Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

elektronarzędzia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~boikk~

~boikk~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 21:59

szukam elektronarzędzi do domowego użytku, czeka mnie przeprowadzka i składanie mebli,najpilniej potrzeba wkrętarko-wiertkarka, jalie polecacie? Czy warto inwestować w urządzenia z silniiem bezszczotkowym?

#2 ~dzik782~

~dzik782~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:37

Ja mam wszystkie narzędzia od ryobi - warto się za nim rozejrzec. mają taki system one+ więc do każdego urządzenia pasuje taka sama bateria, dzięki czemu możesz oszczędzić, bo kupujesz sobie 2-3 baterie, a potem już same narzędzia. A co do wkrętarki, to ja jakiś czas temu kupiłem w promocji R18PDBL-0 i jest to fantastyczny  sprzecik. Bezszczotkowy silnik  zwiększa jego moc i zywotnośc 

#3 ~gretuipp~

~gretuipp~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 23:21

też mam bezszczotkowa wiertarko wkretarke od nich. Ryobi, polecil mi sprzedawca w leroy jako właśnie dobry sprzęt dla majsterkowicza, w serii  one plus. To  na pewno było fajne rozwiązane jeśli w przyzłości bym myślał  o rozbudowaniu domowego warszatatu. A z kupionego sprzętu jestem bardzo zadowolony

#4 ~yucco~

~yucco~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 19:48

Miałem już kiedyś taki marketowy sprzęt, jeden remont i się pozegnaliśmy, szkoda mi na to nerwów, można kupić solidne urzadzenia w rozsądnej cenie, chociażby wspomniane ryobi, mam używam i uważam że to świetny sprzęt, jak się rozbudowuje warsztat to od razu można zacząć od tej serii one+ , bo potem nie trzeba dokupować kolejnych akumulatorów, jeden pasuje do wszystkich urzadzen

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych