Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ANDRZEW~

~ANDRZEW~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 17:17

wypi...ac manifestować do Jarka domu. JA WIEM KIM BYŁ TEN "BOHATER ZA DYCHE"

MORDERCA MOICH BRACI!!!

WYNOCHA DO JARKA -BLUŻNIERCY

#2 ~Wołkowycki agent gestapo~

~Wołkowycki agent gestapo~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 18:02

Resortowe dzieci morderców Polaków, których wydawali w łapy gestapo i nkwd nie chcą czcić tych, których mordowali, a rodziny prześladowali.

Sprawa sowieckiego agenta Wołkowyckiego jako patrona szkoły od wielu lat budzi sporo kontrowersji, mimo to ani miejscowi radni, ani dyrekcja szkoły w Narewce niewiele się tym przejmują… Pewnie dlatego, że oprócz miejscowych Białorusinów mają za sobą silne na tym terenie SLD. Gmina Narewka to teren, gdzie mocną pozycję ma senator Włodzimierz Cimoszewicz z województwa podlaskiego. Jak wiadomo, ojciec Cimoszewicza był funkcjonariuszem stworzonej na rozkaz Stalina bestialskiej i zbrodniczej Informacji Wojskowej w tzw. LWP, której Polacy często bali się bardziej niż zbrodniarzy z UB.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 18:10

MORDERCA MOICH BRACI!!!

Pomódl się do Stalina i Bandery - waszych sowieckich bohaterów i wynocha do Rosji!!!

#4 ~Tourist 2200~

~Tourist 2200~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 18:20

Pomódl się do Stalina i Bandery - waszych sowieckich bohaterów i wynocha do Rosji!!!

Hajnouka eto nasza ziemlia. A wy innostrańcy iditie w kibieni matieri. Wot szto.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 18:35

Kto glosowal na PiS ten teraz ma faszystow w Hajnówce.  

#6 ~DudaNiezłomna~

~DudaNiezłomna~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 20:05

Powinni biegać pod MON-em z napisem: Zakaz pedałowania. A czy przewiduję pokaz okradania chłopów z połci słoniny i kożuchów? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:29

Hajnouka eto nasza ziemlia. A wy innostrańcy iditie w kibieni matieri. Wot szto.

używasz języka naszych okupantów , nie masz wstydu ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 12:26

Bohater mjr Bury zabił słusznie 70 białoruskich kolaborantow UB, a lewaccy zbrodniarze sowieccy (zydokomuna, białoruska komuna ),niemieccy, ukraińscy, litewscy wymordowali ponad 4 miliony niewinnych Polaków, w tym polskie dzieci! !resortowe dzieci tow. Zandberga, Szechtera, feministki, feminazistki

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 12:56

Bohater mjr Bury zabił słusznie 70 białoruskich kolaborantow UB, a lewaccy zbrodniarze sowieccy (zydokomuna, białoruska komuna ),niemieccy, ukraińscy, litewscy wymordowali ponad 4 miliony niewinnych Polaków, w tym polskie dzieci! !resortowe dzieci tow. Zandberga, Szechtera, feministki, feminazistki

Zabite dzieci nazywasz kolaborantami ? kolaborantem niedouczonym wrzodem na społeczeństwie jesteś ty człowieczku ..... Historia ci się kłania . wiele błędów popełniło wiele państw w tamtym okresie ale największy błąd popełnili Niemcy atakując nas Polaków  i Europę . Dlaczego czepiasz się tylko jednej strony skoro to Niemcy zadali najwięcej bólu nam Polakom... Widać kim jesteś NAZISTO skoro idziesz w jednym kierunku i masz takie same poglądy co NAZISTOWSKIE Niemcy  !!!!!

#10 ~gary~

~gary~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 13:00

Wiecie co wolalbym byc nazywany komunista niz Nazista ..... 

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 13:17

Kilkuletnich Kolaborantów? Resortowy Jarkacz, Maciora czy Ziobro?

Masz mózg otumaniony biskupią propagandą.

To Bury całą okupację donosił gestapo i dzięki temu miał spokój, a wyklętym został, gdy naziole przestali go chronić.

#12 ~prof. Paderewski~

~prof. Paderewski~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 15:45

Jakbym słyszał zbrodniarza tow. Bermana czy Gomulke pomstujacego na "bandy Lupaszki ".mjr Bury na pewno świadomie nikogo nie mordowal, zbrodnicza feministyczna ZYDOKOMUNA i białoruska komuna natomiast z premedytacją wymordowala kilkaset tysięcy najlepszych synów Polski (np.gen. Nila, płk Pileckiego ),narzucila zbrodnie aborcji Polaków (co zwalczam jako lekarz)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 16:20

Bardzo świadomie. Wiedział, że morduje kilkuletnie dzieci. A gwarantuję, że żadne z nich nie miało krwi na rękach i nie donosiło do UB tak jak on wcześniej do gestapo.

Stawianie tego mordercy w jednym szeregu z gen Fildorfem i Pileckim jest uwłaczaniem ich pamięci.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 16:33

Bardzo świadomie. Wiedział, że morduje kilkuletnie dzieci. A gwarantuję, że żadne z nich nie miało krwi na rękach i nie donosiło do UB tak jak on wcześniej do gestapo.
Stawianie tego mordercy w jednym szeregu z gen Fildorfem i Pileckim jest uwłaczaniem ich pamięci.

Twó baćko Lenin, Stalin, Dzierżyński, Bandera dopiero namordowali dzieci, kobiet i mężczyzn Polaków.!
Idź pomódl się do tych bandytów o rozum...

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 18:19

używasz języka naszych okupantów , nie masz wstydu ?

to jego język, a nie okupantów. A wiesz kto okupował ziemie podlaskie po pokoju ryskim z 1921 roku?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 18:27

Lenin, Stalin, Dzierżyński, Bandera dopiero namordowali dzieci, kobiet i mężczyzn Polaków.!
Idź pomódl się do tych bandytów o rozum...

"przeklęci" do nich dołączyli, lecz to nie usprawiedliwia żadnego.

nawet modlitwa im nie pomoże.

#17 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 21:05

MORDERCA MOICH BRACI!!!

ożesz ty komunistyczna gnido, won do swoich

#18 ~UKRAINA~

~UKRAINA~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 11:11

MORDERCA MOICH BRACI!!!

bury- esesman pies . Szkoda że nie pochowany na cmentarzu dla psów. Zrobiłbym zrzutę na pomnik.

A narodwocy - śmierdzący, prostacy nie znający historii.

W przyszłym roku musimy im pomóc zorganizować taki marsz na Ukrainie.  Tam im bracia Ukraińcy wyznaczą trasę. Będzie to trasa bez powrotu. 

bury -esesmańskie .!!!!!!!

#19 ~UKRAINA~

~UKRAINA~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 11:29

ożesz ty komunistyczna gnido, won do swoich

Ja jestem u siebie. A bury esesman  śmierdzący pies. Ty jesteś jego wnukiem ? to mogę zafundować tobie bilet na biegun. Podobno tam to ścierwo się przewala. Tam tez twoje miejsce.

Wylać trasę  marszu łajnem. Jedno do drugiego będzie pasować. Aż miło!!!!! 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 12:02

Ja jestem u siebie. A bury esesman śmierdzący pies. Ty jesteś jego wnukiem ? to mogę zafundować tobie bilet na biegun. Podobno tam to ścierwo się przewala. Tam tez twoje miejsce.
Wylać trasę marszu łajnem. Jedno do drugiego będzie pasować. Aż miło!!!!!

. nigdy nie był przyjacielem Polski i Polaków.
Bury wiedzial co robi.
Chwała Bohaterowi!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych