Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

e-papierosy - nowa moda?

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Katha~

~Katha~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:53

gdzie sa rodzice :)

Zazwyczaj zapracowani i nie zauważają, taka prawda.

Ja też jestem zwolennikiem zakazu palenia w autobusach czy przychodniach, mimo tego, że sama e-palę. Najbardziej podobają mi się sytuacje, kiedy ludzie mylą mojego elektronicznego Ciggera z tradycyjnym papierosem, bo podobnie wygląda ;)

#22 sachiez

sachiez

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:56

Ja nie mam nic przeciwko epapierosom, bo nie są szkodliwe dla otoczenia w przeciwieństwie do normalnych. Zupełnie nie przeszkadza mi to również w miejscach publicznych

#23 ag4

ag4

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 09:59

Świetna alternatywa dla osób, które bez papierosa nie mogą funkcjonować ;)

#24 ~pracownicausg~

~pracownicausg~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 19:40

Obecnie u mnie w pracy wiele osó pali e-papierosy. Taka u nas "moda" w urzędzie :) Większość osób zakupiła sobie takie same zestawy dla początkujących  . Fajnie, bo zamawiamy sobie większą ilość i płacimy raz za przesyłkę.

A Wy jakie kupujecie sobie zestawy ? Jakie polecacie?

#25 marian66

marian66

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:08

A ja sie nie zgodze że są zdrowsze bo ostatnio jest glosno o tym i mowią ze sa bardzo szkodliwe te e-papierosy.

#26 pomeraniec

pomeraniec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 08:47

E-papierosy nie są szkodliwe, przede wszystkim ze wzgledu na to, że nie zawierają substancji rakotwórczych takich jak np. substancje smoliste. Nikotyna w formie jaka jest przyjmowana z e-papierosów nie jest szkodliwa dla zdrowia. Informacje jakie się słyszy, dotyczą wyłącznie wadliwych partii e-papierosów, ale tak jest z każdym produktem. Ja również kupiłem sobie swego czasu piekne visiony ;). Niestety już od poczatku paliłem hybrydowo, a ostatecznie wróciłem do papierosów. Dlatego nie polecam osobom, które chcą przez to rzucić papierosy :P. A sam uważam e-papierosy za gadżet jak każdy inny. Jak zaczną faktycznie smakować jak zwykłe papierosy, to pewnie wrócę ;).

#27 Nalia40

Nalia40

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2015 - 11:53

Nie są szkodliwe, a na pewno nie bardziej niż tradycyjne papierosy. U mnie w pracy coraz więcej osób je pali. Też zaczynam z zestawem startowym z [reklama] Mam nadzieję, że szybko się do nich przyzwyczaję. Podobno potem jest łatwiej też rzucić palenie. I prawdą też jest, że stają się coraz bardziej popularne, ale moim zdaniem to dobrze. Może więcej osób zacznie mniej palić i zdrowiej żyć.

#28 messanger

messanger

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 14:52

no tak , coraz więcej młodych to kupuje, ale niech się trują, ich życie...

#29 maryna

maryna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 10:43

Ja uważam , że nie warto sie truc ani papierosami ani żadnym innym świństwem .

#30 BasiaKasztan

BasiaKasztan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 13:53

Może i moda, ale dobrze, że ludzie zaczęli rzucać palenie. Chociaż nei popieram e papierosów w komunikacji miejskiej ;[

#31 karol.gem

karol.gem

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 maj 2015 - 07:27

Czy ja wiem, czy to moda? Moda jest na elektroniczne nowinki. A e-papierosy są mniej szkodliwe, niż papierosy zwykłe, stąd ludzie przerzucają się na nie.

#32 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 14:00

Ja przerzuciłem się na elektronicznego papierosa już jakiś czas temu i uważam, że jest to mniejsza szkoda dla zdrowia (chociażby ze względu na brak substancji smolistych) ale jednocześnie mniejsza jest motywacja do całkowitego rzucenia palenia.

#33 szmalwina

szmalwina

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 15:41

Problem z tymi papierosami jest to że mozna je palić wszędzie i sie coraz bardziej uzależniasz paląc je ciągle...

#34 staymate

staymate

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 16:05

jako osoba niepaląca zdecydowanie cieszę się z tej mody, bo przynajmniej nie śmierdzi na każdym kroku. Denerwujące jest to, że nawet w komunikacji miejskiej często dostaję tym truskawkowym dymem prosto w twarz, bo palący nie zwracają uwagi gdzie dmuchają. Zupełnie jakby tylko oddychali

#35 koneko

koneko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 20:53

A nie wprowadzili jakoś ostatnio zakazu używania tego w komunikacji miejskiej? U mnie w okolicy chyba jest taki zakaz.

#36 staymate

staymate

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 13:39

może ludzie po prostu nie przestrzegają, ale u mnie bez zmian

#37 Krychu

Krychu

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 12:21

Niestety taki dym też może być nieprzyjemny dla otoczenia. U nas zakazali w komunikacji miejskiej. Poza tym dalej bedę twierdził, że to niezdrowe

#38 karik

karik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 14:52

Dla palaczy to napewno zdrowsza opcja, bo nie ma substacji smolistych, ale takie papierosy nie pomagają rzucić palenia, wiem z własnego doświadczenia.

#39 andrekke2

andrekke2

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 luty 2019 - 09:46

Witam, ostatnio coraz więcej osób widuję z e-fajkami. Palę nałogowo od prawie 3 lat (wiem, w sumie to niedużo), ale ostatnio coraz bardziej zacząłem zastanawiać się nad kwestiami zdrowotnymi. Próbowałem w sumie rzucić palenie, ale ciężko mi idzie, stąd wymyśliłem kupno e-papierosa. Jako, że nigdy wcześniej nie miałem z nimi styczności, chciałbym na początek kupić coś niedrogiego, tak do ok. 120zł. Zupełnie nie znam się w tym temacie, więc proszę o opinie, co najlepiej będzie kupić za tę cenę. Od razu mówię, że nie mam zamiaru dokładać np. 50 czy 100zł, bo nie wiem czy będzie to inwestycja na długo, stąd nie chciałbym stracić takiej kwoty, jak nie spodoba mi się i rzucę go w kąt.
Z góry dziękuje za pomoc

#40 Sheba

Sheba

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 luty 2019 - 17:37

Niestety u mnie w biurze wiele osób używa e-papierosów... ich zapach jest dla mnie totalnie ODPYCHAJĄCY!! :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych