Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziewczynka z rybią łuską :: zobacz komentowany artykuł

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~angelika~

~angelika~
  • Goście

Napisano 11 maj 2007 - 13:39

Mam corke co ma10 lat i również choruje na rybia łuske od urodzenia .Jej przypadek jest prawie identyczny jak i Weroniki.Planujemy zastossować tą kuracje z proszkiem do pieczenia .Mam nadzieje ze bedą efekty.Jezeli państwo wiecie gdzie znajduje sie ta klinika w Niemczech gdzie była Jagódka to prosze o jakiekolwiek informacje.Zycze wytrwałośći i zdrówka Weronice i wszystkim dzieciom dotknietych tą chorobą.

#2 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 06:36

www.tomesa.deSam tam sie wybieram z synem ktory tez jest chory na te chorobe .Z tego co wiem to maja troche pojecia na ten temat.

#3 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2007 - 15:18

Andrzej czy nawiązałeś juz kontakt z ta kliniką mógłbyś zdradzić więcej szczegółów? jak długo sam chorujesz? gdzie mogę znaleźć więcej szczegółów na temat tej choroby?Pozdrawiam

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 06:31

Moge sie tylko pod tym podpisac.Moj syn jest tez na to chory, ma 7 lat.Tylko ciekawy jestem ja radza sobie ze swedzeniem.Pozdrawiam

#5 ~Anna A.~

~Anna A.~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2009 - 16:18

ja mam 20 lat i jak sie urodzilam to lekaze nie dawali mi zadnych szans na wyleczenie i mówili ze do roku czasu na 100% umre!! a dzis zyje mam zdrowa córke, meza i zadnych objawow choroby!!! calkowicie mnie pewien znachor wyleczyl gdy mialam 4 lata, oczywiscie jest mozliwosc powrotu choroby ale to zr nie da sie wyleczyc to do konca nie jest prawda... lekaze ktozy mni nie dawali szans sa w szoku jak mnie widza cala i zdrowa!!!!!!

#6 ~pytam~

~pytam~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 12:42

co zastosował znachor, czy przyjmuje nadal ?

ja mam 20 lat i jak sie urodzilam to lekaze nie dawali mi zadnych szans na wyleczenie i mówili ze do roku czasu na 100% umre!! a dzis zyje mam zdrowa córke, meza i zadnych objawow choroby!!! calkowicie mnie pewien znachor wyleczyl gdy mialam 4 lata, oczywiscie jest mozliwosc powrotu choroby ale to zr nie da sie wyleczyc to do konca nie jest prawda... lekaze ktozy mni nie dawali szans sa w szoku jak mnie widza cala i zdrowa!!!!!!

#7 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 13:28

WITAM PANI ANIU jestem mamą WERONIKI GULAN przepraszam ze dopiero teraz odpisuję ale nie dawno zaglądałam na tą stronę i forum. MAM do pani takie pytanie odnośnie tego znachora. I gdzie mogę z naleść może i on pomorze dla WERONICZKI BARDZO TEGO PRAGNĘ aby jej pomóc. POZDRAWIAM I czekam na jakieś wiadomości od pani.

#8 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 12:15

Witam,

Chciałabym podzielić się czymś skutecznym. Znalazłam firmę zjmującą się produktami probiotycznymi. Na blogu pdhsobieraj.blog.interia.pl jest do nich kontakt. Ja w mailu opisałam swój problem. Zostały dobrane odpowiednie preparaty i przysłane do mnie. Pełny profesjonalizm.

#9 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 11:22

Witam,

Chciałabym podzielić się czymś skutecznym. Znalazłam firmę zjmującą się produktami probiotycznymi. Na blogu pdhsobieraj.blog.interia.pl jest do nich kontakt. Ja w mailu opisałam swój problem. Zostały dobrane odpowiednie preparaty i przysłane do mnie. Pełny profesjonalizm.

#10 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 11:30

Witam pani MAŁGOSIU napiszę dzisiaj tam i zobaczymy czy pomogą WERCE z tymi priobriotykami bardzo dziękuję za wiadomość to dla nas jest bardzo ważne aby WERONIKA mogła żyć w tym naszym codziennym świecie GODNIE. BO SAMI WIECIE PAŃSTWO że niestety łatwo nie jest :(POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE !!!!!!!!!!:)

#11 ~kasienkaaa~

~kasienkaaa~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:12

witam ! chciałabym się dowiedzieć do kogo państwo się udają z chorobami skórnymi?są to szeptunki?

#12 ~ela1978~

~ela1978~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 19:23

prosze pomóżcie mamy przypadek dziecka z rybią łuska i to w najgorszym przypadku proszę o adres ten co państwo opisujecie do lekarzy w niemczech i czy te priobotyki co państwo wymieniacie można stosować u noworodków mała ma dziś dopiero drugi dzień i p. Marzeno proszę powiedzieć czy proszek do pieczenia pomógł pani córeczce i czy zna pani adresy jakiś specjalistów. Proszę o szybką odpowiedz.

#13 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 20:06

WITAM PANIĄ bardzo przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale niestety nie wchodzę na tą stronkę od jakiegoś czasu :(P skąd państwo są ,podam adres e-mail odnośnie priobriotyków i napiszecie do Tej FIRMY i coś może dopasują do dzieciątka stanu. Proszę NAPISAĆ JAK SIĘ CZUJE i ogólnie jak się rozwija dziecko.PODAJĘ num tel może coś razem zadziałamy. A i odnośnie WERONIKI to tak proszek jej pomagał do pewnego momętu ona kąpała się przez 3lub 4 miesiące w jednym składniku a powinno być 3 czyli proszek do pieczenia ,syrop z buraka cukrowego i wodę morską. JA niestety nie miałam tych 2 i córce zaczęły wychodzić plamy było tego za dużo. PODAJĘ num tel 515379791lub num gg 12664423POZDRAWIAM I CZEKAM na wiadomość od PAŃSTWA.

#14 ~Dr Lach~

~Dr Lach~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:08

prosze pomóżcie mamy przypadek dziecka z rybią łuska i to w najgorszym przypadku proszę o adres ten co państwo opisujecie do lekarzy w niemczech i czy te priobotyki co państwo wymieniacie można stosować u noworodków mała ma dziś dopiero drugi dzień i p. Marzeno proszę powiedzieć czy proszek do pieczenia pomógł pani córeczce i czy zna pani adresy jakiś specjalistów. Proszę o szybką odpowiedz.

Niestety nie ma leczenia przyczynowego na tą chorobę a probiotyki to strata pieniędzy. Niestety nie działają. Wiadomo, ż tonący brzytwy sie chwyta ale trzeba czekać na jakiś prawdziwy skuteczny lek...

#15 radek1803

radek1803

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 20:03

Witam, czy jest możliwość otrzymania informacji na temat leczenia w klinice Tomesa w Niemczech? Czy jest jeszcze tutaj ktoś obecny kto był i może się wypowiedzieć. Jest to dla mnie ważne, gdyż borykam z problemami skórnymi i chciałbym się tam wybrać. Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

#16 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 14:11

Ktos choruje na erythokeratodermie variabilis

#17 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 16:45

Kamilo a ty na to chorujesz

#18 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 12:54

Mam corke co ma10 lat i również choruje na rybia łuske od urodzenia .Jej przypadek jest prawie identyczny jak i Weroniki.Planujemy zastossować tą kuracje z proszkiem do pieczenia .Mam nadzieje ze bedą efekty.Jezeli państwo wiecie gdzie znajduje sie ta klinika w Niemczech gdzie była Jagódka to prosze o jakiekolwiek informacje.Zycze wytrwałośći i zdrówka Weronice i wszystkim dzieciom dotknietych tą chorobą.

#19 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:59

nie znam tej choroby 

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 18:06

Zapraszamy na grupę na Facebooku Rybia łuska i my rodzice.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych