Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie cmentarz Swiadków Jehowy?

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 18:07

Świadkowie Jehowy, nie sa sekta, brygada i jak ich tam jeszcze nazywacie.
Głoszą, i mowia prawdę. Zapytajcie, pierwszego lepszego księdza, jak Bóg miał na imię? Dlaczego imię Boga wyjreslono z Biblii? Co oznacza JHSH w kościele?
Ludzie dowiedzą sie prawdy, a tego boi sie kościół , dlaczego? Ponieważ ludzie odwrócą sie od kościoła, za to ze sa oszukiwani. Na to potrzeba czasu.
Ostatnie zdanie na zakończenie, Pamiętajcie, Bóg kocha ludzi, chce dla nich jak najlepiej, a to co sie dzieje teraz na świecie to sprawka szatana...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 10:10

Jesteś pionierem?

#23 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:59

Świadkowie Jehowy, nie sa sekta, brygada i jak ich tam jeszcze nazywacie.
Głoszą, i mowia prawdę. Zapytajcie, pierwszego lepszego księdza, jak Bóg miał na imię? Dlaczego imię Boga wyjreslono z Biblii? Co oznacza JHSH w kościele?
Ludzie dowiedzą sie prawdy, a tego boi sie kościół , dlaczego? Ponieważ ludzie odwrócą sie od kościoła, za to ze sa oszukiwani. Na to potrzeba czasu.
Ostatnie zdanie na zakończenie, Pamiętajcie, Bóg kocha ludzi, chce dla nich jak najlepiej, a to co sie dzieje teraz na świecie to sprawka szatana...

Biblii jest  napisane dana  mi jest wszelka władza  na ziemi i w niebie, dlaczego  bracia tak doszukują się sz.  w polsce jescze macie kościł zielonoświatkowców niech on bę

ędzie alternatywą  , nie bracia swiadkowie

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:47

sz  Co to?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:52

Z tego co wiem to Świadkowie Jehowy zmarłych podrzucają ich rodzinom, a te w zamian za zasiłek pogrzebowy dokonują pochówku na cmentarzach swych wyznań.
Janusz Biziuk

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:06

P. Januszu Biziuk aby publicznie się wypowiadać to trzeba mieć jakieś wiadomości na ten temat. Świadkowie Jehowy nie podrzucają swych zmarłych nikomu a zwłaszcza katolikom.Mamy swoją ceremonię , która składa się z wykładu biblijnego mòwiący o zmartwychwstaniu i możliwości życia w przyszłym królestwie Bożym oraz okolicznościowych śpiewów. A swych zmarłych chowamy na każdym cmentarzu, najczęściej na cmentarzu komunalnym jeżeli taki jest w danym mieście. Myślę że wyjaśniłem Pana wątpliwości. Świadek Jehowy.

#27 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:07

P. Januszu Biziuk aby publicznie się wypowiadać to trzeba mieć jakieś wiadomości na ten temat. Świadkowie Jehowy nie podrzucają swych zmarłych nikomu a zwłaszcza katolikom.Mamy swoją ceremonię , która składa się z wykładu biblijnego mòwiący o zmartwychwstaniu i możliwości życia w przyszłym królestwie Bożym oraz okolicznościowych śpiewów. A swych zmarłych chowamy na każdym cmentarzu, najczęściej na cmentarzu komunalnym jeżeli taki jest w danym mieście. Myślę że wyjaśniłem Pana wątpliwości. Świadek Jehowy.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:51

Dzisiaj na Os. Centrum 7 osób próbowało nagabywać i dobijało się do mieszkań.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych