Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~murarz~

~murarz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 14:10

Dzień dobry .rzeczywiście Wasze kalkulacje są nieco przybliżone, ja uważam że jednak zdecydowanie że za małe. Kto skalkuluje transport,opłaty do urzędów za zgody, koszty pośrednie? albo wykonasz dokładnie dom do zamieszkania albo będziesz szkiełkiem wycierał.......i będzie  widać niedoróbki lub tandetę,albo jakośc. A czy potem poprawisz i za ile to Twój wybór, budowałem i wiem,mam właśnie śliczne własne100m2. Pozdrawiam Murarz.

#2 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 20:55

Trzeba pamiętać, że budowa domu to czasochłonny proces i często dochądzą jakieś dodatkowe koszty. My zdecydowaliśmy się na dom w stanie deweloperskim pod Krakowem, który znalazło dla nas biuro nieruchomości Abc Dom. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów.

#3 Mudek

Mudek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:35

Budowanie domu to chyba jedno z największych przedsięwzięć, jakie można podjąć w życiu. Ma się kontakt z tyloma firmami, wykonawcami, że jeśli chce się zrobić to w miarę szybko, trzeba nie lada umiejętności organizacyjnych. Ja uczulam tylko na to, żeby dokładnie sprawdzać, z kim się podejmuje tą współpracę. Polecam przeczytać: https://erif.pl/baza...nie-kontrahenta i przed podpisaniem umów dowiedzieć się, czy firma nie ma czasem długów.

#4 KSeweryn

KSeweryn

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:45

Nigdy nie da się dokładnie wyliczyć budowy domu, zawsze dojdą jakieś niespodziewane wydatki a często zdarza się tak że materiały, które zamierzaliśmy kupić okazały się niewystarczające i trzeba kupić lepsze.

___

Blog

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych