Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~laik~

~laik~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 15:02

Bierny, mierny, ale wierny. Nic dodać nic ująć.

#2 ~Spartan~

~Spartan~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 16:21

Oby to była "Dobra zmiana". Ex komediant zrobił wszystko co najgorsze dla f-szy z granicy,ten właśnie jest z granicy i zobaczymy, może dostrzeże problemy jakie dokuczają na samym dole a to właśnie tam powinno być jak w zegarku...oby

#3 ~Alikowa~

~Alikowa~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:09

Nowy Wasal Klęczący na usługach okupanta.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 03:35

Za 3 lata kolejna uroczystość i kolejny komendant, potem po 3 latach znów koleiny, i tak dalej, i tak dalej. Jak w Policji. Na wysoką emeryturkę jeden, na wysoką emeryturkę drugi. Służby MSW to fabryka szybkich, wysokich emerytur.

#5 ~tico~

~tico~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 22:23

Trochę będzie miał do posprzątania po tamtej władzy która zamiatała wszystko pod dywan myślę ze pan z granicy tego nie będzie robił i będzie szanował zwykłych f-szy którzy są na pierwszej linii frontu

#6 ~Elzbieta~

~Elzbieta~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 15:06

Ja mam nadzieje ze nowy Komendat zrobi wrescie porzadek, bo jak do tej pory (moze nieswiadomy) robi nie tak, a zastepca robi okropne rzeczy ja bardzo prosze Komendanta aby przyjzal sie swojemu zastepcy, bo to jest najgorszy czlowiek.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 15:09

Trochę będzie miał do posprzątania po tamtej władzy która zamiatała wszystko pod dywan myślę ze pan z granicy tego nie będzie robił i będzie szanował zwykłych f-szy którzy są na pierwszej linii frontu

Miejmy nadzieje ze to zrobi, ale trzeba byc odwaznym i mowic prawde, powinien obserwowac swojego zastepce, bydlaka strasznego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SG, Białystok, Andrzej, zmiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych