Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~malutka~

~malutka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 12:45

Nikt nic nie pisze o innych pizzeriach bo sam temat mówi, że rozmawiamy o telepizzy... hehe
Inne pizzerie dię chowają.... telepizza the best

#42 ~Telepizza-konsument~

~Telepizza-konsument~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 00:56

No to moze malutka umowimy sie na pizze?

#43 ~malutka~

~malutka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 19:28

do telepizza - konsument : jadłeś w telepizzy już?? może kiedyś będzie nam pisane się spotkać na pizzy... narazie wolę się z nikim nią nie dzielić hehehe

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 23:50

Jadałem da grasso w warszawie i była bardzo dobra. Czy ktoś wie jak smakuje w ełku bo wiadomo że pizzeria pizzerii nie równa

#45 ~Malutka~

~Malutka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 14:04

No to moze malutka umowimy sie na pizze?

bardzo chętnie

#46 ~jadłam~

~jadłam~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 12:35

Jadałem da grasso w warszawie i była bardzo dobra. Czy ktoś wie jak smakuje w ełku bo wiadomo że pizzeria pizzerii nie równa

jadłam w da grosso i bardzo mi smakowała chodziłam tam nawet raz na tydzień lecz ostatnio sie zawiodłam miałam problemy żołądkowoe i znajomi również wiec juz tam nie pójde ale najlepiej sam sie przekonaj

#47 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 15:06

Pani Helu,
taka sytuacja jak "zaistniała" powinna Panią postawić przed własnym lustrem, którego odbicie za
pewne pogratuluje profesjonalnej aktorskiej roli bo to nie lada sztuką opuścić pizzerię bez wyjaśnienia sytuacji po takim zajsciu! Gratuluję!
Sprawą oczywistą wydaje się w takiej sytuacji powiadomienie o zaistaniałym "fakcie" personelu! (A nóż ten paznokieć stanowił uzupełnienie
dziesięcio członowego kompletu tipsów najlepszej klasy i dostała by Pani wysokie znalezne! :)) Hipotecznie przyjmuję więc, że z pokorą poddała się Pani konsumpcji całości a niesmak akrylu postanowiła Pani przelać na forum! Ja jednak wierzę w pewien poziom kultury poniżej którego nie sięga prymityny nawet tok myślenia! Opozycyjne działanie dla zasady odwrotności pozwala owszem czasami wierzyć w wyimaginowaną rzeczywistość -co Pani za pewne chciała osiagnąć - ale szkoda, ze nie pozwala się Pani podpisać pod postem własnym nazwiskiem! A przy okazji skorzystac z zaproszenia do wyjasnienia systuacji!
Pani Helu! Najważniejsze to zawsze i wszedzie pozostać człowiekiem! Osobiscie zyczę mniej absurdu w życiu, braku banalności w sprawach ważnych, unikania czczego gadania i zwykłej dawki ludzkiej życzliwości. Nie rzuca się z takim impetem w czyjąś twarz takiego nietaktu bo siłą grawitacji przypieła sobie Pani Helu Konkurencjo brzydką agrafkę podpisaną własnym imieniem!
A swoia drogą Pani Helu ponieważ bardzo często odwiedzam pizzerie ze swoim dwu letnim synkiem postaram sie ułożyć z Pani opowieści histotyjkę i zainspirować synka do poszukiwania skarbów w pizzy podczas kolejnej wizyty...:) Wynika więc z tego, ze coś pożytecznego też Pani potrafi wnieść w życie innych swoją osobą...I tego kierunku polecam się trzymać:) Serdecznie pozdrawiam:)
Pizzę wszystkim gorąco polecam i pyszne nowe sałatki również:)

#48 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 20:06

Nic dodać nic ujać, świetnie napisane! Te słowa nalezaloby krzewić wokoło. Ja byłem w sobote i pizza naprawde dobra, dzis powtórzylem, pizza, lokal, personel bez zastrzezen.

#49 ~Gościówka~

~Gościówka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 22:08

Byłam zjadłam i wcale nie jest taka smaczna
Bardziej mi smakuje w Dos Patos
Bez rewelacji!!!!

#50 ~kulinarysta~

~kulinarysta~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 21:16

W DosPatos to smaczne jest wszystko ale nie pizza. Pizza tam to jakas jedna wielka pomylka. Reszta dan genialna.

By?am zjad?am i wcale nie jest taka smaczna
Bardziej mi smakuje w Dos Patos
Bez rewelacji!!!!

#51 ~klijent na telefon~

~klijent na telefon~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 18:08

Ja tam jestem zadowolony z dostawy, całkiem smaczna pizza jak na poczatki i miła pani przyjmujaca zamówienie, w lokalu nie bylem ale na pewno sie wybiore

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 20:21

Lepiej niech pani Hela nauczy się sama robić obiadki a nie zamawiać mężusiowi pizzę .Rzyga tym w pracy. KOLEGA męża z pracy

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 21:37

Przepiękne zdanie; najważniejsze to wszędzie i zawsze pozostać człowiekiem.

#54 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 21:54

Popieram, slowa pani Moniki na medal aż miło poczytać. Co niektórzy po przeczytaniu pewnie zaświecili czerwonym rumieniem! I słusznie!
Konkurencja była jest i będzie ale warto w życiu zachować twarz!

#55 ~gośćoo5~

~gośćoo5~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 10:30

Mi w da grasso zawsze smakuje dobrze wypieczona dużo składników polecam :)

#56 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 13:12

Telepizza jest moją ulubioną firmą produkującą pizze. Ich wyroby tworzone są z pasją, a ciasto jest naprawde ich sekretem. Uwielbiam ich wszystkie propozycje i kiedy tylko mogę wybieram się do ich restauracji:)Nie wiem czy wiecie, ale ostatnio stworzyli doskonałą promocję wraz z 36i6, można zagrać w grę i dstać 45% tańszą pizze, jak dla mnie rewelka:)))Próbowałem już nie raz, wam też polecam http://wap.looksoft....ow/piszmow.html

#57 ~civix~

~civix~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 13:05

Telepizza jest moją ulubioną firmą produkującą pizze. Ich wyroby tworzone są z pasją, a ciasto jest naprawde ich sekretem. Uwielbiam ich wszystkie propozycje i kiedy tylko mogę wybieram się do ich restauracji:)Nie wiem czy wiecie, ale ostatnio stworzyli doskonałą promocję wraz z 36i6, można zagrać w grę i dstać 45% tańszą pizze, jak dla mnie rewelka:)))Próbowałem już nie raz, wam też polecam http://wap.looksoft....ow/piszmow.html

ile ci placa za pisanie na zamowienie?

#58 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 20:26

jesteście niesamowicie skuteczni i tak samo ograniczeni.Czy naprawdę sądzicie,że ludzie co dzień chcą jeść pizzę?Przecież można dostać sraczki od codziennej reklamy tej samej pizzerii.

#59 ~brylant~

~brylant~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 23:48

Brak zamówień i oto sposób na zabicie nudy. Siedzą i piszą te pierdoły...

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 10:19

TO JESZCZE NIC ZAJRZYJCIE TUTAJ
(TYSIĄCE PLIKÓW W JEDNYM MIEJSCU)
http://chomikuj.pl/?page=296755

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych