Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:18

Brawo za ochronę nazioli i niedostrzeganie żelaznego krzyża. Prokurator i biskup powiedzą, że jest on symbolem katolickim?

brawo policja

#22 ~prawda boli~

~prawda boli~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:26

Zginęli, bo kolaborowali z "nowym" okupantem, jeśli chodzi o ziemie wschodnie. Do tego ta kolaboracja była tylko kontynuacją tego, czego dokonali po wkroczeniu "wyzwoleńczej" Armii Radzieckiej 17 września. Dla wielu tych krzykaczy, ich ojców i dziadów wojna zaczęła się nie 1 września, a 22 czerwca 1941 roku. Przypomnijcie sobie komu strzelaliście w plecy we wrześniu, kogo wskazywaliście palcem dla NKWD'izstów i kto do nich wstępował. Kto potem pomagał utrwalać władzę, czytaj mordować w kazamatach polskich AKowców i NZSowców ? Ilu Polaków przez was wyjechało na " syberyjskie wakacje " by nigdy z nich nie wrócić. Ilu z was zajęło ich miejsce i trwa na nich do dziś, czy wasze dzieci. Ile lat trzymaliście władzę na Białostocczyźnie darowaną wam z łaski nikogo innego jak generalissimusa Stalina. Może chcecie dokonać rachunku trupów, kto przez kogo i ile. Proszę bardzo , targujmy się w tym Dance Macabre. Polacy są otwarci.

#23 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:34

Czytając wpisy mniejszości to tych zabitych prawosławnych powinno być co najmniej kilkadziesiąt tysięcy - każdy ma z kilku wujków i ciotek zamordowanych . Co do dalszego opisu to masz rację że jako prawosławny i wykształcony na poziomie 16 latka taki osobnik mógł w ówczesnej Polsce zrobić karierę - jakby zaczął w UB szybciej ale i jako zwykły kolaborant władzy narzuconej ze wschodu  mógł liczyć na poparcie współbraci którzy swoich ciągnęli w górę . Sokrat Janowicz wiedział co mówi gdy opisywał kto awansował w Polsce ludowej . Dokumenty też wskazują że masz rację .

Dodam tylko, że matka znalazła go martwego w lesie rozebranego do kaleson i z patykiem w zębach. Co to miało znaczyć ? Dow.? Wracał chłopak ze szkoły. To był mój wujek, ja jestem członkiem Solidarności i głosowałem na PIS. Coś w Twoim logicznym wywodzie nie pasuje. To jest głupia prowokacja, która tu na Podlasiu robi wiele złego. Czy według Ciebie, PIS nie potrzebuje już głosów ludzi innych wyznań i narodowości? Skąd to szufladkowanie, że jak prawosławny, to nie Polak?  A gdzie Konstytucja? 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:40

Zginęli, bo kolaborowali z "nowym" okupantem, jeśli chodzi o ziemie wschodnie. Do tego ta kolaboracja była tylko kontynuacją tego, czego dokonali po wkroczeniu "wyzwoleńczej" Armii Radzieckiej 17 września. Dla wielu tych krzykaczy, ich ojców i dziadów wojna zaczęła się nie 1 września, a 22 czerwca 1941 roku. Przypomnijcie sobie komu strzelaliście w plecy we wrześniu, kogo wskazywaliście palcem dla NKWD'izstów i kto do nich wstępował. Kto potem pomagał utrwalać władzę, czytaj mordować w kazamatach polskich AKowców i NZSowców ? Ilu Polaków przez was wyjechało na " syberyjskie wakacje " by nigdy z nich nie wrócić. Ilu z was zajęło ich miejsce i trwa na nich do dziś, czy wasze dzieci. Ile lat trzymaliście władzę na Białostocczyźnie darowaną wam z łaski nikogo innego jak generalissimusa Stalina. Może chcecie dokonać rachunku trupów, kto przez kogo i ile. Proszę bardzo , targujmy się w tym Dance Macabre. Polacy są otwarci.

NKWD czytało donosy trzyletnich dzieci?

#25 ~Piter80~

~Piter80~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:47

Kto wymyślił ten marsz i w jakim celu??????

#26 ~Piter80~

~Piter80~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:48

#27 ~Piter80~

~Piter80~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:49

#28 ~prawda boli~

~prawda boli~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:52

Dodam tylko, że matka znalazła go martwego w lesie rozebranego do kaleson i z patykiem w zębach. Co to miało znaczyć ? Dow.? Wracał chłopak ze szkoły. To był mój wujek, ja jestem członkiem Solidarności i głosowałem na PIS. Coś w Twoim logicznym wywodzie nie pasuje. To jest głupia prowokacja, która tu na Podlasiu robi wiele złego. Czy według Ciebie, PIS nie potrzebuje już głosów ludzi innych wyznań i narodowości? Skąd to szufladkowanie, że jak prawosławny, to nie Polak?  A gdzie Konstytucja? 

Co do głosowań to bardzo ładnie widać ten podział. Zwykle Hajnówka, Dubicze, i jeszcze kilka swojskich miejscowości zawsze popiera, popierało tych co nie przysłużyli się krajowi w żaden sposób. Kiedyś to było twardo PZPR/SLD, PO/PSL, Jakoś nie wygląda by w przyszłości te gminy głosowały na partie narodowe, nawet jeśli te będą miały jak najlepsze programy i cele. W nowych wyborach Nowoczesną/PO/PSL/Razem?SLD. Można stawiać u bukmachera na 100%.

A nikt wam krzywdy zrobić nie chciał, tylko pokazał wasze miejsce w szeregu. Nie możecie rządzić regionem, gdzie jesteście zdecydowaną mniejszością. Nikt was nie prześladuje. Prawda nikogo nie zabiła, kłamstwo, tak.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:53

Jeżeli ktoś zabija kobiety i dzieci to jest wykletym ale nie żołnierzem

#30 ~Piter80~

~Piter80~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:54

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:56

Zapytaj tych co go błogosławili w białostockiej katedrze i ochraniających nazioli policjantów.

W tym roku ukryli Międlara.

#32 ~prawda boli~

~prawda boli~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:57

NKWD czytało donosy trzyletnich dzieci?

Jesteś kretynem, czy udajesz by wprowadzić innych mało rozgarniętych w błąd ? Kto tu pisze o trzylatkach. Chcesz rozmawiać , dyskutuj rzeczowo, a nie chodzisz po opłotkach umysłu z braku argumentów.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:04

Człowieku po twoim wpisie widać na kogo głosujesz ,po drugie z twego wpisu widać że matka tego zamordowanego nie widziała kto go zabił - ale pewnie każdy bandycki napad był przypisywany partyzantom - chyba że patyk w ustach i wcześniejsza działalność tego chłopaka mogła wskazywać że powinien obawiać się wyroków sądów podziemnych - to już są pytania do tej pani jeśli jeszcze żyje . I gdzie napisałem że prawosławny nie Polak ? Tysiące prawosławnych wywieziono na Sybir za to ze byli patriotami , setki jak nie tysiące walczyło z niemcami ruskimi i komunistami ( z niemcami pewnie było ich o wiele więcej ) z orzełkiem w koronie na czapce . Poczytaj trochę i powyciągaj wnioski .Nie tylko  skutki tylko co doprowadziło do tego prawosławni zostali uznani przez podziemie niepodległościowe 1939 56  jako element niepewny i kolaborujący z okupantami ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:15

Jesteś kretynem, czy udajesz by wprowadzić innych mało rozgarniętych w błąd ? Kto tu pisze o trzylatkach. Chcesz rozmawiać , dyskutuj rzeczowo, a nie chodzisz po opłotkach umysłu z braku argumentów.

Wśród ofiar Burego były trzyletnie dzieci.

On mordował każdego na kogo trafił na swej drodze nie szukając win czy zasług.

W czasie okupacji nie pokazał takiej dzielności w walce z Sowietami i Niemcami.

Poczytaj w Newsweeku jak donosił SB na swoich kolegów.

#35 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:31

co ty z tymi sloganami tu wjezdzasz .konkretnie ilu waszych zgineło a ilu polakow posłasliscie do piachu .współpracowaliscie i zabijaliscie polaków a teraz krzyk ze was przesladują marsze.

#36 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:33

Pamięć o tych co walczyli o Wolną  Polskę nigdy nie zaginie!!!!!!!!!!!!!

Brawo Hajnówka za pamięć o Żołnierzach Wyklętych.

Mieszkańcy Hajnówki przykładem dla całej Polski!!!!

#37 ~Leonardo~

~Leonardo~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:36

Hajnówka symbolem patriotyzmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#38 ~kar~

~kar~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:45

Bury był mordercą i zbrodniarzem. Żadne marsze i msze w katedrze tego tego nie zmienią.

#39 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:46

Poczytaj w Newsweeku jak donosił SB na swoich kolegów.

Newsweek ? ,  jeśli jest twoim źródłem informacji, to nie ma o czym z toba pisać.

#40 ~Calle REGENCY~

~Calle REGENCY~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:48

Poczytaj w Newsweeku jak donosił SB na swoich kolegów.       Newsweek jest znany z tego ,ze jest na bakier z prawda,czyli kłamie a jak piszą prawde to ,zeby ukryć jakieś kłamstwo. to nie jest powazny autorytet

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych