Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 19:20

Byłoby mi z tego powodu bardzo wszystko jedno, gdyby nie fakt, że moje sympatyczne miasto jest zadłużone na ponad 70 mln złotych.

Ciekawe, jakich dochodów z tej wieży spodziewają się nasi włodarze.

#2 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 09:56

Wieża powstanie  aby  podziwać  jak  jezioro  zmienia się  w cuchnąco  sadzawkę   może w końcu  zrobić coś pożytecznego  , a nie  tylko  na pokaz -  mosteczki  ławeczki  i   dużo dużo  betonu . Gdzie jest  program mieszkanie + ? Ełk jest  miastem deweloperów   , a młodzież  wyjeżdża ..

#3 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:08

Fajnie w zeszlym roku koszt mial byc okolo 800.000 zloty a tu prosze 1.4 miliona zloty ktos sie dorobi przekret zwykly

#4 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 16:33

Fajnie w zeszlym roku koszt mial byc okolo 800.000 zloty a tu prosze 1.4 miliona zloty ktos sie dorobi przekret zwykly

To chyba nie do końca tak. W zeszłym roku miasto miało na wieżę 890 tys., ale zgłosił się jeden jedyny wykonawca, który śpiewał coś 1,1 mln zł. W tym roku mówią już tylko o całości robót (wieża + skwer) za 1,7 mln. Ile z tego będzie kosztować wieża, Piotruś Pan z ratusza raczy wiedzieć.

#5 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:37

zadłużenie wynosi  około 90 milionów  , dlaczego nie  ma takich danych  podanych  oficjalnie  ?\

Ile  kosztuje utrzymanie  parków ?

#6 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:19

boże mój boże, co żeś ty uczynił, gdzie są gospodarze tego miasta, ciągła zabawa trwa w wydawanie pieniędzy na pierdoły.

#7 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 20:30

boże mój boże, co żeś ty uczynił, gdzie są gospodarze tego miasta, ciągła zabawa trwa w wydawanie pieniędzy na pierdoły.

Ja się dziwię, że Ty się jeszcze dziwisz...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych