Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 16:49

Hopy, Netter, Nordhus.. dziekujemy panie burmistrzu

#2 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 19:16

A mnie zwolnili z jednej z tych firm i wyjechałem z Bielska Podlaskiego.W innych nie chcieli przyjąć do pracy. Założyłem swoją firme i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Teraz mam dużo lepiej i nie musze żyć za głodowe stawki. Polecam ruszyć głową i zaryzykować bo u kogoś to się nie dorobicie.Pozdrawiam

#3 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 19:17

A mnie zwolnili z jednej z tych firm i wyjechałem z Bielska Podlaskiego.W innych nie chcieli przyjąć do pracy. Założyłem swoją firme i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Teraz mam dużo lepiej i nie musze żyć za głodowe stawki. Polecam ruszyć głową i zaryzykować bo u kogoś to się nie dorobicie.Pozdrawiam

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 19:18

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 19:19

#6 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 21:47

Tak najpierw padła Spółdzielnia Inwalidów Przyszłość potem Hoop, Netter i Nordhus. wszyscy ludzie na bruk coraz więcej bezrobotnych a burmistrz nic z tego sobie nie robi chodź byli pracownicy tych firm byli u burmistrza żeby pomógł tym firmom

#7 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 21:48

Tak najpierw padła Spółdzielnia Inwalidów Przyszłość potem Hoop, Netter i Nordhus. wszyscy ludzie na bruk coraz więcej bezrobotnych a burmistrz nic z tego sobie nie robi chodź byli pracownicy tych firm byli u burmistrza żeby pomógł tym firmom

#8 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 21:49

#9 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 21:51

#10 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 21:59

#11 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 11:58

Firma wiedząc że jest źle powinna dac ludziom wcześniej wypowiedzenia . A teraz będą się sądzić z ludźmi za brak wypłat i przekręty ich wyjdą na jaw . Ja pracując przez 4 lata tam to widziałem co się dzieje a takich jak my jest więcej ...

#12 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 04:40

Nie pierwsza tegotypu firma w regionie która upadła, bądź upada! Czy ktoś wie coś na temat Podlaskiego Centrum Budownictwa Pasywnego z Łubnik? Wyglądało, że ładnie się rozkręca a od ponad roku nic nie dzieje się wokół zakładu, a wszystko przejeżdzając zamknięte na głucho... Kolejne pieniądze w piach, a znając życie to i pracownicy na lodzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych