gdzie się szamba wylewa lub jak się je utylizuje,oraz poczytać słownik ortograficzny " imiona pisze się z wielkich liter ,a po przecinku nie piszę się z durzych liter,jak to pani napisała".Trzeba walczyć o swoje , pan Stanisław ma rację .

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 01:11

Zamknąć powinni a nie ,żeby ludziom gówna na pole wylewać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych