Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie cmentarz Swiadków Jehowy?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 08:46

W Sokółce jest Dom ich modlitwy interesuje mnie na którym cmentarzu chowają swoich zmarłych? W necie mówi się, że mogą dokonywać pochówku na każdym cmentarzu i nie stawia się krzyży. Jeśli to tak ,to wydaje mi się, że korzystne są dla nich również przepisy konkordatu. Mówi się że najwięcej pochówków jest na cmentarzach komunalnych Najbliższy chyba w Białymstoku.

#2 Biziuk

Biziuk

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 16:44

W Sokółce jest Dom ich modlitwy interesuje mnie na którym cmentarzu chowają swoich zmarłych? W necie mówi się, że mogą dokonywać pochówku na każdym cmentarzu i nie stawia się krzyży. Jeśli to tak ,to wydaje mi się, że korzystne są dla nich również przepisy konkordatu. Mówi się że najwięcej pochówków jest na cmentarzach komunalnych Najbliższy chyba w Białymstoku.

Z tego co wiem to Świadkowie Jehowy zmarłych podrzucają ich rodzinom, a te w zamian za zasiłek pogrzebowy dokonują pochówku na cmentarzach swych wyznań.
Janusz Biziuk

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 19:32

P.Januszu!Podobną wersję też słyszałem. Kiedyś na kolędzie zapytałem naszego Ks. Proboszcza Stanisława G. On mówił,że zapewnia się iż jakoby rodzina bierze to na własne sumienie i zapewnia ,że on-ajest nawrócon i proszą o pochówek.Może ktoś wie więcej na ten temat. W SokOłce byli tacy ludzie i chyba nadal są .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 21:06

Czy Świadkowie J.mogą wypowiadać się za pomocą internetu?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 21:28

Czy Świadkowie J.mogą wypowiadać się za pomocą internetu?

http://www.watchtower.org/p/index.html

#6 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 18:17

Kochani, jeżeli chcecie zmienić swoja wiarę, bo wasza wydaje się nudna, to zawsze patrzcie na założyciela tej "brygady". Założycielem sekty której link podał pan powyżej, był psychopata Charles T. Russell (1852-1916), historia i jego życiorys opisana szeroko w internecie.

"NAJPIERW POZNAJ SWOJĄ WIARĘ, ŻEBY SIĘ ZACHWYCIĆ INNĄ"

http://www.watchtower.org/p/index.html

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2012 - 19:37

Zadałem to pytanie na forum, nie dlatego ,że interesuje mnie ich wiara. Ja mam swoją WIARĘ KATOLICKĄ I JESTEM JEJ WYZNAWCĄ. JESTEM RÓWNIEŻ DUMNY ZE SWOJEJ ŚWIĄTYNI W SOKÓŁCE. Mnie bardziej interesuje to, że ci ludzie dużo mówią i przekonują do swojej wiary ,natomiast nie bardzo chętnie odpowiadają na zadane im pytania typu ;Jaką wiarę wyznawali przed zanim zostali Świadkami J? Czy byli Ochrzczeni? Nie chcą wypowiadać się na temat zawieranych małżeństw, jak również lokalizacji swoich cmentarzy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:28

Piramida Russella i jego grób

http://biblia.webd.p...iramida_137.jpg

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 22:29

Dołączona grafika

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 19:57

A gdzie pochowani z Dąbrowskiego i róg Ogrodowej?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 18:40

w internecie jest film z budowy ich świątyni

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 11:32

W jednym z bloków na Osiedlu Centrum wynajmują mieszkanie i zbierają się tam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 15:47

mowi się , że kilderowa nie jest już "prowadzącą" ale czy prawda?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:00

Z tego co wiem to Świadkowie Jehowy zmarłych podrzucają ich rodzinom, a te w zamian za zasiłek pogrzebowy dokonują pochówku na cmentarzach swych wyznań.
Janusz Biziuk

Czy pogrzeb to dla nich powód do wstydu ?

#15 ~ramona~

~ramona~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 22:21

i co z tymi jehowymi? ja ich w sokółce nie zauważyłam i nie byłam nigdy nagabywana przez te osoby ani w domu, ani na podwórku, czy też ulicy.

#16 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 18:24

Cześć Pytacie się o świadków Jechowy jestem z tej wiary ale przykro mi ale nie byłam na pogrzebie ale też jestem ciekawa i też strasznie sie boje bo mój tata ma 75 lat i boje sie że pewnego dnia przyjde ze szkoły i zobacze mego tate bladego zmarlego i nie wiem jak zareaguje i bojse sie jak ktoś wie to prosze jak to jest ??? bardzo go kocham :(

#17 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 18:27

aha i mogą sie spowiadać przez komputer :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 20:20

Lepszy Jehowy, niż ten co wierzy w bakterie na chustce.

#19 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:16

Gosciu ty smieciu bakterie to masz na chusteczce ze swojego nosa

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 09:13

Lepszy Jehowy, niż ten co wierzy w bakterie na chustce.

Dlaczego w realu jesteś grzeczny, uprzejmy taki układny, a anonimowo takim kmiotem wulgarnym w stosunku do''innych''

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych