Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

105 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~asdsas~

~asdsas~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 13:58

Dokupiłam 3 godz w Białymstoku i zdałam :))
Egzaminator K. nie był jakoś szczególnie miły, ale pomimo tego, że samochód zgasł mi 2 razy nie zakończył egzaminu, bo zwracał uwagę na to jak jeżdżę, a nie jak inni egzaminatorzy po takim czymś potrafili oblać egzamin. :) Zdałam za 3 razem. 

gratuluję!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 14:58

suwałki:

http://www.wspolczes...EGION/140129941

a może ktoś wie, jak jest w Białym?

#43 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 18:11

Zdałam za drugim razem egz. praktyczny, i ani za pierwszym razem, ani za drugim razem nie wyczułam w egzaminatorach jakiejkolwiek złośliwości. Za pierwszym razem jeździłam prawie 40 min i to była moja wpadka- aż wstyd-wymuszenie, a za drugim razem było już ok, jeździłam prawie 50 min. Uwierzcie mi, za pierwszym razem był strach, ale za drugim- jak już wiedziałam o co chodzi- nie taki diabeł (egzaminator) straszny ;) Trasy miałam bardzo zbliżone do tych, które miałam na jazdach w szkole. Co do egz teoretycznego- mając ze szkoły pomoce tj płytę - egzamin nie jest też straszny i możliwy do zdania, ja poradziłam sobie za 1. Życzę Wam też takich emocji- warto

Witam.Czy mogłabyś koleżanko napisać z jakiej płyty przygotowywałąś się do egzaminu?Dziękuję i pozdrawiam

#44 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 19:40

Bo eta ruskij naród. Co wy nie wiecie kto rządzi w Białymstoku? Nie dajmy się!

A najgorsza jest w Wordzie pani Ag... O. - masakra- wszystkie młode dziewczyny oblewa

tak,to prawda,ta pseudo egzaminatorka jest okropna do bolu,wredny oskubany babsztyl,udaje ze wszystko wie,a jest NIKIM

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:05

Witam.Czy mógłby ktoś podpowiedzieć z jakich płyt cd/dvd przygotowywał się do egzaminu teoretycznego?Ponieważ tyle jest tych płyt z różnych gazet itp.że człowiek sam głupieje z czego się uczyć a mam zamiar zrobić sobię prawajazdy.Pozdrawiam

#46 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:33

Witam.Czy mogłabyś koleżanko napisać z jakiej płyty przygotowywałąś się do egzaminu?Dziękuję i pozdrawiam

hej! Nie wiem z jakiej płyty korzystała tamta dziewczyna, ale ja dostałam w swojej szkole książkę i płytę z testami:

"B" grupa IMAGE- uważam, że jest super- no ale trzeba przyłożyć się do tych testów i płytę aktualizować, bo ciągle coś się zmieniało- ale na egzaminie w WORD prawie wszystkie pytania były podobne, a nawet niektóre chyba takie same, bo miałam 73 pkt i zdałam teorię za 1,a praktyczny za 2

#47 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 18:58

hej! Nie wiem z jakiej płyty korzystała tamta dziewczyna, ale ja dostałam w swojej szkole książkę i płytę z testami:

"B" grupa IMAGE- uważam, że jest super- no ale trzeba przyłożyć się do tych testów i płytę aktualizować, bo ciągle coś się zmieniało- ale na egzaminie w WORD prawie wszystkie pytania były podobne, a nawet niektóre chyba takie same, bo miałam 73 pkt i zdałam teorię za 1,a praktyczny za 2

Dziękuję bardzo Justynko za podpowiedż.

#48 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 20:26

Ja jak zdawałam to tylko jednego pytania nie miałam z płyty IMAGE, reszta się zgadzała, te same pytania i filmiki :) Tylko podobno teraz miała zmienić się baza(jakiś tydzień temu), więc nie wiem jak jest teraz...

#49 ~Elizaa~

~Elizaa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 00:09

ja miałam taki sam problem u Pani Agi..oblała mnie bo niby za dużo mi się samochód stoczył na górce..niech jej będzie, potem za drugim razem na miescie kilka błędów ale faktycznie to juz wynikało z mojej winy-niedoczuenia, wiec wykupiłam 4 godziny w Autoszkoła Mechaniak i jeździłam z Tomkiem Zimnochem, pokazał mi miejsca gdzie mam uważać bo są dosyć kontrowersyjne w mieście i udało sie :) grunt to skupienie ! chociaż wiele też zależy od egzaminatora czy ma dobry dzień..

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:20

ja miałam taki sam problem u Pani Agi..oblała mnie bo niby za dużo mi się samochód stoczył na górce..niech jej będzie, potem za drugim razem na miescie kilka błędów ale faktycznie to juz wynikało z mojej winy-niedoczuenia, wiec wykupiłam 4 godziny w Autoszkoła Mechaniak i jeździłam z Tomkiem Zimnochem, pokazał mi miejsca gdzie mam uważać bo są dosyć kontrowersyjne w mieście i udało sie :) grunt to skupienie ! chociaż wiele też zależy od egzaminatora czy ma dobry dzień..

a dlaczego to Elizaa nie podpisała się jako Barek, tak jak tu na forum: na forum tak samo jak tu:

http://forum.wspolcz...-t46066/page-47

Ewidentnie widać, że to instruktor wychwala się...... ten sam wątek.....

oj nieładnie, nieładnie ;)

#51 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 00:58

Gorszego chamstwa niema nigdzie zdawałem na kat.C ,samochud nie przygotowany lusterka nie działaja ,siedzenia nie da się podniesc ,oczywiscie egzaminator sam niwie jak to sie robi nawet po skończeniu egzaminu mi niewytłumaczył ,sniegu zgóry plandeki nie spszatnął powinien zapłacić mandat ,stważał realne zgrożenie innym użytkownikom,ja jako egzaminowany niemam obowiąsku tego robić.Samochud był specjalnie,przygotowany do oblewania ,

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 12:51

a dlaczego to Elizaa nie podpisała się jako Barek, tak jak tu na forum: na forum tak samo jak tu:

http://forum.wspolcz...-t46066/page-47

Ewidentnie widać, że to instruktor wychwala się...... ten sam wątek.....

oj nieładnie, nieładnie ;)

nie martw się, tu na forach to często się zdarza, a szczególnie kiedy stare, większe ośrodki nie mają kursantów i nie wiedzą co robić- przecież jeszcze kilka lat temu, to były fabryki kierowców- szkolili na ilość a nie na jakość, ale teraz siedzą nocami i myślą...., myślą.... i myślą..... aż w końcu wpadają na genialny pomysł: albo się będę sam wychwalał, albo ubliżę innemu.....

#53 krzyś:-))

krzyś:-))

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2014 - 11:39

Jestem instruktorem nauki jazdy w Łomży i większość osób, które doszkalałem z Białegostoku była wręcz zbulwersowana przebiegiem egzaminu. Widzę ,że poprostu dzieją się tam straszne rzeczy.Opinię osób zdających egzamin w łomży są w 100%pozytywne. Każda z tych osób mówi ,że u nas jest łatwiej i egzaminator jest człowiekiem:)

#54 krzyś:-))

krzyś:-))

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2014 - 12:54

teraz już można szybko ustalić egzamin w łomży bez długiego czekania:)

Użytkownik krzyś:-)) edytował ten post 17 luty 2014 - 12:59

#55 ~dawny egzaminator~

~dawny egzaminator~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 13:15

teraz już można szybko ustalić egzamin w łomży bez długiego czekania:)

W Białymstoku też na egzamin czeka się tylko 1-3 dni max.

A to, że Łomża ściąga naszych Białostoczan- to jasne- przecież macie z nas kasę :) a egzaminatorzy dosłownie z uśmiechem na twarzy mówią: bardzo mi przykro, ale wynik negatywny ;) A koszty też trzeba ponieść: dodatkowy dojazd i koszt dokupienia kilku godzin jazdy Fiatem a nie Toyotą. Tak więc lepiej pojeździć u nas ze 2-4 godzinki więcej i zdać egzamin w swoim, ładnym, większym mieście BIAŁYSTOK ;)

#56 ~asdasd~

~asdasd~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 14:25

http://www.wspolczes...REG00/140139938

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 13:20

suwałki:

http://www.wspolczes...EGION/140129941

a może ktoś wie, jak jest w Białym?

o tak:

http://www.wspolczes...REG00/140139938

#58 ~kursant~

~kursant~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 15:51

trzeba stać z pała i jak sie jednemu i drugie łomot spusci to zmieknie ,stary acz sprawdzony sposob .i przestanie strugac waznieka swieta krowa .

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 16:54

Witam dziś zdawałem negatywnie ,złożę skargę pani egzaminator ,specjalnie udurzyła tyczke ,ze dotyka do plandeki ,a było 5 cm luzu spieszyło jej sie do dzieci.poco wyjeżdzac na misto.100% niezdwalnosci razemz kat c.

#60 ~kierowca zawodowy~

~kierowca zawodowy~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:50

trzeba stać z pała i jak sie jednemu i drugie łomot spusci to zmieknie ,stary acz sprawdzony sposob .i przestanie strugac waznieka swieta krowa .

tę pałkę wypróbuj na swojej głowie, może w końcu nauczysz się jeździć i nie będziesz miał za to pretensji do egzaminatora. Poza tym egzaminator odpowiada nie tylko przed swoim szefem, ale szczególnie odpowiedzialny jest za to aby kogoś kto nie ma pojęcia o jeździe nie dopuścic do jazdy, potem tego skutki widać na drogach. Nie każdy musi byc kierowcą i nie wiem dlaczego każdy mysli że się do tego nadaje. Tak że nie narzekać tylko wziąć się do nauki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych