Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie najtańsze kredyt gotówkowy online

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pokader~

~pokader~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 11:03

Do którego banku powinienem się wybrać, po najtańszy kredyt gotówkowy?

Na jakie warunki mogę liczyć? Jakie macie doświadczenia? Czy jest sens iść do pośrednika, czy jednak szukać samodzielnie?

#2 ~karolczak~

~karolczak~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 11:11

Całkowicie online na spokojnie dostaniesz kredyt w Inbanku, tak więc bez obaw. I tam wcale nie dają tylko starym klientom online - każdy może dostać. Przynajmniej w momencie kiedy robiliśmy porównania, oni mieli zdecydowanie najniższe RRSO. Zatem naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Poszukaj sobie aktualnych porównań.

#3 ~pokader~

~pokader~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 11:18

Oni naprawdę mają tak dobre warunki? Przyznam, że nazwa tego banku jest dla mnie całkowicie anonimowa. I z czego wynikają aż takie różnice w kosztach? To dosyć dziwne, że większe banki ich nie wyprzedziły z ofertą. Bo jak rozumiem - to maly bank?

#4 ~patkara~

~patkara~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 11:52

Brałam kredyt w Inbanku w październiku - mieli zdecydowanie najtańszy kredyt. Czy kredyt może być tani? Zawsze musi się wiązać z pewnym kosztem, a jaki to będzie konkretnie koszt, to zależy od parametrów kredytów. Kiedy my robiliśmy kalkulację, to nikt nie miał taniej.

#5 ~mikaro~

~mikaro~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 11:50

Inbank ma dobre warunki kredytowe. Zresztą - jaki problem porównać to na podstawie RRSO? Żaden... Macie rankingi, ale też macie oficjalne oferty, sami możecie porównać, gdzie na pewno jest najtaniej. Ale ogólnie teraz kredyty patrząc na poprzednie lata są naprawdę atrakcyjne pod względem kosztowym. Wiele się zmieniło zdecydowanie na plus. 

#6 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 17:20

Wziąłem kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Prowizja banku zależy od ilości rat więc nie przesadzałem ale wybrałem taką ilość żeby bez zbytniej napinki spłacić.

#7 ~dande~

~dande~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 20:51

Fajny kredyt ma bank Raiffeisen. Jest to kredyt gotówkowy bez odsetek a prowizja banku zależy od ilości rat.

#8 ~Arkadiusz z Bancovo~

~Arkadiusz z Bancovo~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:11

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać jedynie z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony

#9 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 21:00

Ja szukam miejsca, gdzie dość szybko dostanę niewielką pożyczkę. Ktoś z Was brał taką w Wonga? Jak to wygląda?

#10 ~majja669~

~majja669~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 13:08

Teraz w AASA POLSKA mają niezłą ofertę, możliwość również kredytów wypłacanych czekiem GIRO co się ceni w dzisiejszych czasach..

#11 ~prosti~

~prosti~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:00

A proszę powiedzieć, jak długo czeka się w Wonga na przyznanie gotówki? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych