Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

105 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 13:30

Suwałki dobrze oznakowane?? parodia znaki za drzewami itp. kto zdawał ten wie jeździ się bo już się pamięta a nie patrzy na znaki, które są niewidoczne..

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 10:42

a czy pani Agn. Orz.- egzaminatorka z białostockiego WORD-u nadal romansuje z instruktorem?

#23 allenka

allenka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2013 - 10:56

cieszę się, że mam to już za sobą, egzamin to był nagorszy koszmar w moim życiu ;/

#24 ~Miszczu :-)~

~Miszczu :-)~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 15:47

a czy pani Agn. Orz.- egzaminatorka z białostockiego WORD-u nadal romansuje z instruktorem?

A z którym instruktorem?

#25 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 20:03

za pomówienia można Cię podać do sądu i zabulisz

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 14:31

za pomówienia można Cię podać do sądu i zabulisz

a za romansy z żonatymi facetami co się robi?

#27 ~rajdowiec~

~rajdowiec~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 17:01

przyznajesz się do łamania prawa? przecież możesz doprowadzić do wypadku skoro nie masz prawa jazdy, tzn. twoje umiejętności nie zostały potwierdzone przez fachowców.

O jakim ty "fachowcu " bełkoczesz ?

Czy tych prostaków - można uznać za fachowców ?

Warto zastanowić się nad faktem "mianowania "  pseudo-dyrektorów tychże WORD-ów  jak też "WIELKICH" egzaminatorów?

Co oni wcześniej robili - czy nie zajmowali się pasieniem świń.

Tylko dzięki "partii" dostali pełne koryta .

Inne ważne zagadnienia z tej "instytucji" podlegają dokładnemu sprawdzeniu .

Tylko wielka szkoda ,że przy dzisiejszej "demokracji" prawie wszystkim uchodzi na sucho.

#28 ~biuro matrymonialne~

~biuro matrymonialne~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 17:05

A z którym instruktorem?

A może i ty masz chęć na nią ?

Musisz poczekać w kolejce !!!

#29 ~obcy~

~obcy~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 20:37

A może i ty masz chęć na nią ?

Musisz poczekać w kolejce !!!

oj. chyba ktoś tu sie denerwuje :D

...chyba w kazdej plotce jest ziarnko prawdy :P

P.S. ale zeby tak odbijac facetow (mezatych, dzieciatych....) nie smacznie!

#30 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 11:30

idąc na egzamin człowiek powinien   myśleć że zda i dobrze jeżdzi a nie streseowac się czy pan instruktor ma dobry humor czy też nie,czy ja jestem tym dziś szczęściarzem czy kolega obok i jeszcze takie opóżnienia specjalnie to robią by ludzie byli w wiekszym stersie, co tu gadać nawet dziwka nie bierze tyle co oni...........

Dobrze gada. Niedawno miałem egzamin na godzine 18 to instruktor nie wiedział co zrobić żeby jak najszybciej się mnie pozbyć. 

idąc na egzamin człowiek powinien   myśleć że zda i dobrze jeżdzi a nie streseowac się czy pan instruktor ma dobry humor czy też nie,czy ja jestem tym dziś szczęściarzem czy kolega obok i jeszcze takie opóżnienia specjalnie to robią by ludzie byli w wiekszym stersie, co tu gadać nawet dziwka nie bierze tyle co oni...........

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 14:16

oj. chyba ktoś tu sie denerwuje :D

...chyba w kazdej plotce jest ziarnko prawdy :P

P.S. ale zeby tak odbijac facetow (mezatych, dzieciatych....) nie smacznie!

oj, faktycznie, niesmacznie....

#32 ~j...~

~j...~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 12:16

Zdałam za drugim razem egz. praktyczny, i ani za pierwszym razem, ani za drugim razem nie wyczułam w egzaminatorach jakiejkolwiek złośliwości. Za pierwszym razem jeździłam prawie 40 min i to była moja wpadka- aż wstyd-wymuszenie, a za drugim razem było już ok, jeździłam prawie 50 min. Uwierzcie mi, za pierwszym razem był strach, ale za drugim- jak już wiedziałam o co chodzi- nie taki diabeł (egzaminator) straszny ;) Trasy miałam bardzo zbliżone do tych, które miałam na jazdach w szkole. Co do egz teoretycznego- mając ze szkoły pomoce tj płytę - egzamin nie jest też straszny i możliwy do zdania, ja poradziłam sobie za 1. Życzę Wam też takich emocji- warto

#33 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 16:57

Testy są w Polsce z dwóch firm PWPW i ITS Sygnity. I te drugie są w WORD Białystok. Uważam, że te w Białymstoku są dużo prostsze i łatwiejsze niż te co widziałem w internecie z firmy PWPW. Nie bójcie się ludzie testów- zdałem za drugim podejściem, praktykę też za drugim

#34 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:29

Czy ktoś wie ile czasu trwa przenoszenie dokumentów z Białegostoku do Łomży? Bo chyba rezygnuję z Białegostoku;/

#35 ~i~

~i~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 21:12

Czy ktoś wie ile czasu trwa przenoszenie dokumentów z Białegostoku do Łomży? Bo chyba rezygnuję z Białegostoku;/

może być w ciągu 5 dni albo 2tyg

#36 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 22:47

może być w ciągu 5 dni albo 2tyg

Dziękuję za odpowiedź, a czy wiadomo co wtedy trzeba zrobić? Chodzi mi o to, że jak już złoże wniosek w Białym, to czy musze zrobić coś dodatkowo w Łomży, czy mogę od razu się zapisać?

#37 ~i~

~i~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 13:07

Dziękuję za odpowiedź, a czy wiadomo co wtedy trzeba zrobić? Chodzi mi o to, że jak już złoże wniosek w Białym, to czy musze zrobić coś dodatkowo w Łomży, czy mogę od razu się zapisać?

nic nie trzeba, tylko zapisać się opłacić egzamin

#38 ~asdsas~

~asdsas~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 10:51

nie opłaca się do łomży- będziesz i tak musiała dokupić z 3-5 godzin, bo tam są fiaty, poza tym inne miasto- lepiej dokup w Białymstoku, ze 2-3 godziny i spróbuj jeszcze raz, a kolejek w Białym nie ma wcale

#39 ~asdsas~

~asdsas~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 10:53

nie opłaca się do łomży- będziesz i tak musiała dokupić z 3-5 godzin, bo tam są fiaty, poza tym inne miasto- lepiej dokup w Białymstoku, ze 2-3 godziny i spróbuj jeszcze raz, a kolejek w Białym nie ma wcale

no i jeszcze dolicz koszty dojazdu ;(

#40 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 12:43

Dokupiłam 3 godz w Białymstoku i zdałam :))
Egzaminator K. nie był jakoś szczególnie miły, ale pomimo tego, że samochód zgasł mi 2 razy nie zakończył egzaminu, bo zwracał uwagę na to jak jeżdżę, a nie jak inni egzaminatorzy po takim czymś potrafili oblać egzamin.:) Zdałam za 3 razem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych