Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 11:17

Kurcze ale hela se glupotę wymyśliła! Paznokieć w pizzy- hahaha. Głupota taka że czytać się nie chce!
A jesli miałabym wyrazić opinię o pizzy to muszę napisać że jest na prawdę pyszna- ciasto wypieczone, full dodatków i na samą myśl robię się głodna! A poza tym promocje świetne! POLECAM WSZYSTKIM!

#22 ~NaTi~

~NaTi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:02

HELA!!! Z paznokciem ty wyjechałaś.Ja osobiście zamawiam pizze bardzo często.I nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło,tak jak było napisane poniżej to tylko chamstwo KONKURENCJI.Osobiście polecam Pizze z TELEPIZZY:)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:03

Hela,czy to twój sztuczny,doklejany paznokieć?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:11

hela i tak masz szczęście,że tej pizzy nie jadłaś z jasiem palikotem,bo dopiero byś znalazła,albo świński ryj,albo to co palikot lubi najbardziej.

#25 ~lolita~

~lolita~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 21:29

Byłam w Telepizzy, jadłam pizze i nietylko... jestem tam prawie codziennym gościem... pizza jest genialna, obsługa rewelacyjna, lokal zrobiony z gustem... miła atmosfera, smaczne dania przyciągają. Poleciłam swoim znajomym i żadne z nich się nie zawiodło.
Ps. Pani Helu, mam wrażenie, że jest Pani z konkurencji i specjalnie prowokuje by zmylić klientów Telepizzy i zniechęcić... Gdyby mnie spotkała taka sytuacja pierwsze co bym zrobiła to poszłabym do Telepizzy i pokazała pizze, a pisać na forum można niestworzone rzeczy... Osobiście nie wierzę w to, a lokal polecam bo jest to najlepsza pizza jaką jadłam w Ełku...

#26 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 10:59

Ja też byłem w Telepizzy i muszę przyznać że pizza śniła mi się w nocy hehe bo była taka dobra...
Ps. Hela to co napisałaś to szczyt chamstwa... takie sprawy załatwia się na miejscu w lokalu, popieram osobę z Telepizzy. Forum nie najlepsze miejsce, a jeśli cię jeszcze nie było w lokalu to widać, że to jedna wielka ściema, powinni blokować fara dla takich użytkowników jak ty.
Pizzożercom życze smacznego i polecam TELEPIZZE, bo brakowało jej w Ełku.
A jakie panienki tam pracują olala.... :D

#27 ~Gośiowa~

~Gośiowa~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 11:03

UDOWODNIJMY HELI ŻE PIZZA W TELEPIZZY NAJLEPSZA!!!! PRZYCHODŹCIE DO PIZZERII NA ZNAK ŻE TAKICH LUDZI JAK HELA POWINNO SIĘ TĘPIĆ!!!
ja napewno przyjdę hehe

#28 ~super PIZZA~

~super PIZZA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 16:18

HELA.Wróg numer 1 szuka guza NIE!!! :lol: :lol: :lol:

#29 ~Gosc07 zglos sie~

~Gosc07 zglos sie~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 16:22

W przeciagu ostatniego tygodnia jadłem w telepizzy 3 razy pizze. W poniedziałek zamówiłem grilowego kurczaka. Pizza była lekko przyrumieniona.W smaku ogólnie dobra. W srode ta sama pizze jadłem w innym miescie. Byla o wiele gorsza. W czwartek zamowilem znowu w Elku. Oczywiscie wszystkie te same pizze tzn GRILLOWY KURCZAK. Niestety ta pizza to byl poprostu zakalec. Ciasto surowe, spód biały, wcale nie wypieczony, boki tak samo. Wedlug mnie pizza powinna byc chociaz troszke przypieczona a nie blada jak sciana.
Pozdrawiam

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 18:29

Jadałam tą pizze w Warszawie a teraz dwa razy w Ełku, nia ma porównania, bardzo się rozczarowałam, pizza zupełnie inna, gorsza, ciasto albo tak cienkie na środku że wszystko się rozwala bądź wręcz surowe.

#31 ~Gwiazdor~

~Gwiazdor~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 23:15

Jednym słowem pizza jest zankomita,obsuga miła a lokal zrobiony z gustem.
Pozdrawiam. :) :) :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 03:44

Jak to czytam to jestem pewien że połowa tych pochwał na forum tych niby klientów to nikt inny jak sama telepizza. Widać że robią sobie reklame w postaci niby zadowolonych klientów. Ja zwykły szary człowiek polecam grubego benka. Zawsze mi smakuje i niewazne z czym ją zamówie

#33 ~pizzożerca~

~pizzożerca~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 11:54

A mi się wydaje, że wszyscy szukają dziury w całym. Polak ma to do siebie, że lubi narzekać. Weźcie też pod uwagę, że ten lokal dopiero otworzyli. Sam pracowałem w pizzeri, wiem ze duze znaczenie ma ustawienie pieca, jak i wyrobienie ciasta. Ale czego oczekujecie od ludzi którzy pracują tam niecały miesiąc!! Trochę wyrozumiałosci! Przecież oni też się uczą... A co do pizzy, to powiem tak jadłem różne i nigdy nikomu się nie żaliłem. Ale ktoś mi pisze że z Grubego Benka są takie rewelacyjne. Nie zgodzę się!!! Dopóki nie zatrułem się pizzą w owym lokalu, postanowiłem więcej tam nie iść. Narazie nie zawiodłem się na Telepizzy. Mam nadzieję, że tak zostanie.

#34 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 12:00

DO gościa od Grubego Benka - taki z ciebie zwykły szaraczek jak z koziej trąby d.... narzekasz na telepizze ze się reklamują hehe śmieszne no ale może i prawdziwe ( z tym, że oni coś robią hehe) a ty co zrobiłeś ??? Polecasz, zachwalasz Grubego Benka... żałosne, założe sie że to jakiś zazdrosny właściciel bądź pracownik G.Benka hehehe
Ludzie zamiast pisać pierdoły weźcie się w garść i przejdźcie się po pizzeriach i sami spróbujcie gdzie wam lepiej smakuje!!! Przecież nikt nie powiedział że cały Ełk musi jesc w jednej pizzeriii. Przestańcie pisac pierdoły!!!!!! Bo aż głowa boli. A jeśli ktoś bęzie miła zjesc w telepizzy to i tak zje... nic wam do tego.... mi zresztą też hehhehehe

#35 ~jaśko~

~jaśko~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 12:28

ja jadłem w telepizzy, smakowało mi, obsługa rewelacyjna... wczoraj byłem w lokalu. Muszę przyznać że pracownicy są naprawde sympatyczni, kasjerka wytłumaczyła mi wszystko, pomogła wybrać odpowiednią pizze... napewno zawitam tam jeszcze... Polecam!!!

#36 ~jojoko2~

~jojoko2~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 14:51

NIgdy dwa razy nie biorę pizzy w lokalu tym samym, na razie sprawdzam wszystkie w Ełku, ale nie ma takiej która by mi pasowała

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 15:06

ty oburzony jak dla mnie to ty jesteś żałosny. co cie obchodzi co mi smakuje? i skad twoja wiedza kim jestem? bawisz sie w detektywa żałosny typie? mi smakuje i bede tam jadł. jestes jakims prowincjonalnym chłystkiem i do tego jeszcze.... oburzony ---->śmiech nic wiecej

#38 ~sylwiaxd~

~sylwiaxd~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 12:43

w telepizzy pizza jest zaje bista :] gdzie w ełku takich mało ..
w grubym benku sa tylko dobre jeszcze:]
pozdrawiam internautów ;]

#39 ~ARCIS~

~ARCIS~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 22:42

A ja dodam, że nikt się nie wypowiedział chyba jeszcze o pizzy z dafiori, dagraso, romy, bryzy, smetka, diany, kuzni smaku i wielu innych lokali:)

#40 ~kelna~

~kelna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 01:05

A wiec tak dobre sa w romie ale sa małe i drogie. na wynos nie polecam pizzy z dos patos

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych