Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry fryzjer w Białymstoku?

454 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 13:11

marta - ja byłam u Iwony Gutowskiej na ul. Chrobrego 16 (za Biedronka) i jestem zadowolona - tanio i solidnie, spróbuj i Ty:) więcej nic nie napiszę bo wyjdzie na to, że tam pracuję...:)

#42 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 18:04

a ja też byłam w Vivie na Nowym Świecie i podzielam opinie poprzedniczki o fryzjerze Maciusiu pierwsza klasa mam bardzo trudne włosy i do ścinania i do koloryzacji chłopak sobie poradził rewelacyjnie i zawsze da dobre rady jeżeli chodzi o pielęgnacje .Jedyny mankament tego salonu to brak szyldu ale jak juz się tam raz trafi to się pokocha to miejsce bo ma świetny klimat i daja late fantazja w gebie.

#43 ~zenobia~

~zenobia~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:12

panie w średnim wieku raczej wyobrazni juz nie maja wiec chyba z włosów łonowych

#44 ~DawnaKlientka~

~DawnaKlientka~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 18:08

A czy na Dubois istnieje jeszcze salon?

#45 ~Koda~

~Koda~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 12:43

Rejestracja tylko 1,22zł

Praca nie musi byc nudna! Slyszales kiedys o tym zeby zarabiac przez zabawe? Naucz sie laczyc przyjemne z pozytecznym. Za jedyna zlotowke! Ta jedna zlotoweczka daje nam mozliwosc zarobienia prawie 200 zlotych... za nic :) Link nie posiada wirusów, sama logowałam się z takiego linka. http://puzz.waw.pl/?p=PEzJvYrrmS0q

#46 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 20:00

również polecam Pana Maćka z Vivy ale również fajna jest Pani Marta, a najlepiej jest jak pracują w duecie, wtedy to dopiero jest rewelka!

#47 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 20:05

[quote name='dominika122AA' date='18 kwiecień 2010 - 16:13 ' timestamp='1271599987' post='161772']
WITAM POLECAM SALON NA UL RADZYMINSKIEJ 5LOK1 PASTELLE CHODZE TAM JUZ OD DLUZSZEGO CZASU I JESTEM ZADOWOLONA.ROBI MI ZAWSZE PANI MONIKA Z DLUGIMI WLOSAMI CIEMNYMI POLECAM I TO BARDZO
[/quot popieram kolezanke tez bylam e tym salonie jestem bardzo zadowolona mam fajny kolorek polecam wszystkim

#48 ~boo~

~boo~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 15:56

Czy ktoś może mi poradzić, gdzie znajdę dobrego fryzjera w Białymstoku?

mały salonik na Zielonych - Magnoliowa (najbliżej szkoły)

#49 ~cookie~

~cookie~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 17:27

zdecydowanie nie polecam salonu Viva na nowym swiecie. przeczytlam tu komentarze pozytywne, a pan Maciej zrobil mi takie g*owno na wlosach za wogole zaluje ze zaplacilam. musialam szybko isc do starego fryzjera zeby mnie ratowal... jak wyszlam od niego z salonu to ryczec mi sie tylko chcialo. poza tym, siedzac na fotelu co chwila czulam jakis smrod.

#50 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 16:32

czy ktoś zna Skarlet na TBSach

#51 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 16:36

No ja terz bym chciała wiedzieć mieszkam na tbsach i szukam dobrego fryzjera

#52 ~LoLa~

~LoLa~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 16:39

A czy w tej vivie pracuje Angelika taka ładna dziewczyna z długimi czarnymi włosami

#53 ~Karo0olcia~

~Karo0olcia~
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 23:19

Ta Barbie Angelika s-------a do stanów i całe szczęscie fryzjerka była ch8787wa polozyla ten salon i sie go pozbyla masakra bylam u niej i cale szczescie drugi raz do niej nie trafilam a jesli chodzi o Macieja to on i Marta to najlepsi fryzjerzy jakich znam skoro bylo tak zle to czemu od razu sie nie mowilo?? Polecam z całego serca ''Viva Studio''to jedyny godny polecenia salon.....

#54 ~monka~

~monka~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 16:45

to co ona takiego strasznego zrobiła, Angelika chyba nietylko pracowała jako fryzjerka ale i makijarzystka.

#55 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 16:49

Ta Barbie Angelika s-------a do stanów i całe szczęscie fryzjerka była ch8787wa polozyla ten salon i sie go pozbyla masakra bylam u niej i cale szczescie drugi raz do niej nie trafilam a jesli chodzi o Macieja to on i Marta to najlepsi fryzjerzy jakich znam skoro bylo tak zle to czemu od razu sie nie mowilo?? Polecam z całego serca ''Viva Studio''to jedyny godny polecenia salon.....

tą vive tak polecasz bo pewnie sama tam pracujesz.niejest wcale taka godna polecenia

#56 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 16:50

tą vive tak polecasz bo pewnie sama tam pracujesz.niejest wcale taka godna polecenia

#57 ~Aldona27~

~Aldona27~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 15:27

SALON FRYZJERSKI W LEGIONOWIE JAKI POLECACIE?

Jedyny salon jaki moge polecic w legionowie i nie bac sie ze cos skrzania lub zrobia nie tak to tylko i wylącznie MODERN LOOK na słowackiego 37 obok zus i pogotowia. Rewelacyjni fryzjerzy , super kosmetyki i podejscie do klienta za moja farbe zaplacilam 140 zl ale mam dlugie wlosy. Kolor był boski , czesanie szok gratis dodatkowo gratis dostalam odzywki i jedwab POLECAM ICH W 100% maja strone www.salonmodernlook.pl

#58 ~IKA~

~IKA~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 09:53

Witam
a może na antoniuku też jest jakiś dobry fryzjer?? czy ktoś coś wie na ten temat?? pozdrawiam

#59 ~Żancia~

~Żancia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 15:59

mama pasemka blad ale chcem cale wlosy se pomalowac i niewiem gdzie znajde dobra fryzjerke z ktorej bede zadowolona moze ktoras z was ma platynowy bląd i jest zadowolona ze swojej fryzjerki?? porosze o odp

#60 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 21:36

byłam dzisiaj w PASTELLE (po raz pierwszy) trafilam do pani moniki ZADOWOLONA to malo powiedziane!!!!!!!
naprawde jestem zachwycona POLECAM!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych