Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działają źle i opieszale :: zobacz komentowany artykuł

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 08:04

Jestem starszym człowiekiem więc postanowiłem wtrącić kilka zdań w sprawie p. Stanisława. Znam go od dziecka jest to bardzo uczciwy, sprawiedliwy i uczynny człowiek, nikogo nie zostawi w potrzebie, czego nie mogę powiedzieć o jego sąsiedzie jest wielkim samolubem. Jeżeli chodzi o PINB w Suwałkach to zdążyłem poznać działalność p. Inspektora i nie jest to nic pozytywnego, jest złośliwa i nieobiektywna. Urzędnik państwowy powinien być miły, uczciwu i obiektywny, ktoś kto nie posiada tych cech nie powinien zajmować takiego stanowiska.

Mieszkaniec sąsiedniej miejscowoci.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 17:26

Człowieku jak wypisujesz takie głupoty to chodziarz się podpisz bo i tak każdy wie że to pisze jedna osoba , i nie zapominaj że każdy komputer ma swoje IP, jak wiesz co to jest, to że zmieniasz imię czy piszesz jako gość na forum to IP i tak nie zmienisz, to mógłbyś chociaż mieć odwagę się podpisać ,albo przynajmniej używaj stałego pseudonimu na forum, bo aż śmiać się chce

:rolleyes: słyszałeś, że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. :P jak jesteś taki mądry to ustal IP mojego komputera

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 23:09

Proszę państwa ja również znam pana Stanisława od bardzo dawna i również nie mogę powiedzieć nic złego na niego .Zgadzam się z poprzednikiem jest to bardzo dobry i uczynny człowiek , nigdy nikogo nie pozostawi w potrzebie ,czego nie mogę powiedzieć o jego sąsiedzie.Według mnie to powinni ukarać tego sąsiada i do więzienia wsadzić ,a nie pobłażać takim.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 12:18

To jest prawda nie powinno być pobłażania , ochrona środowiska powinna się tym sąsiadem zainteresować a nie jeszcze możliwości odwołań dawać

#85 ~~Znajomy~~

~~Znajomy~~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:41

Pan Stanisław do niedawna miał jeszcze szambo które leciało na łąki sąsiada.Dopiero gdy nadzór tym sie zainteresował to pan Stanisław musiał zrobić przydomową oczyszczalnię ścieków.Moze zapytajmy się pana Stanisława gdzie wyrzuca swoje śmieci?????Bo jako jedyny we wsi nie ma pojemnika na odpady ani także podpisanej umowy na wywóz.Gdzieś te śmieci musi wyrzucać.Tylko gdzie?Do pobliskiej rzeki czy do lasu który ma kilkaset metrów od domu?A co do szamba jego sąsiada to jest zwykłe oszczerstwo ponieważ co jakiś czas widać pojazd usług asenizacyjnych który wywozi nieczystości z szamba sąsiada pana Stanisława. Tak więc nie jest prawdą co pan Dzik mówi.

O ile mi wiadomo to pan Kazimierz swoje syfy wynosił na pole Stanisława , a nie tak dawno to wyrzucał za płot ,a takowy pojemnik to posiada od nie dawna , to jak już coś piszecie to bez pisania głupot . Chamów trzeba tępić,żeby się nie mnożyli.Także panie Kazimierzu przykro bardzo ale o przyrodę ,środowisko i sąsiadów trzeba dbać.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 18:26

O ile mi wiadomo to pan Kazimierz swoje syfy wynosił na pole Stanisława , a nie tak dawno to wyrzucał za płot ,a takowy pojemnik to posiada od nie dawna , to jak już coś piszecie to bez pisania głupot . Chamów trzeba tępić,żeby się nie mnożyli.Także panie Kazimierzu przykro bardzo ale o przyrodę ,środowisko i sąsiadów trzeba dbać.

to może się podpisz nazwiskiem :znajomy" jeśli masz tyle odwagi zeby się ujawnić.i nie pisz rzeczy o których nie masz pojęcia.przyjedź zobacz oceń i wtedy się wypowiadaj

#87 ~~Znajomy~~

~~Znajomy~~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 19:35

Ale ja właśnie widziałem i rzygać mi się chce na takie tłumaczenia i wypisywanie głupot,i takie są fakty a nie popisuję się bo i ty nie masz odwagi się podpisać.TYLKO WINNI SIĘ TŁUMACZĄ.HA HA HA . A pan Stanisław ma rację Chamów trzeba tępić

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 20:39

To ja jestem tym winnym.Masz jakiś problem to przyjedź i mi to powiedz w 4 oczy.

#89 ~PiS~

~PiS~
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 22:02

Z chęcią bym przyjechał ale szkoda mojego cennego czasu ,żeby po sądach później się włóczyć.Wierzę że pan Stanisław zrobi w końcu porządek , i nie będzie się chamstwo pastwić nad porządnymi ludźmi.Uszanowanie dla małżonki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych