Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 15:42

Proszę po nazwiskach tych bojowników o wolną Białoruś.

I natychmiastowa deportacja do Łukaszenki tą ciasnotę umysłową.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 15:53

Nazioli do Korei.

#3 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 15:58

Nie naród przypomniał o tych bandytach tylko wy brunatne szmaty do podłogi po to aby siać zamęt i nienawiść. Takich jak wy za słowa patriotyczne z waszych plugawych mord powinno się gasić w zarodku i tak nam dopomóż Bóg.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 16:03

BÓG HONOR OJCZYZNA i kto to mówi wy bydlaki. Ja wypowiadacie te doniosłe słowa w jaki sposób w jakim tonie. Zginiecie własna bronią bydło. Wy uważacie się za chrześcian - co wy macie wspólnego z Bogiem , chyba że wasz bóg to sam lucyfer.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 16:04

Naziole zaimportowani z białostockiej katedry i w niej błogosławione, a policja ich chroni.

Hajnówka nie jest brunatna.

#6 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 16:05

Ale ci PolishNazi raczej nie szli w marszu o wolną Białoruś. Daj żyć Białorusinom, jeszcze im tam marsze w pamięci jakichś morderców zaczną organizować...

#7 ~kugtf~

~kugtf~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:32

Idol tych naziołków to takimi "patriotami" w piecu podkładał.

#8 ~7t6t~

~7t6t~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:35

Pseudo patrioci za parę szekli plugawią  własny naród. Żałosny ten kraj.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:38

Jeden z nazioli miał przypięty krzyż żelazny. To jawne propagowanie faszyzmu. Chroniąca nazioli policja tego nie widziała?

#10 ~goxdiu~

~goxdiu~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:53

Szalom drodzy koledzy pana Zabłudowskiego. I znowu pójdą wiadomości w Świat o polish nazi. Gratuluję pożytecznym id...om. 

#11 ~kasjopea~

~kasjopea~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:53

To pislamskie scierwo wprowadzilo i hoduje poczucie bezkarnosci w imie pseudopatriotyzmu tym brunatnum odchodom.Polacy za chwile zaczna sie mordowac miedzy soba,ku uciesze i aplauzie proputinowskich mocodawcow.Dobrze ze chociaz odstawiono od koryta szalonego Antka-petarde.

#12 ~goxdiu~

~goxdiu~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:54

Szalom drodzy koledzy pana Zabłudowskiego. I znowu pójdą wiadomości w Świat o polish nazi. Gratuluję pożytecznym id...om. 

#13 ~goxdiu~

~goxdiu~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:54

#14 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 18:02

Ile szekli w tym roku płacili za udział w marszu?

#15 ~Alosza~

~Alosza~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 18:44

Niesamowite:))) Hajnówka czci Polskich Żołnierzy....raczej zawsze wydawało mi się, że tam więcej było komunistów.......no ale ludzie się zmieniają:))))

#16 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 19:03

Niesamowite:))) Hajnówka czci Polskich Żołnierzy....raczej zawsze wydawało mi się, że tam więcej było komunistów.......no ale ludzie się zmieniają :))))

W Hajnówce żyją porządni ludzie. To bydło ONR z całej Najjaśniejszej musiał zwozić.

#17 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 19:44

Niesamowite:))) Hajnówka czci Polskich Żołnierzy....raczej zawsze wydawało mi się, że tam więcej było komunistów.......no ale ludzie się zmienia

Mojego  wujka 16 latka, gimnazjalistę, ci "prawdziwi Polacy" zabili pod Białymstokiem po wojnie tylko dlatego, że był prawosławny. Nie był komunistą, nie miał pojęcia co to znaczy. Sprawcy żyją do dziś, znam ich, uczyłem się z ich dziećmi. Nic nie osiągnęli, mają kłopoty z prawem. Wujek, wykształcony by Polsce się przysłużył, ale nie pozwolono mu. A teraz idą marsze gloryfikujące zbrodniarzy , którzy jak stwierdził IPN, palili całe wsie. Jak UPA, jak Hitlerowcy.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:03

Mojego  wujka 16 latka, gimnazjalistę, ci "prawdziwi Polacy" zabili pod Białymstokiem po wojnie tylko dlatego, że był prawosławny. Nie był komunistą, nie miał pojęcia co to znaczy. Sprawcy żyją do dziś, znam ich, uczyłem się z ich dziećmi. Nic nie osiągnęli, mają kłopoty z prawem. Wujek, wykształcony by Polsce się przysłużył, ale nie pozwolono mu. A teraz idą marsze gloryfikujące zbrodniarzy , którzy jak stwierdził IPN, palili całe wsie. Jak UPA, jak Hitlerowcy.

Czytając wpisy mniejszości to tych zabitych prawosławnych powinno być co najmniej kilkadziesiąt tysięcy - każdy ma z kilku wujków i ciotek zamordowanych . Co do dalszego opisu to masz rację że jako prawosławny i wykształcony na poziomie 16 latka taki osobnik mógł w ówczesnej Polsce zrobić karierę - jakby zaczął w UB szybciej ale i jako zwykły kolaborant władzy narzuconej ze wschodu  mógł liczyć na poparcie współbraci którzy swoich ciągnęli w górę . Sokrat Janowicz wiedział co mówi gdy opisywał kto awansował w Polsce ludowej . Dokumenty też wskazują że masz rację .

#19 ~Jura~

~Jura~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:08

brawo policja .tak sie postępuje z łamiącymi prawo

#20 ~Jura~

~Jura~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:08

brawo policja .tak sie postępuje z łamiącymi prawo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0