Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Galeria Zielona

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lolita~

~lolita~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 10:50

Co myślicie na temat Galerii Zielonej???
Jak wam sie podobaja nowe sklepy???
A jakie jest wasze zdanie na temat pracowników??

#2 ~enedue~

~enedue~
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 16:08

pracownicy w tej galerii to robią wielką łaskę jak coś podają czy odpowiadają zachowują się tak jakby pracowali za darmo.sklepy jak to sklepy wiocha i tyle.a jużnajwiększa damusia to jest w SARA-chce wcisnąć jakiś kit aby się tego pozbyć.do białostockich galerii i kultury ekspedienek to tym jeszcze daleko.a i jeszcze panie w TO I OWO WSZYSTKO ZA 5 ZŁ. sa ok.miłe bardzo idoradzą i pomogą są super.pizza też jest ok.

#3 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 21:23

Witam.
Ogólnie bardzo mi się podoba. Jest miło sporo sklepów i duży wybór markowych towarów. Najgorsza jest jedna pani
która na siłę wciska buty. Po prostu nie można wyjść ze sklepu nic nie kupując. Poza nią uważam, że jest
naprawdę spoko

#4 ~karol ;p~

~karol ;p~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 13:07

Moim zdaniem najmilsze kobiety pracują w "TO I OWO" ...oraz bardzo miła i sympatyczna pani ze sklepu "Fashion".....
I jestem pod mega wrażeniem jakie robią tam pyszne pizze.. Mmmm pychota ;)
Galeria Zielona jest ok ok ok ok ... ;)) haa

#5 ~ktos tam~

~ktos tam~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 13:44

pracownicy w tej galerii to robią wielką łaskę jak coś podają czy odpowiadają zachowują się tak jakby pracowali za darmo.sklepy jak to sklepy wiocha i tyle.a jużnajwiększa damusia to jest w SARA-chce wcisnąć jakiś kit aby się tego pozbyć.do białostockich galerii i kultury ekspedienek to tym jeszcze daleko.a i jeszcze panie w TO I OWO WSZYSTKO ZA 5 ZŁ. sa ok.miłe bardzo idoradzą i pomogą są super.pizza też jest ok.

dlaczego twierdzisz " sklepy jak to sklepy wiocha" to że nie ma tam firmy H&M czy New Yorker to chyba nie znaczy od razu, że wiocha. według mnie jak na nasze warunki galeria jest ok. cieszmy się, że miasto się rozwija, doceniajmy to a nie od razu krytyka.

#6 ~mrsWu~

~mrsWu~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:17

Witam. Mam takie jedno pytanie. Czy ta Galeria jest czynna w niedziele ?
Z góry dziękuję za odpowiedź komuś życzliwemu :)

#7 ~KLIENTKA~

~KLIENTKA~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 18:24

GALERIA NIE JEST CZYNNA W NIEDZIELĘ. TAM NIE WARTO CHODZIC BO SA CI SAMI WŁAŚCICIELE CO W BUDACH, A TE EKSPEDIENTKI TYLKO SIEDZĄ JEDNE U DRUGICH ALBO NOSY W LAPTOPY SCHOWANE I CZATUJĄ, ZERO SZACUNKU DLA KLIENTA. PRZESTAŁAM TAM CHODZIC, NIE POLECAM

#8 ~Księgarnia Edyp~

~Księgarnia Edyp~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 14:59

Zapraszamy do nowo otwartej księgarni Edyp która mieści się w Galerii Zielonej ul. Białostocka 4

#9 ~trolololo~

~trolololo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 06:01

O, nowa księgarnia, super !:-))))

A co do sklepów, to wszystkie przeniosły się lub podwoiły z bud .... nic nowego niestety. Ale ciezko tez cos otworzyc, bo mamy malo mieszkanców.. wiec ciezko o franczyze znanych marek.

#10 ~klijetka~

~klijetka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 12:30

a co myslicie o nowo otwartej czesci galeri?sklepacz zakładzie fryzjerskim itd?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:28

a co myslicie o nowo otwartej czesci galeri?sklepacz zakładzie fryzjerskim itd?

u pani fryzjerki bylam kolejek tam nigdy nie widzialam ale ze strzyzenia jestem zadowolona i pani tez bardzo mila a ceny calkiem konkurencyjne

#12 ~ELAAA~

~ELAAA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 09:38

Pani fryzjerka super!!! Jestem zadowolona z tego jak pomalowała mi włosy a do tego bardzo sympatyczna i służy radą... POLECAM!!!

#13 ~klijent3~

~klijent3~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 23:14

A co myślicie o sklepie ładny dom?

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:49

Mam pytanko. W jakich godzinach jest otwarta galeria?

#15 ~gość55~

~gość55~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 15:35

Sklep "   Ładny Dom"... jedyny plus to asortyment ale ceny są kosmiczne,po kilka sztuk na jednym produkcie a na dodatek ciągle zwiększają się.pracownicy?jak na taki sklep to zbyt mało,zero pomocy a pani z czarnymi długimi włosami- porażka jak spojrzy to klient od razu ma ochotę wyjść!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych