Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anb~

~anb~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2015 - 03:25

No tak , a co soltys ma powiedziec ze to prawda?  Czesto przyjezdzam do Zubek z dziecmi i nie raz widzialam psy soltysa biegajace po wsi. Moze one nie sa grozne dla wlascieciela ale obcy musza uciekac przed nimi. Ja zawsze sie boje ze cos zlego sie stanie bo wrecz temu co mowi soltys to wcale nie sa takie podworkowe kundle. I prawda tez jest ze zagryzly innego psa. Ale wiadomo kto soltysowi podskoczy? Nie sprzeda piwa na kreske jak sie obrazi i jak potem zyc. 

#2 ~wczasowicz~

~wczasowicz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 17:29

mnie jakos nie pogonily mimo ze kilka razy spotkalem sie z nimi a zwlaszcza z Wackiem to imie pieska choc chce dodac ze bylem z mom najlepszym kolega Wieskiem pozdrawiam wszystkich mieszkancow Zubek do zobaczeniaw lipcu2016 roku

#3 ~hurten~

~hurten~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 21:13

Jak pogryzie to bedzie za pozno na - a nie mowilem.

Pies powinnien byc uwiazany lub na smyczy. Soltys powinnien to wiedziec i dawac innym przyklad and nie glupio sie usmiechac i tlumaczyc ze te pieski takie niewinne. 

Malo jest wypadkow gdzie pies pogryzie dziecko lub dorosla osobe? Trzeba czekac na tragedie wtedy wszyscy sie obudza lacznie z radnym ktory tez ma to w tylku. 

Bardzo lubie Zubki i mieszkancow- nie przyjezdzam czesto ale wiem o ktore "pieski" chodzi i uwazam ze nie powinny biegac po wsi.

Pozdrowienia z Belgii.

#4 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:07

Soltys zostal demokratycznie wybrany wiec moze robic jak chce. 

I jesli uznal ze jego psy sa najwazniejsze to tak musi byc.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zubki, Soltys, Psy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych