Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ginekologia estetyczna

ginekologia estetyczna Biały

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 AgatkaPuchatka

AgatkaPuchatka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:13

Witam

Czy któraś z Was może polecić mi jaką klinike gdzie mają dobrego lekarza zajmującego sie ginekologią estetyczną?

#2 ~Edzia~

~Edzia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:23

Moje dwie znajome poddały się zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej w Centum Elite w Warszawie.Bardzo sobie chwalą.

#3 ~samri~

~samri~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 07:04

Ja byłam w medicover w Warszawie, teraz  mają do końca maja bezpłatne konsultacje, Według mnie to najlepszy i najbardziej profesjonalny szpital zajmujący  się ginekologią estetyczną

#4 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 20:21

Polecam dr Urszulę Brumer lub dr Jolantę Przybylską z kliniki Medycyna Młodości w Warszawie. Obie są nie dość, że profesjonalne, to jeszcze bardzo miłe. Podczas konsultacji tłumaczą jak wygląda zabieg, omawiają różne rozwiązania i doradzają, co w danym przypadku zrobić. Nie bałam się iść do dr Brumer na zabieg

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 18:53

Polecam ci Centrum Elite w Warszawie.Sama poddałam sie tam zabiegowi laserem MonaLisa Touch i jestem zadowolona z efektów.

#6 ~szewojka~

~szewojka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 07:40

Centrum laseroterapii jest dobrym wyborem, znanm już kilka kobiet które korzystały z tego lasera i wróciły zadowolone. Sama rozważam zgłosić się na zabieg skoro jest możliwoć poprawy kobiecości 

#7 ~majka77~

~majka77~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 07:37

Polecam sprawdzić gabinet jaki prowadzi Piotr Klimczak przy Częstochowskiej w Opolu, specjalizuje się bowiem jako lekarz w bezinwazyjnych zabiegach okolic intymnych u kobiety przy wykorzystywaniu sprzętu stosującego radiofrekwencje. To innowacyjna jak na nasz rynek propozycja, ale wydaje się, że warto będzie na nią zwrócić uwagę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych