Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kupić dobry pellet?

pellet dowóz

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 08:21

Jak w temacie gdzie można kupić dobry pellet , wysokiej kaloryczności oraz co nie mniej ważne w moim przypadku z dowozem.

#2 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 18:55

Jak w temacie gdzie można kupić dobry pellet , wysokiej kaloryczności oraz co nie mniej ważne w moim przypadku z dowozem.

Zapraszam serdecznie na stronę epellety.pl gdzie można zakupić certyfikowany pellet firmy Stelmet - Olim oraz Lava.

Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

#3 ~Artyr~

~Artyr~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:56

Zapraszam serdecznie na stronę epellety.pl gdzie można zakupić certyfikowany pellet firmy Stelmet - Olim oraz Lava.

Andrzej Wysocki

Dziękuję za informację. Interesuje mnie jeszcze , jaka kaloryczność ma pellet Waszej firmy?

#4 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 18:14

Artyr, oba nasze pellety są podobne do siebie. Mają one zbliżoną kaloryczność, między 16,5-19,0 MJ/kg.

Andrzej Wysocki

#5 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 12:50

z tego co wiem to nie ma na rynku pelletu o większej kaloryczności dlatego właśnie Olimp i Lava są najlepszą ofertą.

#6 ~Finkary~

~Finkary~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 19:26

Czy zamawianie pellety ze sklepu internetowego to dobry pomysł? zamawia ktos?

#7 ~Tonder~

~Tonder~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 09:37

Zamawiam na elellety.pl. Po opłaceniu do 4 dni mam go już na podwórku. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

#8 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 16:47

Artyr, oba nasze pellety są podobne do siebie. Mają one zbliżoną kaloryczność, między 16,5-19,0 MJ/kg.

Andrzej Wysocki

Dziękuję za odpowiedź. Jednym słowem można brać ten który jest na stanie.

#9 ziarenko83

ziarenko83

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2017 - 18:56

Polecam pellet Olimp. Używam od wielu lat i jest dobrze:) Cena jest nieco wyższa niż inne pellety, ale jakość zdecydownie da się zauważyć. Polecam zerkać też do ich sklepu internetowego epellety, bo teraz po sezonie mogą mieć jakie wyprzedaże na pelet.

#10 ~alek22~

~alek22~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:53

i zapewne w tym sezonie grzewczym na topie będzie pellet z firmy Stelmet ponieważ dostęp jest do niego coraz lepszy do tego jakość

#11 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 15:42

Zgadzam się stelmet udostępnił kupno pelletu prze sklep internetowy. Dla mnie jest to duża wygodne.

#12 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 09:38

Popieram bo też z tej opcji korzystam. Adres epellety.pl to właściwa droga na kupienie dobrej jakości pelletu za uczciwą kasę.

#13 ~Jankun~

~Jankun~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 08:35

Jaka minimalna ilość do kupienia przez tą stronę?

#14 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 18:58

Jaka minimalna ilość do kupienia przez tą stronę?

Witam! W sklepie internetowym epellety.pl minimalne zamówienie pelletu to 1 paleta - 975 kg (pelletu Olimp lub Lava). Zachęcam do zakupów - dostawa pelletu jest wliczona w cenę zakupu.

Andrzej Wysocki

#15 ~marko~

~marko~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 18:25

no dobry pomysł skoro pellet można kupić bezpośrednio od producenta wtedy mamy pewność że jest to oryginalny produkt który spełnia wszystkie normy.

#16 Olekk

Olekk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 10:55

Pewnie! Ja zamawiam już drugi sezon. Kupuję na stronie świat opału. Jak dla mnie super. Wybiorę sobie taki produkt jaki chce. Tańszy lub droższy ,z certyfikatem czy bez. Sam wybieram sposób płatności. Nawet można sobie kuriera wybrać. No i produkty mają dobre. Polecam 

Użytkownik Olekk edytował ten post 02 listopad 2017 - 11:12

#17 ~Aniela~

~Aniela~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 13:34

Witam,tak zamawiam ze sklepu internetowego SwiatOpalu.pl i jestem bardzo zadowolona, warto zajrzeć, mają sporo pelletu  - polecam tę platformę z cystym sumieniem. Pozrawiam serdecznie

#18 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 12:37

dobra sprawa z tym zamawianiem pelletu przez neta ponieważ śmiało można zamawiać pellet sukcesywnie a nie gromadzić go w garażu.

#19 biszkopcik

biszkopcik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 20:03

Ja od jakiegoś czasu zamawiam bezpośrednio u producenta, w sklepie internetowym www.epellety.pl. Wcześniej zamawiałam w składzie opału w mieście, ale u producenta koniec końców wychodziło taniej. Używam pelletu Olimp od 8 lat. To dobry pellet, ale nie jest najtańszy (ale najdroższy też nie:D). Mogę go z czystym sercem polecić :)

#20 ~horacy~

~horacy~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 15:37

poszukaj w tym serwisie Giełda Kotłów.pl ja tam wyszukałem dostawcę nie dośc , ze z dobrymi cenami to i w mojej okolicy. Tam się ogłaszają sprzedawcy, producenci i opału i piecy, kotłów, czy kominków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych