Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

Eliminacje MŚ 2018 Piłka Nożna - gdzie oglądać?

transmisje mecze online mistrzostwa świata piłka nożna reprezentacja stream eliminacje

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oreł12

Oreł12

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:19

Już w ten weekend zaczynają się eliminacje do piłkarskich Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. Jak oceniacie szanse Naszej reprezentacji na awans na mundial? Poradzimy sobie z Kazachstanem w niedziele?

Poza tym mam też pytanie. Gdzie będziecie oglądali ten mecz? W TV czy jednak poprzez jakąś transmisję internetową? Jeśli to drugie to z jakiej strony korzystacie? Pytam, bo bardzo możliwe, że sam będę musiał skorzystać z transmisji online w ten weekend.

#2 Jurson123

Jurson123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:37

Nie widzę innej opcji jak wygrana Polski w niedziele, a potem pewny awans z grupy ;) Mecz będę oglądał pewnie w TV, ale jakbym jednak nie mógł to skorzystam z mecze.com/kategoria/pilka-nozna Zawsze korzystam z tej strony jak chcę obejrzeć jakiś mecz i jeszcze nigdy się nie zawiodłem ;)

#3 lotus15

lotus15

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 12:54

Na meczykach jest dużo linków, czasami trzeba trochę dłużej poszukać żeby nie cięło ale jest w czym wybierać

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transmisje, mecze, online, mistrzostwa świata, piłka nożna, reprezentacja, stream, eliminacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych