Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry fryzjer w Białymstoku?

346 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marlenka_777~

~marlenka_777~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 19:44

Czy ktoś może mi poradzić, gdzie znajdę dobrego fryzjera w Białymstoku?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2009 - 23:56

W Jagiellonii,po meczu z Odrą...

#3 Diana222

Diana222

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 07:54

Hej! Potwierdzam moją poprzedniczkę również chodzę do Pastelle na Radzymińskiej i jestem bardzo zadowolona.Fajne dziewczyny zawsze doradzą,zaproponują coś ciekawego.Pracują na fajnych środkach,wlosy rewelacja po użyciu!

#4 ~C.~

~C.~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 15:09

Otrzegam przed aneta snarska!!! Ostatnio do niej trafilam, strzyże w D.H. Wenus na Sw.Rocha. TRAGEDIA!!!! Prosiłam o podciecie 2cm wlosow, ona mnie ochlastala na maksa, jakies 7 cm! Po za tym mam teraz takie siano na glowie, ze rozpacz w kratke, nie wieadomo co z tym zrobic. W pon ide do Natalii do vivy, mojej stalej fryzjerki, zeby zrobila cos z tym, bo jest koszmarnie. Jak mnie zobaczyla kolezanka to zdebiala, ze tak mi fryzjerka spieprzyla wlosy, porazka. Nie isc do niej, po za tym jej ciecie jest proste i tandetne, wygladam jak paniusia z lat `90. Grrr hodowałam włosy 3 lata, a ona wszystko spsula!!!

#5 Maciej_G_1985

Maciej_G_1985

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2009 - 10:11

Polecono nam salon Kameleon poszliśmy tam zapłaciliśmy ponad 100 zł i dziewczyna wyszła ruda.pochlasnata i niezadowolona .Miła jest obsługa ale jakoś usługi tragiczny Psa bym sie tam bał wysłać do strzyrzenia, a żebym sam się zgodził usiąść na fotel musieli by mi zapłacić co najmiej 100 zł ale jak widać salon cieszy sie popularnością bo kawa jest darmowa hehehe.

#6 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 13:55

Ile biorą mniej więcej za ścięcie w tym salonie Pastelle? Długo się czeka na wizyte?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2009 - 22:30

w Pastelle za krotkie wlosy 35zł ale ze wszystkim-mycie,modelowanie,prostowanie jest w cenie,a za dlugie chyba 40zl,nie jestem pewna.Jeśli chodzi o terminy to rożnie bywa ale zawsze jak dzwonie i powiem że mi bardzo zależy na czasie to dziewczyny gdzieś miejsce znajdą.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 12:56

Wypróbujcie Pana Wojtka Koszykowskiego na ul.Legionowej, pawilon Panorama na I pietrze. Gość jest niezły. Ja jestem bardzo zadowolona, mam super kolor i fryz. Ceny do przełknięcia, ale naprawdę warto!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 09:52

Rzeczywiście duży pozytyw dla Pana Wojtka za profesjonalizm i dokładność ! To jest fryzjer z pomysłami.

#10 dorotaz

dorotaz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 12:22

Witam, a ja polecam nowy salon na Slonecznym Stoku, na plywalni-Stroma 1a. Bylam tam kilka dni temu pomalowac wlosy u Pana Wojtka i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedl sliczny, wlosy w super kondycji. Pan Wojtek jest doswiadczonym fryzjerem z praktyka w usa i napewno tam jeszcze wroce. Super masaz podczas mycia wlosow. Polecam!

#11 ~lycra~

~lycra~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 11:24

Nie polecam Pastelle, byłam u trzech Pań, które tam pracują, żadna nie zrobiła z włosami tego o co prosiłam, pomimo dokładnego tłumaczenia o co mi chodzi. Ścięcie 1 cm z długości oznacza min. 5 - 7 cm, włosy źle się układają, a ich inwencja twórcza co do doboru fryzury czy koloru po prostu zawodzi.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 11:34

W Ellafryz jest fajnie i stylowo, szczególnie polecam panią Agnieszkę i Basię z Żelaznej. No i kawa też darmowa ;p

#13 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 12:48

a ja polecam Salon Gabriel, w zasadzie wszyscy obsługujący są dobrzy w swoim fachu. najczęściej strzygła mnie pani Marta.

#14 ~~zuza~~

~~zuza~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 17:24

Nie polecam Pastelle, byłam u trzech Pań, które tam pracują, żadna nie zrobiła z włosami tego o co prosiłam, pomimo dokładnego tłumaczenia o co mi chodzi. Ścięcie 1 cm z długości oznacza min. 5 - 7 cm, włosy źle się układają, a ich inwencja twórcza co do doboru fryzury czy koloru po prostu zawodzi.

Widać że napisal tą opinie ktoś z konkurencji bo w Pastelle z tego co mi wiadomo są dwie fryzjerki nie trzy!!!!!!!!!!!Korzystalam z ich uslug i bylam zadowolona,napweno tam wrócę.Powyższa opinia to bzdura!

#15 polki

polki

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 14:53

Jeszcze nie spytałe/aś ile kosztuje jakiś fryzjer.

#16 ~ostrzyzona pieknie~

~ostrzyzona pieknie~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:10

tak, u ELI Rogalskiej w okolicach cment. sw. Rocha

#17 ~dominika122AA~

~dominika122AA~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:13

Jeszcze nie spytałe/aś ile kosztuje jakiś fryzjer.

WITAM POLECAM SALON NA UL RADZYMINSKIEJ 5LOK1 PASTELLE CHODZE TAM JUZ OD DLUZSZEGO CZASU I JESTEM ZADOWOLONA.ROBI MI ZAWSZE PANI MONIKA Z DLUGIMI WLOSAMI CIEMNYMI POLECAM I TO BARDZO

#18 kleos

kleos

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 17:04

niech nowe salony fryzjerskie będą już centrach handlowych

#19 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 10:25

Odradzam zdecydowanie salon na Ciepłej 17 u szczytu budynku ! Kobieta uzywa najtanszych srodkow zapewniajac klientow za ma dobre kosmetyki co jest absurdem. Wlosy sa pozniej jak siano. Ponadto jakis miesiac temu wyszlam od niej po farbowaniu z mozaika na wlosach ! To byl koszmar musialam poprawiac calosc u innego fryzjera ! Glupio madra baba - do tego wszystkiego antypatyczna i falszywa

#20 ~myszka2O.PL~

~myszka2O.PL~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 18:03

DZIEWCZYNY CHCIALABYM Z WAMI PODZIELIC SIE MOJA OSOBISTA OPINIA O SALONIE PASTELE BYLAM U JEDNEJ Z PAN I JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONA PONIEWAZ BYLAM JUZ U KILKU FRYZJEROW I PIERWSZY RAZ MAM TO CO CHCIALAM W KONCU KOLOR JAKI SOBIE WYMARZYLAM FAJNY BLADZIK NAPRAWDE POLECAM DOWIEDZIALM SIE O TYM SALONIE OD MOJEJ SZWAGIERKI TAM WLASNIE CHODZI JA BYLAM U PANI MONIKI NAPRAWDE ZNA SIE NA RZECZY WIDAC ZE PRACUJE JUZ DLUGO W SALONIE SWOJA UMIEJETNOSCIA I TALENTEM POLECAM NAPRAWDE SPROBOJCIE A NIE POZALUJECIE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych