Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Gdzie kupię taniego laptopa

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mirlina~

~mirlina~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 12:00

Na studia. Tak do 1500 zł.I czy jest gdzieś możliwość brania na lapka rat? 

#2 ~bretka39~

~bretka39~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 13:20

Tak ale jeśli bierzesz na raty musisz mieć jakieś dochody. No chyba,że rodzice mogą wziąć dla Ciebie na raty. Obecnie jedyne darmowe raty 0% są w sklepie rtv Euro agd. Nie wymagaja tam ubezpieczenia. Oczywiście będą Ci je proponowalli ale to do Ciebie należy to czy je weźmiesz czy nie. Nie masz takiego obowiązku. Kupowałam tam jakiś czas temu lapka dla siebie i jestem zadowolona.Mają dobre ceny, obsługa również ok bo doradzili mi co wybrać ale to chyba zależy już od danego sklepu.

#3 DawidPotul

DawidPotul

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 maj 2016 - 08:42

Laptop za 1500 zł w sumie na studia wystarczy. Zależy też co studiujesz, jak informatykę czy grafikę to do tego przeznaczone laptopy zaczynają się od 3500 zł.

#4 adamoff

adamoff

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 22:02

Ja mogę Ci polecić zakupy na raty przez allegro, tylko sklep musi mieć opcję wzięcia rat na produkt ( jest zielony napis pod ceną). Musisz mieć dochody na konto i dzięki temu weryfikują Twoją zdolność do kredytu.

#5 ~tomek393~

~tomek393~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 06:53

Aukcje to trochę śliski temat. Sam znam wiele osób, które zostały oszukane. Mi na szczęscie nigdy sie to nie zdarzyło ale staram sie kupować sprzęt raczej w sklepach niż na alle-drogo ;)

Podobnie jak osoba powyżej polecam rtv Euro agd. Kupowałem tam nie laptopa ale telefon na raty. Załatwienie rat szybkie, faktycznie sa to raty 0%. Ceny sprzętu nie są tam wysokie ale w sumie nie ma sie co dziwić bo jest to duży sklep tak weic mają tam sporą sprzedaż i mogą sobie pozwolić na niższe marże. 

#6 ferdek120

ferdek120

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:52

ja dość tanio kupiłem w mediamarkt - nie reklamuję tego sklepu tylko informuję :) po prostu porównałem wybrany model we wszystkich znanych sieciówkach i tam wyszło najtaniej i to o jakieś 300 stówki. A więc polecam zrobić research! 

#7 marcinstopa

marcinstopa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:05

Poszukaj na olx, trochę cierpliwości w szukaniu a znajdzie dobrego laptopa w cenie jak ciebie interesuje.

#8 jaskna67

jaskna67

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 14:08

Poszukaj laptopa z mało znanej firmy, zawsze są tańsze :)

#9 ~dorian~

~dorian~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:42

Też kupowalem w rtv Euro agd. 
Pamiętam,ze były czasy kiedy zdecydowanie korzystniejsze ceny na komputery miały mniejsze sklepy ze sprzętem. Aktualnie jest zupełnie inaczej i jeśli chce się zaoszczędzić to warto jest poszperać własnie w takich sieciówkach. Opcja rat jest dodatkowym plusem. 
Polecam natomiast uważać na laptopy powystawowe, których jest sporo obecnie na allegro. Taki laptopy stały cały czas na wystawie i działały. Każdy je dotykał tak wiec nie mogą być w dobrym stanie.

#10 wawrzyn

wawrzyn

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2016 - 15:41

Za 1500 złotych bez problemu kupisz niezły sprzęt! Oczywiście, tak jak powiedzieli przedmówcy, to zależy, co będziesz studiował/studiujesz. :)

#11 Marosław

Marosław

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 07 październik 2016 - 10:09

W niektórych sklepach/serwisach sprzedają też laptopy po leasingowe, ceny wydają się przystępne.

#12 Marosław

Marosław

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 10 październik 2016 - 12:13

Poszukaj na olx, ale lepiej zobacz osobiście zanim dokonasz zakupu.

#13 xAleksAx

xAleksAx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 14:56

Za tę kwotę kupisz dobry sprzęt dla studenta np. w sklepie Morele. Ja tam kupowałam, a cenię ten sklep ze względu na obsługę, która nie pozostała  obojętna wobec moich potrzeb. Profesjonalnie doradzono mi sprzęt, który spełnia swoje zadanie w dziedzinie, którą się zajmuję.

#14 brex

brex

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 12:08

na allegro kupisz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych