Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

101 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~krystek~

~krystek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:35

niestety muszę Pana zmartwić, jestem na macierzyńskim, jestem świadomą osobą, wiedzącą czego chcę dla siebie i swojej rodziny:) ale się uśmiałam, a siedzę bo mam czas wolny.

mika jak możemy sie skontaktować?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:37

a ty szczep jełopie, rób ze swoich dzieci króliki doświadczalne a nóz widelec się uda a jak nie to machniesz sobie następne,prawda?

ty się nie musisz martwić bo z robakiem to na ryby, to jest twój kompleks ,trafiłem,prawda? kompleks mini wacka potrafi się rzucić na dekiel, tak czy siak współczuję ci stary musisz bardzo cierpieć :( :D zrób sobie na niego moherowy czapraczek co by maleństwo nie zmarzło, albo nie ! nie moherowy bo ci się biedaczku znów skojarzy z wiarą, udziergaj sobie z owczej wełny, tylko dobrze w Persilu wypłukaj co by cię w wacusia niedrapało :lol:

#43 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:39

Spadaj zboczylasie ! mam dziecko i męża !

#44 krystek82

krystek82

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:40

chory katolicki kraj. Dobranoc

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:41

i wyrywa babki na szczepionki, to taki nowy trend :lol:

#46 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:42

Ze strony zwolenników szczepień nie widzę ani jednego dobrego powodu dlaczego szczepią i który sprawiłby, że miałabym choćby malutki sprzeciw dla nieszczepiących, więc daję małe zadanie- kto ma w rodzinie osoby urodzone w latach 50 tych niech zadają pytanie -na co byli oni szczepieni i porównają zdrowie tychże osób i swoje. dziękuję, dobranoc. pozdrawiam tych co kochają swoje maluchy i dlatego szukają!

#47 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:44

to zalezy w jakim celu?
chcesz mnie zglosic do sanepidu?
maja juz moje oswiadczenie:)

#48 ~mmika~

~mmika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:45

to zalezy w jakim celu?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

chory katolicki kraj. Dobranoc

Łowy nie wyszły? :Di rejestracja w przyspieszonym tempie poszła na marne ,o jak mi przykro :lol: idz się przywitaj się z Gienią Rączkowską :lol:

#50 ~mika~

~mika~
  • Goście

idz dziecko spac

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:48

to zalezy w jakim celu?

a jak myslisz w jakim celu?
trzymaj się kobieto z daleka od tego oszołoma, gołym okiem widać ze facet ma nierówno pod sufitem, te jego wyzwiska od katoli w temacie który nic a nic nie ma z tym wspólnego

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:50

idz dziecko spac

Nie podszywaj się, to ja podpisuję się nickiem Mika.Dobranoc

#53 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:51

a jak myslisz w jakim celu?
trzymaj się kobieto z daleka od tego oszołoma, gołym okiem widać ze facet ma nierówno pod sufitem, te jego wyzwiska od katoli w temacie który nic a nic nie ma z tym wspólnego

bardzo brzydko sie za kogos podszywac, mysle ze nie wypada zachowywac sie tak gowniarsko.nie widze godnego przeciwnika do dyskusji ide spac a jaby chcial ktos popisac to prosze o posta na stop nop na fb to znajde i sie odezwe

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:52

No i mamy LOVE STORY :lol:
farmaceutka w stanie spoczynku i psychol z manią prześladowczo-religijną z wackiem w stanie spoczynku B)

#55 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:53

Nie podszywaj się, to ja podpisuję się nickiem Mika.Dobranoc

i z tylu nikow akurat taki zeby zmylic. glupota i tepota...to szczepionki czy tak z urodzenia?

#56 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:55

No i mamy LOVE STORY :lol:
farmaceutka w stanie spoczynku i psychol z manią prześladowczo-religijną z wackiem w stanie spoczynku B)

jednak widze ze szczepionki. szkoda mojego czasu...

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:55

bardzo brzydko sie za kogos podszywac, mysle ze nie wypada zachowywac sie tak gowniarsko.nie widze godnego przeciwnika do dyskusji ide spac a jaby chcial ktos popisac to prosze o posta na stop nop na fb to znajde i sie odezwe

poczekaj niech się ino twój stary dowie to wybije ci z głowy facebookowe romanse ^_^ właduje ci w dopencję całe opakowanie szczepionek :lol:

#58 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:57

poczekaj niech się ino twój stary dowie to wybije ci z głowy facebookowe romanse ^_^ właduje ci w dopencję całe opakowanie szczepionek :lol:

głupota bije od Ciebie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:58

i z tylu nikow akurat taki zeby zmylic. glupota i tepota...to szczepionki czy tak z urodzenia?

dziecko nie podszywaj się, nawet po twoim słownictwie widać żeś dzieciak, jestem przeciwniczką szczepionek co nie oznacza ze musze odrazu kontaktować się z jakimś typem z internetu

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 01:01

dziecko małe, mąż rogacz w domu a taka juz wrażeń w sieci szuka i to po nocy , ech te baby to tylko lać i patrzeć czy równo puchnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych