Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry fryzjer w Białymstoku?

454 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lerr

Lerr

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 09:08

Ja na pewno nie wiem gdzie jest dobry fryzjer.

#22 ~~natalia~~

~~natalia~~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 20:16

Witam wszystkich

Ja ostatnio trafiłam z polecenie do salonu Alicja na Kołłątaja . Moje wrażenia ...PIERWSZY raz ktos podszedł do mnie tak indywidualnie ,strzyzenie REWELACJA Pani Alicja dobrała mi kolor ,który w życiu by mi nie przeszedł przez mysl!! na początku czułam się nieswojo ale każdy zaczą mi mówic ze wyglądam super i tak się czuję do dzis . Generalnie ta kobieta namówiła mnie na totalną metamorfozę :). Pracuje na super kosmetykach , szczególnie te bajecznie pachnące :D Gorąco polecam tą fryzjerkę. Jedyny minus to taki ze na wizyte trzeba sie umawiac z conajmniej miesięcznym wyprzedzeniem :(

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 03:39

A może wiecie gdzie dobra wróżka jest w Białymstoku ???

słyszałam o tej z centrum jakos tam czy ktos ma namiary na dobre wróżki

#24 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 15:25

Polecam Karolinę z salonu "Edyta" na Zielonogórskiej, jestem z niej bardzo zadowolona

#25 ~benedykt~

~benedykt~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 15:59

A może wiecie gdzie dobra wróżka jest w Białymstoku ???

słyszałam o tej z centrum jakos tam czy ktos ma namiary na dobre wróżki

Podaj nr Gadugadu lub inny ,powróżę Tobie extra ,sprawdzone b.pozytywne wróżby!!!

#26 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 19:31

Zdecydowanie najlepsze fryzjerki są na ul.DOJLIDY GÓRNE 76.P.Kasia obsługuje panie,a p.Ewa panów.Pełen profesjonalizm,niskie ceny,ładny wystrój.Fryzjerki z długoletnią praktyką,ale nie rutyniary.Każda robi to co potrafi najlepiej,a nie tak jak w innych salonach jedna fryzjerka chce być dobra w strzyżeniu kobiet i mężczyzn(jest to niemożliwe).Naprawdę sprawdziłam i mój mąż też.Polecam!

#27 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 09:57

Czy ktoś może mi poradzić, gdzie znajdę dobrego fryzjera w Białymstoku?

Salon FABIANNE na ul. warszawskiej 74lok2 ja tam chodze i jestem bardzo zadowolona i nie słyszałam aby ktos był nie zadowolony a troche znajomych tam chodzi.

#28 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 20:03

http://www.salonbart...uslugi_spa.html polecam :)

#29 ~dot~

~dot~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 09:07

Zdecydowanie najlepsze fryzjerki są na ul.DOJLIDY GÓRNE 76.P.Kasia obsługuje panie,a p.Ewa panów.Pełen profesjonalizm,niskie ceny,ładny wystrój.Fryzjerki z długoletnią praktyką,ale nie rutyniary.Każda robi to co potrafi najlepiej,a nie tak jak w innych salonach jedna fryzjerka chce być dobra w strzyżeniu kobiet i mężczyzn(jest to niemożliwe).Naprawdę sprawdziłam i mój mąż też.Polecam!

nie wiem jak strzyżenie, ale modelowanie i czesanie totalna porażka, jak fryzjerka może wypuścić na ulice kogoś z fryzurą, która nawet jej samej sie nie podoba?
Tanio, ale fryzura była do ponownego czesania. Nie polecam

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:45

Widzieliście nową twarz Żaka?? Sprawdźcie sami http://www.zak.edu.pl/

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 14:45

jA POLECAM ZAKŁAD FRYZJERSKI A&G NA WROCŁAWSKIEJ PANI ANIA I MAGDA SĄ SUPER ZAWSZE DOBRZE DORADZĄ,ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA Z CZYSTYM SERCEM POLECAM ODWIEDZIĆ TEN ZAKŁAD!!!

#32 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 21:44

nie wiem jak strzyżenie, ale modelowanie i czesanie totalna porażka, jak fryzjerka może wypuścić na ulice kogoś z fryzurą, która nawet jej samej sie nie podoba?Tanio, ale fryzura była do ponownego czesania. Nie polecam

Strzyżenie jak najbardziej profesjonalne. Rzetelne i solidne podejście do pracy. Polecam ! ! !

#33 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 08:54

A ja wam powiem, że "dobry fryzjer" to pojęcie względne. Każdy ma inne wymagania, często to też kwestia odpowiedniego dogadania się, wytłumaczenia jak ma wyglądać interesująca nas fryzura. Dla niektórych, nie pomoże nawet najlepszy fryzjer w mieście. Dlaczego? ano dlatego że są zawsze niezadowoleni. Dlatego najlepszym (chyba) rozwiązaniem jest przekonać sie na własnej głowie, a nie słuchać innych tym bardziej że KONKURENCJA NIE ŚPI. A internet to najłatwiejszy sposób aby komuś dowalić.

#34 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:42

A ja wam powiem, że "dobry fryzjer" to pojęcie względne. Każdy ma inne wymagania, często to też kwestia odpowiedniego dogadania się, wytłumaczenia jak ma wyglądać interesująca nas fryzura. Dla niektórych, nie pomoże nawet najlepszy fryzjer w mieście. Dlaczego? ano dlatego że są zawsze niezadowoleni. Dlatego najlepszym (chyba) rozwiązaniem jest przekonać sie na własnej głowie, a nie słuchać innych tym bardziej że KONKURENCJA NIE ŚPI. A internet to najłatwiejszy sposób aby komuś dowalić.

witam dziewczyny bylam w salonie na radzyminskiej pastel musze powiedziec ze rewelacja bylam na upieciu u pani moniki fajna dziewczyna supcio upina fantazyjnie dobierze do calokrztaltu umowilam sie tez na kolor i strzyzenie mysle ze bede tez zadowolona upiecie naprawde ok

#35 ~martuska~

~martuska~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 06:36

hej dziewczyny bylam pierwszy raz w tym salonie pastelle polecila mi kolezanka bo tam chodzi musze przyznac ze ma racje co do profesjonalizmu dziewczyna robi szybko i rewelacyjnie zrobilam sobie fajny kolor jestem naprawde zadowolona polecam ta pania nazywa sie pani monika na wizyte czasem trzeba poczekac ale warto ja czekalam prawie tydzien

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 07:25

Ja polecam Salon "BARBARA" na ul. Sokólskiej 3A.
O tym, że tam jest dobry fryzjer i ma przystępne ceny niech świadczy fakt, że niemal zawsze jest kolejka.

#37 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 09:26

Jeżeli wiecie gdzie jest ul.Nowy świat to polecam wszystkim Viva studio i Maciusia fryzjera rewelka i w meskim i w damskim poza tym ciekawie było usiąśc do faceta o i jeszcze maja świetna kosmetyczkę

#38 ~Ara~

~Ara~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 14:25

Czy ktoś może mi poradzić, gdzie znajdę dobrego fryzjera w Białymstoku?

=========
Chodzi o fryzjera do jedzenia,fryzjera faceta,fryzjera do układania włosów, fryzjera do ścięcia włosów ?
pod nr 85 7464314 na ul. Zachodniej (niepozorna Pani wiek średni) ma wyobrażnię na włosy dłuższe, krótkie i b. krótkie. Robi fryzury z niczego i z obfitych włosów. Polecam.

#39 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 23:48

czytajac odpowiedzi na roznych forach o najlepszych fryzjerow, odnosze takie wrazenie, ze wiekszosc postow jest pisane przez panie pracujace w danym zakladzie fryzjerskim... ehhh... chcialabym zdjac kolor i pofarbowac na rudo, mam wlosy do lopatek, ale nie chce placic 200 zl!!! gdzie znajde cos kolo 100?

#40 ~loki~

~loki~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 12:07

za duzo pozytywnych opini o tym pastelle chyba naprawde same panie sobie robia opinie , darmowo reklamuja sie na forum -no kazdy sposob jest dobry!kiedys to tam byla dobra fryzjerka!najlepsza jest szefowa tego fryzjera-nosem malo sufitu nie zarysuje :)szukajcie innych zakladow pastelle to nie jest najlepszy fryzjer!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych