Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:06

A lokalna gazetka po raz kolejny dokonuje przekłamań – rodzi się pytanie czy jest to niewiedza autora artykułu (brak elementarnej wiedzy z zakresu prawa i administracji), czy celowe działanie:

  1. Radna z tego co wiem już dawno dostała te pieniądze, więc powiedzenie w tytule, cyt. „Bibliotekarka ma dostać 34 tys. zł” jest bujdą. Czy w takim razie Pani z biblioteki po raz drugi ma dostać odszkodowanie za to samo ?

  2. Z tego co wiem tylko sąd pierwszej instancji rozpatrywał tzw. „molestowanie pracownicze”, czyli tzw. między innymi rażące nierówne traktowanie pracownika. Skończyło się więc na I instancji, a II instancji nie było – kolejne przekłamanie.

  3. Uchwał samorządu terytorialnego nie skarży się do Sądu Pracy, a jedynie do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych względem miejsca. W tej sprawie WSA w Białymstoku swoim prawomocnym i ostatecznym wyrokiem z tego co wiem stwierdził nieważność uchwały gminy Narew w przedmiocie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radną – no i mamy trzecie przekłamanie.

 

Trzy przekłamania w tak króciutkim artykuliku, podejrzewam, że pisanym na kolanie (gdyż po jego przeczytaniu wniosek dla zdrowo myślących ludzi nasuwa się sam) świadczy albo o kompletnej niewiedzy dziennikarza, tj. autora artykułu, albo o zamierzonym jego działaniu. Najlepiej niech każdy to sam oceni.  

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych