Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najlepiej kupić w internecie ekogroszek?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 08:37

Zaczynam wątek bo intereseuje mnie gdzie można kupić dobry ekogroszek. Gdzie najlepiej zamówić go w internecie? nie mam czasu chodzic po składach. Wygodniej mi poklikać, wyszukać , zamówic, przelać pieniądze na konto i tylko czekac na przyjazd palet. W internecie wszyscy wszystko swoje chwalą . A chciałbym prawdziwych opinii jak to w praktyce u Was wygląda?? :)  ;) Pozdrawiam :D

#2 ~Zambrowiak~

~Zambrowiak~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 15:52

Mogę ci z czystym sercem polecić nowy sklep stabek.pl - STABEK jest naprawdę solidnym węglem, kaloryczność może nie powala, ale daje sporo ciepła, nie spieka się i jest SUCHY.

#3 ~Dosten~

~Dosten~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:03

Zdecydowanie pw-d.pl - świetny sklep. Ja u nich kupowałem w tamtym roku ekogroszek (ekoprometeusz) i bylem mega zadowolony.Ceny mają bardziej ok no i co najważniejsze - jakość ekogroszku po prostu rewelacja 

#4 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:00

Mogę ci z czystym sercem polecić nowy sklep stabek.pl - STABEK jest naprawdę solidnym węglem, kaloryczność może nie powala, ale daje sporo ciepła, nie spieka się i jest SUCHY.

Potwierdzam. Stabek trzyma poziom cały czas. Ja pale od zeszłego roku nim i też jestem zadowolony. Na początku musiałem skorygować ustawienia pieca i teraz pali się idealnie, a kaloryczność spokojnie wystarcza d ogrzania domu a teraz wiosna tylko wody. Również polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych