Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Halloween Mońki

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:57

Wszystkiego najlepszego Wszystkim z okazji jutrzejszego Halloween, dzieciom dużo cukierków i fajnej zabawy!

#2 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 20:34

Wszystkiego najlepszego Wszystkim z okazji jutrzejszego Halloween, dzieciom dużo cukierków i fajnej zabawy!

W Polsce mamy polskie obyczaje np. 6 grudnia Św. Mikołaja- obdarowtwanie się drobnymi prezencikami, bo prezent pod choinkę to gwiadka.

#3 ~niecierpięcierpieć~

~niecierpięcierpieć~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 21:19

Rodzice, pilnujcie swoich pociech. W tym roku nie będę wyrozumiały! Jeśli zamykam bramkę na klucz, to coś oznacza. Jeśli dzieciaki przejdą przez zamkniętą furtkę, wezwę policję.

#4 ~Polak Katolik~

~Polak Katolik~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 21:27

LUDZIE UWAŻAJCIE! Zamknijcie się jutro wszyscy w domach! SZATANIŚCI z Moniek będą krążyć po mieście! I jeszcze nawet dzieci biorą w tym udział!!!111

#5 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 10:34

LUDZIE UWAŻAJCIE! Zamknijcie się jutro wszyscy w domach! SZATANIŚCI z Moniek będą krążyć po mieście! I jeszcze nawet dzieci biorą w tym udział!!!111

Wczoraj wieczorem jeden SZATANISTA nosił po domach (świętując Halloween) ulotki wyborcze kandydata Zabielskiego. Nie dałam mu cukierka więc zapaskudził mi klamkę.

#6 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:40

Był Rydzyk byli Pismaki było poparcie tych i tamtych a Jarka i Matiego poparcie będzie ? 

#7 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:42

Był Rydzyk byli Pismaki było poparcie tych i tamtych a Jarka i Matiego poparcie będzie ? 

Wystarczy że Czarek z Mirkiem coś napiszą jeden na fejsie a drugi u Krzysia w gazecie :)

#8 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 11:59

Pocałowałam Ojca Tadeusza w rękę. Jagby słońce zaświeciło bardziej słonecznie i takie ciepło się zrobiło po całym ciele.

#9 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 13:56

Już widziałam dzisiaj wampira i jakiegoś szatana, ludzie wstydu nie macie, żeby obchodzić satanistyczne święta???!!!!!!!!! ksiądz wyraźnie mówił, że kto katolik, ten unika haloween!!! mamy nasze prawdziwe BOŻE A NIE SZATAŃSKIE Święto 1 listopada!!!! mogłam wziąć wodę z cudownego źródełka i pokropić te osoby, ale TRZEBA modlić się o ich NAWRÓCENIE!!!! 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 14:13

Pocałowałam Ojca Tadeusza w rękę. Jagby słońce zaświeciło bardziej słonecznie i takie ciepło się zrobiło po całym ciele.

Może pampers przecieka?

#11 ~Włodzimierz~

~Włodzimierz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 14:27

ja się przebiorę za smardzyka kasa popłynie co nie miara

#12 ~Samanta~

~Samanta~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 15:11

A ja bym się przebrała za księdza pedofila, tylko nikt nie chce wypożyczyć stroju.

#13 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 15:27

A ja się przebiorę za transparent z napisem KONSTYTUCJA

#14 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 16:42

Już widziałam dzisiaj wampira i jakiegoś szatana, ludzie wstydu nie macie, żeby obchodzić satanistyczne święta???!!!!!!!!! ksiądz wyraźnie mówił, że kto katolik, ten unika haloween!!! mamy nasze prawdziwe BOŻE A NIE SZATAŃSKIE Święto 1 listopada!!!! mogłam wziąć wodę z cudownego źródełka i pokropić te osoby, ale TRZEBA modlić się o ich NAWRÓCENIE!!!! 

Basiu tez widziałam, chodzą ubrani na czarno, cos okropnego, jakby szli na pogrzeb a trzeba RADOWAĆ SIĘ bo  Pan Jezus ZMARTYCHWSTAŁ i otworzył nam NIEBO!!! co dzieje się  z tą młodzieżą, nie maja szacunku dla pana Boga, ale to działa SZATAN!!!

#15 ~kościelny z Rybak~

~kościelny z Rybak~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 17:19

Basiu tez widziałam, chodzą ubrani na czarno, cos okropnego, jakby szli na pogrzeb a trzeba RADOWAĆ SIĘ bo  Pan Jezus ZMARTYCHWSTAŁ i otworzył nam NIEBO!!! co dzieje się  z tą młodzieżą, nie maja szacunku dla pana Boga, ale to działa SZATAN!!!

Szatan Bogu jest potrzebny, jak PO - PiSowi, jak Karwowski - Zabielskiemu. No bo gdyby było inaczej, to na kogo mieliby zwalić winy za całe zło?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 17:37

Do Moniek zawitał Szatan i zastępy demonów piekielnych....Trzeba zło nazywać po imieniu.Nie lękajcie się!

#17 ~suwerenka~

~suwerenka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 17:40

Moje dzieci przebrały się za Zabielskiego i Rydzyka.

#18 ~Wpisz swoje imę~

~Wpisz swoje imę~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:06

Do Moniek zawitał Szatan i zastępy demonów piekielnych....Trzeba zło nazywać po imieniu.Nie lękajcie się!

Prawda! Mońki to najbardziej przeklęte miasto we wszystkich internetach!

#19 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:21

Przed chwilą było u mnie 3 ministrantów przebranych za śmierć, księdza i kościelnego. Fajnie młodzież to zainscenizowała i bardzo mi się podobało.

#20 ~Diablica six six six~

~Diablica six six six~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:32

A ja lubię Szatana i chciałabym uprawiać z nim seks i co teraz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych