Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Informacyjnie

7071 odpowiedzi w tym temacie

#6861 ~Gosc56~

~Gosc56~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 07:18

Polacy stają w obronie innych,ale inni w obronie naszej nie

#6862 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 11:44

Pragniesz zajęcia Polski.

PO ciągnie do poddaństwa mocnym w UE . Juz to przerabialiśmy za rządu PO-PSLniszczący nasze- Polskie  firmy i przedsiębiorstwa. " Macie przeciez internet". to doczytajcie.

#6863 ~rolnik z podlasia~

~rolnik z podlasia~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 15:37

Sprzedam truskawki zbierane przez nauczycieli. 45 zł za kilogram.

#6864 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 17:52

Nie wiecie, bedą w tym roku komunie? Kupiłem kłada chrześniakowi i rdzewieje w garażu.

#6865 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 18:30

Komunii nie będzie. Ile chcesz za tego quada?

#6866 ~zatroskana matka~

~zatroskana matka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 18:43

Tadeusz skąd wiesz, że nie będzie komunii? Znoszą zakazy to na pewno klechy rzucą się znowu na kase żeby odrobić straty i zrobią komunie mimo zagrożenia.

#6867 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 21:24

Komunii nie będzie. Ile chcesz za tego quada?

Skończyłem doić krowy to moge pogadać. Dałem za niego 1900 a co chcesz kupić.

#6868 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 09:18

Czytaj w internecie o planach Burmistrza Michałowa Marka Nazarko , samowystarczalnosci  energetycznej, biogazowni, ogniw , przejęcia szkoły, pomocy przychodniom i szpitalom, zniesieniu podatków, korzystania z nagród, ze srodków wojewódzkich, z dotacji  uninych. A w Mońkach zamiast się uczyć od gospodarnych   p o l i t y k i e r s t w o   i wyprzedaż wieloletniego dorobku  majątku społecznego ( ogóły wiejskie, ośrodki zdrowia, szkoły, działki ).

#6869 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 16:48

Po zniesieniu limitów dziś dużo było osób w kościele?

#6870 ~gnębiona podatkami~

~gnębiona podatkami~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 11:13

Z szesnastuch, może dwudziestuch chyba. Teraz jak zaraza dotknęła ludzi, to i klechy będą zapewne domagać się od państwa dofinansowania za straty kasiory?

#6871 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 13:38

Wiele miast i gmin ( np.Łapy, Kolno, Wys. Maz, Szczuczyn, Grajewo, Narewka, Siemiatycze, Michalowo, Czyżew )  nie sprzedawało działek, a SKUPOWAŁO i tworzylo Specjalne Strefy Ekonomiczne i dzisiaj w tych strefach powstaja nowe Zakłady Pracy dajace dobrze płatne miejsca pracy.

#6872 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2020 - 15:53

Czytaj w internecie o planach Burmistrza Michałowa Marka Nazarko , samowystarczalnosci  energetycznej, biogazowni, ogniw , przejęcia szkoły, pomocy przychodniom i szpitalom, zniesieniu podatków, korzystania z nagród, ze srodków wojewódzkich, z dotacji  uninych. A w Mońkach zamiast się uczyć od gospodarnych   p o l i t y k i e r s t w o   i wyprzedaż wieloletniego dorobku  majątku społecznego ( ogóły wiejskie, ośrodki zdrowia, szkoły, działki ).

Zbudowano nowoczesne Stadiony w Czyżewie-( 2600 mieszkańców,) Tykocinie- (2000 mieszkańców), buduje się w Szczuczynie- (3400 mieszkańców ) w ramach współpracy z Białorusią i Ukrainą kosztem 9 mln zł oraz Centrum Dialogu Kultur - koszt - 2,5 mln euro.

#6873 ~pandemia ciemnoty~

~pandemia ciemnoty~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2020 - 16:15

Po zniesieniu limitów dziś dużo było osób w kościele?

Przeszkadza Tobie? bo ja to mam w d, czy duzo osób czy mało.

#6874 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 14:33

Przeszkadza Tobie? bo ja to mam w d, czy duzo osób czy mało.

A Tobie przeszkadza? Normalne pytanie zadałem. Bo chciałem wiedzieć czy mogę przywieźć mamę która choruje. Proste.

#6875 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 12:36

Zbudowano nowoczesne Stadiony w Czyżewie-( 2600 mieszkańców,) Tykocinie- (2000 mieszkańców), buduje się w Szczuczynie- (3400 mieszkańców ) w ramach współpracy z Białorusią i Ukrainą kosztem 9 mln zł oraz Centrum Dialogu Kultur - koszt - 2,5 mln euro.

Glosujmy na Pana Prezudenta Andrzeja Dudę, który m.inn. w swoim programie zapowiedział unowocześnienie 200 szpitali powiatowych.

#6876 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 14:44

Glosujmy na Pana Prezudenta Andrzeja Dudę, który m.inn. w swoim programie zapowiedział unowocześnienie 200 szpitali powiatowych.

I 500 + na wakacje i odbudowę dworców kolejowych i budowę stadionów i 500+ za krowę i obwodnice w każdym mieście i wypłaty odszkodowań za suszę i pomoc dla górników i inwestycje w nowe technologie i każdemu oczko wodne i przywrócenie autobusowych połączeń lokalnych i dopłaty dla świń i budowę szybkich połączeń z Baranowem i fundusz dla niepełnosprawnych i odbudowę stadnin i 30 miliardów w funduszu onkologicznym i comiesięczne wypłaty trzynastek dla emerytów.

#6877 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 09:04

Jak po nocnej burzy się macie?

#6878 ~Maryla~

~Maryla~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 09:17

Dobrze! Miłego dnia wszystkim :)

#6879 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 10:49

I 500 + na wakacje i odbudowę dworców kolejowych i budowę stadionów i 500+ za krowę i obwodnice w każdym mieście i wypłaty odszkodowań za suszę i pomoc dla górników i inwestycje w nowe technologie i każdemu oczko wodne i przywrócenie autobusowych połączeń lokalnych i dopłaty dla świń i budowę szybkich połączeń z Baranowem i fundusz dla niepełnosprawnych i odbudowę stadnin i 30 miliardów w funduszu onkologicznym i comiesięczne wypłaty trzynastek dla emerytów.

Wykop jeszcze kanał ze swego oczka wodnego do Targonki, a Duda przyjedzie i przerzuci nad nim most.

#6880 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 12:14

Wykop jeszcze kanał ze swego oczka wodnego do Targonki, a Duda przyjedzie i przerzuci nad nim most.

Brawo, trzeba iść do przodu z mądrymi, a nie ze specjalistami w szkodzeniu Państwu Polskiemu. Oni tylko potrafią łgać i przeszkadzać Bardzo Dobrej Zmianie. Ostatnio nawet gloszą , że 500+ to ich zasluga. Już dostają amnezji, Pan Bóg pokarał ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych