Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Instalacja LPG

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:08

Chciałbym obniżyć koszty użytkowania auta i zastanawiam się nad montażem instalacji gazowej. Odwiedziłem nawet serwis i polecono mi instalacje BRC. Ma ktoś taką zamontowaną u siebie?? Albo może polecić inną która się sprawdza. 

#2 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 11:26

jak masz taką instalacje BRC i sobie chwalisz to fajnie. Każda pozytywna opinia wpływa na moją decyzję.
Mam focusa z 2004 roku 1,6 benzyna.

#3 ~Rador~

~Rador~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 16:47

Powiem Ci, że jak masz 1.6 to nie masz czym się martwić, jeden z lepszych silników do lpg... Ja ze swoją instalacją nie mam problemów, ale co byś nie wsadził to pamiętaj, że gazownik najważniejszy. Gdzie będziesz gazował?? Ogólnie teraz instalacje już są dobrej jakości więc nie ma czego się bać.

#4 ~Rador~

~Rador~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 20:36

Przeglądy nie różnią się zbytnio od innych instalacji. Ja wymieniam filtry średnio co 12-15tys km + filtr elektrozaworu co około 30tys km. Ja już swoja instalację mam około 5 lat i tak jak pisałem nie mam problemów, a jest już po gwarancji. Średnio w roku robię około 20-25tys km.

#5 ~pixel~

~pixel~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 10:57

Możesz śmiało zainwestować w BRC. Jest to solidna forma, mam od nich gaz w swoim signum 2.0t i powiem Ci że nawet z takim silnikiem sobie świetnie radzi ta instalacja. Mam na niej zrobione z 30 tys km i z autem jest wszystko w jak najlepszym porządku.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 09:49

Ubezpieczenie auta z LPG to wiadomo że trzeba wykupić. W cuk można znaleźć w rozsądnej cenie,bo to multiagencja.

#7 ~marcinek~

~marcinek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 21:26

a jak z przeglądami takiej instalacji gazowej BRC??

Co ile wymiany jakiegoś osprzętu aby służyła nam jak najdłużej?

#8 ~pixel~

~pixel~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 16:08

Na instalację dostajesz 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. Przeglądy robisz co 15 tys km, głównie polega to na wymianie filtrów. 

#9 ~kolakowski~

~kolakowski~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 22:03

ten brak limitu km jest dużym plusem dla instalacji BRC. do tego te 15 tysięcy km pomiędzy przeglądami to również plus dla BRC. 

#10 ~pixel~

~pixel~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 19:03

Jest to duży plus dla nich. Zanim zakładałem brc, rozeznawałem się również w innych instalacjach i większość daje limit km i przeglądy co 10 tys. Więc skoro w brc mam co 15 to tu po przebiegu 30 tys mam dwa przeglądy, a u innych mam już trzy. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:40

Najlepiej instalację zakładać w autoryzowanych serwisie, wtedy będziemy mieć pewność, ze wszystko będzie dobrze. Najlepszą instalację na Stag, tutaj ac.com.pl mają mapkę z serwisami autoryzowanymi Staga, bardzo dużo ich jest.

#12 ~robson~

~robson~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 11:42

Tu się zgodzę, ja korzystałem z listy sprawdzonych warsztatów na stronie optimagas.com, założyli mi zestaw optima jakieś 8-9 miesięcy temu i żałuję że się wcześniej na to nie zdecydowałem, montaż już mi się dawno zwrócił a miesięcznie zostaje w kieszeni o kilka stów więcej

#13 ~bartosz~

~bartosz~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 12:47

Mam lpg optima już trochę dłużej, polecam,to  polski producent instalacji ale nie odbiega jakością od tych zachodnich

#14 ~Asis53~

~Asis53~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 12:18

W czołówce europejskich producentów samochodowych instalacji gazowych znajduje się firma:  optimagas. com, która śmiało można polecić. Posiadają autorskie i niezawodne rozwiązania w zakresie mechanicznych elementów instalacji LPG/CNG. Warto się nimi zainteresować, jak dla mnie to najlepszy wybór.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych