Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działają źle i opieszale :: zobacz komentowany artykuł

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~budowlaniec~

~budowlaniec~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 01:37

Ludzie co tu dużo pisać , my budowlańce jak popełnimy błędy to solidne kary płacimy . to i tak samo i w tym wypadku też powinni ukarać , a nie samowolki budowlane.Śmiać się chce żeby gówna na pola wylewać ludziom , ochrona środowiska powinna się dobrać do tego szamba to by się odechciało a nie jeszcze pobłażać.Nareszcie morze ktoś się zainteresuje takimi ludźmi .Panie Dzik nie popuszcza pan nic , o swoje trzeba walczyć powodzenia i szczęści życzę.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 02:50

Pan Stanisław do niedawna miał jeszcze szambo które leciało na łąki sąsiada.Dopiero gdy nadzór tym sie zainteresował to pan Stanisław musiał zrobić przydomową oczyszczalnię ścieków.Moze zapytajmy się pana Stanisława gdzie wyrzuca swoje śmieci?????Bo jako jedyny we wsi nie ma pojemnika na odpady ani także podpisanej umowy na wywóz.Gdzieś te śmieci musi wyrzucać.Tylko gdzie?Do pobliskiej rzeki czy do lasu który ma kilkaset metrów od domu?A co do szamba jego sąsiada to jest zwykłe oszczerstwo ponieważ co jakiś czas widać pojazd usług asenizacyjnych który wywozi nieczystości z szamba sąsiada pana Stanisława. Tak więc nie jest prawdą co pan Dzik mówi.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 09:34

Wiadomo kto to wypisuje takie głupoty, ludzie puknąć się a nie do człowieka naskakiwać ma prawo dochodzić swego.

#44 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 10:49

Ten post od gościa co napisał o 2.50 to dopiero obłuda , ze śmiechu wytrzymać nie mogę .

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 10:58

Ludzie dajcie sobie spokój z tymi komentarzami.Nie macie nic innego do roboty tylko siedzieć i wypisywać?Wasze komentarze i tak nic nikomu nie pomogą a robicie z siebie pośmiewisko

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 12:33

Stasiu trzymamy za ciebie kciuki.Pozdrowienia

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:29

Człowieku gratuluję odwagi , popieram pana ma pan rację o swoje trzeba walczyć na każde sposoby . Szczęścia i wytrwałości życzę

#48 mde1494

mde1494

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 14:17

Bardzo dziękuje tym osobom , którzy na stronie internetowej postanowili się wypowiedzieć, w mojej sprawie. To co pisała prasa o rynnach i szambie to jest mały pikuś.3,5 letnie prowadzone postępowanie przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego i Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Białymstoku jak również sądy kryją więcej tajemnic.Zostałem pozbawiony gruntu , wyciągany po sądach , gdzie nie miałem głosu i obciążony kosztami w dość poważnej kwocie.Pozbawiony dojścia do budynków gospodarczych gdyż droga która prowadziła do budynków inwentarskich została ogrodzona obustronnie płotem. Sąsiad ogrodził wjazd na podwórko . Budynek mieszkalny nie jest posadowiony we właściwym miejscu. Jeżeli Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Suwałkach nie umie odczytać planu zagospodarowania działki , a biegły sądowy wyznaczając działkę zajmuje 1,5 metra drogi gminnej to pytam w JAKIM ŚWIECIE MY ŻYJEMY?? Takim Postępowaniem urzędników budynek został w mojej działce , a woda płynie mi na podwórko i podtapia piwnice. Wody mam dość ze swojego budynku. Wszyscy urzędnicy do których się zwracałem robili ze mnie idiotę i to na piśmie które to piękne dokumenty posiadam w swoim archiwum bo tyle mam dokumentów. Bardzo proszę o dalsze komentarze w tej sprawie.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 14:54

Panie Stanisławie nie rób pan z siebie idioty i z kogoś.

#50 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:26

Panie Stanisławie nie rób pan z siebie idioty i z kogoś.

Idiotę to robi z siebie ten kto ubliża dla pana Stanisława , a nie on, Ja jeszcze nie słyszałam nigdy słów obrazy na kogokolwiek z ust pana Stanisława.Ma człowiek rację powinien dochodzić swoich praw każdy ma do tego prawo , i w jaki tylko sposób chce a wulgaryzmy jakie ludzie wypisują to świadczą tylko o ich kulturze.Panie Stanisławie popieram pana ma pan rację także szczęścia życzę.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:30

Walczy pan ma pan rację

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:34

To nasza kochana polska ?

#53 ~Znamich~

~Znamich~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 16:04

Trzymamy za pana kciuki panie Stasnisławie

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 16:12

Stasiu tak trzymaj , nie poddaj się,walcz o swoje ja wiem że masz rację

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 17:14

Pewnie ludzie powinni opisywać takie rzeczy i walczyć o sprawiedliwość.Popieram pana za odwagę

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 18:07

Odnosząc się do komentarza pana Stanisława można odnieśc wrazenie ze wszystko jest wyssane z palca.Skoro miał do czynienia z Wymiarem Sprawiedliwości i podwaza jego wiarygodność a poniósł olbrzymie koszty procesowe oznacza to ze nie miał racji.Bo koszty procesowe ponosi ten który przegrywa.Może w tym przypadku również nie ma on racji
Szacunek panie Stanisławie.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 19:49

Ludzie jak wypisujecie głupoty to zapoznajcie się z tematem,i czytajcie artykuł dokładnie, może ma rację a może nie , ale redakcja bez dowodów głupot w gazecie nie opisuję i to jest pewne że na pewno coś w tym jest.A pan Stanisław napewno nie jest człowiekiem który oskarżał by ludzi bez powodu ale żenada jak te wypowiedzi niektóre się czyta ha ha ha

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 21:10

Powinni do ciupy wsadzić za te szambo, nareszcie ludzie biorą się za takich co gówna po polach leją

#59 ~Z Niemcowizny~

~Z Niemcowizny~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 23:47

Pan Stanisław taki dobry człowiek i jakie problemy ma z sąsiadami współczuje panu panie Stanisławie.

#60 ~Teodor...174~

~Teodor...174~
  • Goście

Napisano 01 luty 2010 - 09:18

Możecie pisać co chcecie,forum wytrzyma wszystko.Racja jednak leży po stronie sąsiada.Pan Stanisław nie jest idealny jak ktoś z jego bardzo małej ilości przyjaciół opisuje.Szacunek dla sąsiada.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych