Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry fryzjer w Białymstoku?

452 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Eliza i Sylwia .~

~Eliza i Sylwia .~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 12:06

Witam jeśli ktoś poszukuję bliźniaczek Sylwi i Elizy kiedyś z salonu na ulicy Dubisa 10 salon Anna to otworzyłam salon fryzjerski Blizniaczki ul.Upalna 11 lok 3 pracuje z siosta wiec zapraszamy. Nr tel 512954716.

#442 ~Eliza i Sylwia .~

~Eliza i Sylwia .~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 12:07

Witam jeśli ktoś poszukuję bliźniaczek Sylwi i Elizy kiedyś z salonu na ulicy Dubisa 10 salon Anna to otworzyłam salon fryzjerski Blizniaczki ul.Upalna 11 lok 3 pracuje z siosta wiec zapraszamy. Nr tel 512954716.

#443 ~Pauljna~

~Pauljna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 14:00

Salon fryzjerski bliźniaczki Upalna 11/ 3 512 954 716

#444 ~Misialla~

~Misialla~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 19:43

Ja polecam już wspomnianą piękną i bestie, maja bardzo szeroką oferte, ja tam dla siebie zawsze coś znajdę. No i masaże, które są naprawę rewelacyjne! 

#445 ~marza~

~marza~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 08:51

nie wiem jak strzyżenie, ale modelowanie i czesanie totalna porażka, jak fryzjerka może wypuścić na ulice kogoś z fryzurą, która nawet jej samej sie nie podoba?
Tanio, ale fryzura była do ponownego czesania. Nie polecam

Ja nie polecam, mnie obstrzygła na starą  babę, obcięła bez umawiania za krótko, policzyła mało, ale wyglądałam okropnie

#446 ~Kim~

~Kim~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 15:22

Dopełnieniem dobrej fryzury będzie piękna, śniada cera. Zapraszamy do KM Studio na opalanie natryskowe całego ciała za 49 pln. Więcej na bialystok.sunnymist.pl

#447 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:33

PSYCHOLOGIA Martha Stout                                                                                                   Socjopaci są wśród nas. Po czym ich rozpoznasz?  Według badań 1 na 25 osób to socjopata-człowiek bez sumienia,gotowy zrobić wszystko,by osiągnąć cel.Socjopaci doskonale się maskują.Często cieszą się dobrą opinią i sympatią środowiska Kiedy jednak wchodzimy z nimi w bliższe relacje,szybko okazują się toksyczni,a spod ich wpływu ciężko się wyzwolić. Socjopata, czyli kto? Według biblii psychiatrii-„Diagnostycznego i statystycznego podręcznika zaburzeń umysłowych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego-rozpoznanie kliniczne „osobowości antyspołecznej" sugeruje występowanie u badanej osoby przynajmniej trzech spośród następujących siedmiu cech: (1) niezdolność do przestrzegania norm społecznych,(2) nieuczciwość,skłonność do manipulacji,(3) impulsywność,nieumiejętność planowania przyszłości,(4) drażliwość,agresja, (5)lekkomyślne nieposzanowanie bezpieczeństwa własnego i innych,(6)konsekwentna (ciągła) nieodpowiedzialność,(7) brak wyrzutów sumienia po zranieniu kogoś,znęcaniu się nad kimś lub okradzeniu kogoś. Innymi słowy,jeżeli u kogoś występują łącznie trzy "objawy" z wymienionej listy,psychiatrzy mogą rozpoznać u niego osobowość antyspołeczną.Otaczająca prawdziwego socjopatę aura lub charyzma sprawia, że początkowo wydaje się on bardziej czarujący lub interesujący niż większość zwykłych ludzi. Socjopaci są znani zwłaszcza z płytkich uczuć,z powierzchownej i przelotnej natury wszelkich przejawów rzekomo odczuwanej przez siebie serdeczności oraz z szokującej bezduszności. Nie ma w nich ani krzty empatii. Wszystkie te cechy wraz z listą "objawów" socjopatii sformułowaną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne stanowią behawioralne przejawy tego,co większość z nas uznaje za niepojęte zaburzenie psychiczne:brak bardzo istotnego siódmego zmysłu, czyli sumienia.

#448 ~dusdf~

~dusdf~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 15:56

To jakieś jaja na łyso boki mi ogoliła nie słuchając mnie co ja chce i tak po swojemu zrobią i jeszcze biorą 25zł to jakiś żart  za spie.... komuś włosów. Uwaga na nich nie liczą się z klientem idą na ilość nie na jakość szybko ogolić i następny  głowa do golenia . Uwaga na nich .

Ul. Sienkiewicza 6 uwaga!

#449 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:01

A ja zdecydowanie polecam Studio Fryzjerskie koło PMB Panią Edytę z ul poziomej 2a lokal 2 Zawsze od NIEJ wychodzę zadowolona i znajomym polecmam!!Za duży + , to niskie ceny jak na studecką kieszeń.A UWAGA TAM SĄ DWA ZAKŁADY - TO TEN Z BARDZO GUSTOWNYM WYSTROJEM WE W ODALI BLOKU

JA ZDECYDOWANIE ODRADZAM...
BEZNADZIEJNA I NISZCZY WŁOSY

#450 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:02

A ja zdecydowanie polecam Studio Fryzjerskie koło PMB Panią Edytę z ul poziomej 2a lokal 2 Zawsze od NIEJ wychodzę zadowolona i znajomym polecmam!!Za duży + , to niskie ceny jak na studecką kieszeń.A UWAGA TAM SĄ DWA ZAKŁADY - TO TEN Z BARDZO GUSTOWNYM WYSTROJEM WE W ODALI BLOKU

JA ZDECYDOWANIE ODRADZAM...
BEZNADZIEJNA I NISZCZY WŁOSY

#451 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 23:13

Sylwia Rudnicka nie umie ani strzyc włosów, ani ich farbować...niestety uległam pseudo pozytywnym opiniom (wystawianym zapewne przez samą p. Sylwię) i pokusiłam się o zmianę fryzury...masakra...po ratunek poszłam do tzw. osiedlowego, pierwszego lepszego fryzjera, który zapytał, czy się sama strzygłam...i ledwo mi wyrównał krzywizny cięć...kosztem oczywiście długości włosów...jak usłyszał, że Rudnicka strzygła, nie miał więcej pytań...odradzam! Strzeżcie się!!!P.S. Farbę na włosy nakłada chaotycznie, pomiędzy kieliszkiem wina, papierosem i rozmową telefoniczną...a efekt- do poprawy!!!

#452 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 09:03

Z tego co wiem można ich szukać na ul. Upalnej.

#453 ~Mała Mi~

~Mała Mi~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 02:04

~j.~
jestem z Białostoczku i możliwe że byłam w podobnej sytuacji co Ty: Fryzjerka z tamtego salonu przyjmuje przy ul. Zagumienna 52 czy 40 ale najprawdopodobniej jest to 52, jest chyba różowy baner Fryzjer, schodzi się schodkami do piwnicy i są drzwi do Saloniku Psiej urody po jednej stronie, a po drugiej przyjmuje właśnie ta pani. Jestem jej stała klientką, strzyże klientkę na stojąco i niestety maszynką. Jak się dowiedziałam niedawno z jednego filmiku profesjonalnej fryzjerki to jest amatorszczyzna i strzyżenie nożyczkami to trudna sztuka, ktorą fryzjer powinien opanować, strzyżenie maszynką niestety powoduje ponoć rozdwajanie się końcówek (ja tego nie zauważyłam) i jest pójściem na łatwiznę. Mimo to ja jestem zadowolona ze strzyżenia tej pani, na stojąco mi pasuje, cena jest niska, można się dogadać, tak jak napisałaś zetnie tyle ile się chce a nie 10 cm jak się chce 4 cm. Mam nadzieję że pomogłam bo też kiedyś szukałam, w tamtym salonie leżały wizytówki, które mimo prośby tamtej fryzjerki nie były przekazywane klientkom leżały gdzieś na parapecie. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych