Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Galeria Plaza musi zmienić plany :: zobacz komentowany artykuł

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bzdyk~

~bzdyk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 09:42

Wierzyłem... teraz raczej mam wrażenie, że jest to miasto gnuśniejących capów, mnożących problemy tam, gdzie ich nie powinno być... Zastanówmy się po co Plaza tutaj przyszła? No musiała mieć chęć coś wybudować, a nie po to, jak wielu tutaj pierdzi, że po to by z zyskiem sprzedać ziemię, kiedy zburzy się uciążliwą cegłę. Być może wierzy w to też miejscowy konserwator zabytków. Kij mu w oko. Ten pan powinien wykonywać swoją robotę racjonalnie, a nie emocjonalnie, przywdziewając szaty obrońcy... czego? Nie rozśmieszajcie mnie z zabytkowością tej bryły cegieł...

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 11:27

Jeżeli dla prezydenta miasta rozwiązaniem problemu miała być dymisja konserwatora, to efekt jest taki, a nie inny.
Przecież do czego to byłoby podobne, gdyby nieomylny we wszystkim prezydent miasta zaprosił na kawę konserwatora zabytków. Nieprawdaż?

#43 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 14:28

A na rogu Noniewicza-Dwernickiego stoi taki wspaniały zabytkowy blok mieszkalny. Super się wkomponuje w całość :)

#44 ~bzdyk~

~bzdyk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 15:00

Jeżeli dla prezydenta miasta rozwiązaniem problemu miała być dymisja konserwatora, to efekt jest taki, a nie inny.
Przecież do czego to byłoby podobne, gdyby nieomylny we wszystkim prezydent miasta zaprosił na kawę konserwatora zabytków. Nieprawdaż?

Stary nie wiem, dla mnie to wszystko jest śmieszne, stare capy siedzą wszędzie, pokażcie mi choć jedną instytucję w Suwałkach zarządzana przez człowieka poniżej 50... dla mnie to ludzie skażeni poprzednim systemem, przy czym nie ma znaczenia ich rodowód i dzisiejsze sympatie polityczne - całe Suwałki to jeden pieprzony PZPN...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 15:14

Zachodzę w głowę jakim cudem udało się obecnemu prezydentowi tak otumanić wyborców dwa lata temu. Niepojęte. A co gorsze, to sam należę do grona tych tumanów.
Był jeden vice poniżej 50, a nawet 40. Nie pasował do towarzystwa niestety.

#46 ~cyc~

~cyc~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 22:24

Galeria Plaza do tego stopnia zmieni plany, że wyniesie się z miasta naszego.

#47 ~Białystoczanin~

~Białystoczanin~
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 12:15

Hehe macie Biedronke i się cieszcie :D

#48 ~dudek~

~dudek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 13:18

Mylisz się kolego. Mamy już siedem biedronek i na tym nie koniec.
Niech wykończą te biedronki tą handlową suwalską mszycę. Nie chcieli hipermarketów, to mają szarańczową Biedronkę. A na Biedronce nie kończą się małe markety. Tylko duzy w centrum hipermarket mógłby zatrzymać inwazję tych małych i uratować rodzimy suwalski handel. Ale Elita suwalskich handlowców była mądrzejsza. Niech się teraz dławią w tyn co naważyli sobie.

#49 ~----~

~----~
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 17:48

Taak,
duży handel wypierdzielić poza miasto, a w mieście na każdej ulicy Biedronkę postawić.

#50 ~-----~

~-----~
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 17:51

Gdzie jest dalszy ciąg artykułu?
Wczoraj 22.10.08, odbyły się podobno rozmowy "ostatniej szansy" tj. Plaza-Konserwator wg komentowanego tutaj artykułu.
Autor chyba winny jest informować czytelników o sprawie do końca.

I jest jakiś efekt tych rozmów?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych