Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 21:56

Smieszne te ceny. Skad wy je wzieliscie?

#2 ~Iwonap~

~Iwonap~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 07:58

Pokażcie mi gdzie znajdę sensowna suknie za 1500

#3 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 10:42

To ja poproszę o namiary gdzie kupię suknię ślubną :) i na DJ. W takiej cenie :D po co piszecie takie głupoty??

#4 ~Lalala~

~Lalala~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 13:35

Kamerzysta 2500? No najlepszy kamerzysta w moim mieście, bierze 4 - 4,5 tys. I klient dostaje dvd i bluray, nagranie w hd. Pewnie da się zrobić wesele za tyle co tu jest napisane, ale jeśli postawimy na lepsza jakość, trzeba będzie pewnie z 10 tys. dodać, albo i więcej, ale i tak uważam, że na Podlasiu na pewno będzie taniej niż w innych województwach.

#5 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 13:39

Cennik baaardzo uśredniony... jeśli ktoś chce w tym roku tyle wydać na wesele to wszystko powinien załatwić ze dwa lata temu, kiedy te ceny obowiązywały, a nawet wtedy ciężko by było.

#6 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 00:47

Śmiech, kamerzysta i Fotograf 4,5 tys w górę. Florystyka 3 tys, orkiestra 5 tys w górę, tort 1500 zł i wyżej, jeżeli chodzi o salę to 180 zł za osobę to min a nie średnia, garnitur 2 tys i wyżej chyba że na targu, suknia ślubna 3 tys i wyżej, do tego buty i inne ######y jak wizażystka, fryzjer, obrączki, samochód, kościól,zaproszenia,wódka, wina. Zamknąć się ze wszystkim w 40 tys?Marzenie

#7 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 04:49

I tutaj widać jak obowiązkowa w większości rodzin tradycja stała się pretekstem do wyrywania pieniędzy z ludzi. Słowo „wesele” zwiększa cene o 1000% , zarabia też niestety budżet Państwa które tak niby promuje wiarę i zwiazane z nią obrzędy. Organizatorzy czesto czują sie zobowiązani ze brak wesela to wstyd w calym ich środowisku bo tak nas nauczono, goście też padają ofiarą bo odmówić często sie nie da a gdy juz trzeba iść to 1000 zł(1/3-1/4)dochodu miesięcznego znika na kopertę , fryzjera czy kreacje na uroczystość.
Na koncu wszyscy mają kaca, najgorszy jest ten finansowy bo te kilka godzin trzeba to dlugo spłacać.

#8 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 14:53

Nie wiem kto to wymyśliły ale jaja sobie robisz, nowa sukienka za 1500zl gdzie????

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 12:58

ale nius?! sukienka 1500... 

DJ 2200.. buahhaa za tyle to puszczacz muzyki....

Zespół 4000??? 

Tort 350?????

kto to pisał??/??

#10 ~Dusiq~

~Dusiq~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 10:02

haha aż sprawdziłam z którego roku ten artykuł.... Nie wiem gdzie są takie ceny, ale raczej nie w Polsce :P raczej nie decydowałabym się na salę która życzy sobie 180 zł za talerzyk... bo bałabym się co podadzą w tej cenie...

#11 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 09:52

Haha, ja również sprawdzalam z którego roku jest ten post. Jestem w trakcie organizacji własnego wesela i ceny są znacznie wyzsze. Fajnie by było kupić nowa sukienkę za 1500 zł :D
Jedyne co się zgadza to oplata za "talerzyk". Dobry zespół to minimum 6 tysięcy

#12 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 11:31

wesela co raz droższe z roku na rok, a rezerwacje na kilka lat wstecz.. dlatego się cieszę, że moje wesele odbylo się 2 lata temu w przepięknym Hotelu Biały Dom w Paniówkach z cudowną, malowniczą okolicą i wcale nie wydaliśmy na to aż tak wielkich pieniędzy a nasi gości byli bardzo zadowolni, zwłaszcza z jedzenia, które tam serwowali

#13 Kmillo

Kmillo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:14

Wszystko zależy tak naprawde gdzie sie trafi i na jakich właścicieli... Nasz wyjątkowy dzień byl w marcu i robilismy w domy weselnym Pokusa w kobyłce pod wawą i przyznam ze kontakt z wlascicielami byl i niesamowity i bardzo otwarty. Z nimi po prostu mozna po ludzku porozmawiac. Ceny ok - sa cenniki ale jest sie szczerym naprawde mozna sie dogadac. Zreszta w cenie mielismy i dekoracje i tez tort jako prezent dla młodych :) Catering i obsluga tez wszystko po ich stronie. A i dostalismy jeszcze w pakiecie nocleg dla młodych ;) oj przydał sie! Jestem juz w 6. mscu ;p

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:43

Wesele kosztuje melona. O szczegóły pytać Zenka od Martyniuków.

#15 ~alaa789~

~alaa789~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 07:51

Jak ktoś chce wydać dużo, to wyda dużo. Ja zrobiłam wszystko po najniższej linii oporu. Nie wynajmowałam żadnej firmy dekoracyjnej tylko sama z pomocą rodziny wszystkim się zajęłam. Wesele zamiast w typowym domu weselnym było w remizie a przez dekoracje człowiek by nawet nie poznał. Najbardziej byłam zadowolona z paneli kwiatów sztucznych od firmy GREEN-DESIGNERS które zamontowałam na ścianach pięknie sie prezentowały.

#16 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 19:32

Profesjonalny kamerzysta oferuje coś więcej aniżeli wideofilmowanie kamerą. Oferuje kamerowanie dronem, lustrzankami etc. Polecam firmę Remake-Studio z Grodziska Mazowieckiego, aczkolwiek dojeżdżają w każde miejsce w Polsce. 

Mega pozytywni ludzie z głowami pełnymi pomysłów. Nagrania i zdjęcia fenomenalne. 

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 07:43

Profesjonalny kamerzysta oferuje coś więcej aniżeli wideofilmowanie kamerą. Oferuje kamerowanie dronem, lustrzankami etc. 

Kamerowanie lustrzankami... Weź przestań, bo zajadów ze śmiechu dostanę.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:25

Ale jeżeli w remizie (-własnym sumptem) to alkochol trzeba liczyć 3 flaszki na ŁEB

#19 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 00:07

Nalezy długo przed weselem zacząć sie juz orientować w cenach a  bardoz sie zmieniają niestety :/ My z mężem wybralismy Hotel Biały Dom w Paniówkach, przepiękne miejsce i wszystko przebiagało z wczesniejszymi ustaleniami wiec nie mieliśmy przykrych niespodzianek :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych